Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Mierová 19, Bratislava

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Peto02
    Member
    • Mar 2016
    • 86
    • peter83511
    •   

    #16
    Vcera som si isiel vybavit hlasovaci preukaz na miestny urad, tak som tu an 10 minut zaparkoval.
    Mam take podozrenie, ze Prius PHEV niekto (uradnik?) vymenil za Outlander PHEV (dovoz z Nemecka, povolenka na parkovanie pri Miestnom urade Dubravka) a stale okupupuje tu rychlejsiu cast nabijacky. Cize pre mna ostala ta pomalsia strana 5,5kW (max 8A, ledva mi dociahol kabel) a tak som sa za 10min dobil o 1kWh :-)
    Chodievam sem len obcas, asi tak 1x za mesiac a vzdy na tej rychlejsej strane bolo napichnte PHEV. Kabel sa neda vytiahnut pokial je zastrceny vo vozidle...

    Click image for larger version  Name:	DSC_0119.jpg Views:	0 Size:	203.6 KB ID:	51395 Click image for larger version  Name:	DSC_0120.jpg Views:	0 Size:	87.4 KB ID:	51396

    Komentár


    • jeeff
      jeeff komentoval
      Upraviť komentár
      Ano, on tam nabija pravidelne.

    • dango
      dango komentoval
      Upraviť komentár
      mohli by ste mu nechat odkaz, nech to da do druhej zasuvky (pomalsej), kedze tam kempuje cely den?

    • Peto02
      Peto02 komentoval
      Upraviť komentár
      Hej, nabuduce ak tam na neho narazim, tak mu necham papierik nech sa zapoji do druhej zasuvky, rovnako ako som nechal tomu Priusu PHEV.

    • pile_of_salt
      pile_of_salt komentoval
      Upraviť komentár
      Takze je tato nabijacia stanica stale "zadarmo?" Viete mi niekto prosim vas napisat, ci je tato nabijacka funkcna aj v noci? T.j. ci sa tam da nabijat aj po 20tej do rana? Dakujem.

    • Peto02
      Peto02 komentoval
      Upraviť komentár
      Osobne si myslim, ze tato nabijacka nieje vobec regulovana, takze sa tam cez noc mozes zrejme nabit ak byvas nablizku.
  • milan84
    Senior Member
    • Jun 2015
    • 853
    •   

    #17
    ano, to PHEV tam stoji pravidelne cele dni. Aj tento pondelok aj dnes v stredu ked som siel okolo, vzdy nabijal.
    Predtym asi mal ten plugin toyotu.
    Mame tu zrejme dalsieho z rodu kolenovrtačského.

    Komentár


    • pile_of_salt
      pile_of_salt komentoval
      Upraviť komentár
      To je co za rod? Skusim ako to chapem ja = arogantne hovado? Skusali ste ho uz niekto "nakotaktovat" papierikom pod stieracom?

    • Ivan91
      Ivan91 komentoval
      Upraviť komentár
      mozno nenabija a len chce parkovat, tak natiahol kabel
      v tomto by mohla pomoct aj VSE ak by zaviedla poplatok za parkovanie

    • Ibla
      Ibla komentoval
      Upraviť komentár
      tak Vas teda zdravim. Outlander nabijam pravidelne.Vzdy sa snazim obsadit slabsiu stranu,len byva obsadena. Nieje pravda ,ze cele dni.
      Vascinou to je poobede 13,15 a ked mi auto napise cas nabijania 3hod, po 3 hodkach idem odparkovat. Pracujem kusok za krizovatkou.
      Tak isto viem ze Prius strazi svoj cas nabijania, obcas sa stretneme. Dnes som pustal pana s Fiat500,
  • pile_of_salt
    Member
    • Sep 2019
    • 65
    • lucia76891
    •   

    #18
    Prva noc nastokunty. Som zvedavy ako to dopadne. Zase na vykonnejsiej strane nabijacky cucka nejaky biely PHEV. Ale vcelku to dava zmysel z pohladu intuicie = ak mam nabijaciu zasuvku v aute na lavej strany auta, tak zastavim co najblizsie k nabijacke s tou zasuvkou "aby dociahol kabel." Dnes v noci som zistil, ze dodavatelom dodany kabel je dlhy 3 metre, takze s prehladom dociahnem aj ked je zasuvka dalej od nabijacky.

    Komentár

    • pile_of_salt
      Member
      • Sep 2019
      • 65
      • lucia76891
      •   

      #19
      Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	20200308_011917.jpg
Videní:	690
Veľkosť:84,7 KB
ID:	51970
      Na strane modelu 3 je ta vykonnejsia zasuvka nabijacky, alebo menej vykonna? Z predchadzajucej fotky v tomto vlakne su kable "dokriza" a tam sa hovori o tom, ze PHEV cucka z vykonnejsej strany nabijacky.

      Komentár


      • Peto02
        Peto02 komentoval
        Upraviť komentár
        Mala by tobyt ta blizsie ku znacke teda pri TM3, kedze tu som este nikdy nemal moznost vyskusat.

      • pile_of_salt
        pile_of_salt komentoval
        Upraviť komentár
        Aha, tak potom Opel stal na tej dobrej strane. Dobre dakujem Peto02
    • Ibla
      Junior Member
      • Dec 2020
      • 1

      #20
      Stojan je uz vymeneny, obe strany su rovnocenne 22kW

      Komentár

      • sector
        Junior Member
        • Dec 2016
        • 13

        #21
        Ahojte,

        dnes som tam nabijal, je tam nejaky novsi stojan ako je na starsich foto. Slo to bez autentifikacie a OK. Vykon - slo mi to max. co dala palubna nabijacka (6,6kw), takze to vyzera ze to je 22kw. Aspon teda ta moja zasuvka.

        Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	IMG_20211217_143050.jpg
Videní:	565
Veľkosť:168,2 KB
ID:	80673

        Komentár

        • Ondro
          Junior Member
          • Sep 2020
          • 3
          •   

          #22
          Ahojte,
          Tym ze tento stojan je bez autentifikacie, stava sa casto parkoviskom kolenovrtacov, ktory si tu nabite a pripojene auto nechaju 1-2dni odstavene a blokuju tak ostatnych. Mrzi ma, ale majitel tohoto IONIQU k nemu pravidelne patri.

          Komentár


          • tommik
            tommik komentoval
            Upraviť komentár
            Takýchto adeptov je tam viac. Ráno o šiestej tam kľudne stretneš Teslu aj VW so zamrznutými sklami a tomu ver, že neprišli 5 minút predtým. Nabka je proste využívaná ako "rezidentská" a kým bude za free tak sa zrejme na tom nič nezmení. Opäť úzka skupina ľudí, ktorá sa na nej točí a teda netreba sa spoliehať, že nabiješ.
        • Ondro
          Junior Member
          • Sep 2020
          • 3
          •   

          #23
          Ahojte,
          pravdpodobne od 1.5.22 bude uz tato nabijacia stanica spoplatnena (vid obrazok)

          Komentár

          • Ivan91
            Junior Member
            • Feb 2020
            • 22

            #24
            dnes 29.5.2022 mi stanica nefungovala bez autentifikacie (ich apku som neskusal)
            Naposledy upravené Ivan91; 29-05-2022, 18:47.

            Komentár


            • Taur
              Taur komentoval
              Upraviť komentár
              Ty mas stroj casu? My ostatni mame uz maj.

            • Ivan91
              Ivan91 komentoval
              Upraviť komentár
              Taur dnes mam taky divoky den, ze mi uz hlava nefunguje minuly tyzden som tam este nabijal a potom som videl prispevok ze od 1.5. spoplatnene, tak som si myslel ze je koniec aprila :-)

              takze nabka uz je officialne spoplatnena?
          • Ondro
            Junior Member
            • Sep 2020
            • 3
            •   

            #25
            Cez tu ich super appku je cena 0,43e/kWh 🙈 to si mozu strcit…

            Komentár

            • fortuneman
              Junior Member
              • Jan 2024
              • 1
              •   

              #26
              Ahojte, prosím, keď hovoríte o "tej ich" apke, myslíte ten čudný LandPaal, čo uvádzajú na stojane? Lebo tú som nainštaloval, zaregistroval... a nedá sa mi cez ňu spustiť nabíjanie. Strávil som pol hodiny hľadaním VSE apky a spúšťaním a nič. Nakoniec som to zapol cez BMW Charging, ktorý si ale účtuje tuším 0,79 eura za kWh, čo sa mi zdá byť dosť veľa na AC nabíjačke, nie? Je to moje druhé nabíjanie na verejnej nabíjačke, takže len objavujem úskalia.

              Komentár

              Pracuje...
              X