Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Salaš Krajinka

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Salaš Krajinka

    Popis:
    AC: 2x230 V 3,7 kW, 2x400 V 11 kW, 1x400 V 22 kW, 1xTyp-2 22 kW
    GPS: 49.107587, 19.231223
    Platba: Zdarma, bez identifikácie.
    Ováracia doba: 24/7
    Email:
    Tel: 0918 964 800
    Webstranka: http://www.salaskrajinka.sk
    Na mape:

    Foto:
    Click image for larger version  Name:	salaskrajinka.jpg Views:	2 Size:	220.6 KB ID:	1561

    Toto je nabíjacia stanica Slalaš Krajinka. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • hubi
    Junior Member
    • Oct 2014
    • 13

    #2
    Byłem tam w niedziele, ale ładowało mi tylko 16A/50km/h ładowania. Mam ładowarkę z czerwonym adapterem od Tesli 16A i adapter 16A>32A.
    Mieliście tam ładowanie 32A ?

    Bol som tam v nedeľu, ale len mi účtovať 16A / 50 km / h náboj. Mám nabíjačku s červeným adaptérom od Tesla 16A a 16A adaptérom> 32A.
    Boli ste tam načítava 32A?

    Komentár

    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #3
      SK: Tesla kábel je len na 16A. Na 32A zásuvku treba kábel špeciálne na to vyrobený. Ten Tesla nerobí. Ten sa dá kúpiť tu: http://www.easycharger.co/mobile-con...-22kw-p-2.html

      EN: Tesla cable is only for 16A. For 32A plug you need a special (custom made) cable and a Dual Charger in your Model S. Like on the photo above. Tesla doesnt make that cable. You can order one here http://www.easycharger.co/mobile-con...ml?language=en
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár

      • hubi
        Junior Member
        • Oct 2014
        • 13

        #4
        EN: Thanks for explanation. I tried 2 places and had no idea if there is something wrong with my adapter or maybe power supplied by socket is only 16A. Now I know it's a matter of Tesla cable.

        SK: EN: Vďaka za vysvetlenie. Skúšal som dve miesta a nemal tušenie, či tam je niečo s mojím adaptérom alebo možno energie dodávanej zdierky zlé, je iba 16A. Teraz už viem, že je to záležitosť Tesla kábla.

        Komentár

        • LacoJ
          Member
          • Nov 2017
          • 66
          • jnoka14113
          •      

          #5
          Škoda že nie sú označené parkovacie miesta ako vyhradené pre EV . Parkujú tu vecsinou klasické autá.

          Komentár

          • 1fisker
            Senior Member
            • Aug 2014
            • 1542
            •   

            #6
            Riešia to tak, že personál požiada majiteľa, aby uvoľnil miesto pre nabíjanie elektromobilu

            Komentár

            • liak1
              Junior Member
              • Feb 2018
              • 5

              #7
              Upravili sme nabíjanie pre hostí

              Komentár


              • Daliborko
                Daliborko komentoval
                Upraviť komentár
                Vnútri je schovaná aj nejaká elektronika? Lebo to vypadá, že je Type2 len natvrdo pripojený na sieť.

              • Jiri GrandPa
                Jiri GrandPa komentoval
                Upraviť komentár
                Musi byt. Inak by auto nezacalo nabijat. Tam musi byt standardny EVSE controller.
            • dango
              Moderator
              Gold Member
              • Nov 2014
              • 693
              •   

              #8
              Vdaka, vcera aj napriek natresku hosti, boli 2-3 miesta pri nabijacke volne, a tak bolo mozne nabijanie.
              Obed trval 1,5h za ten cas ~10kWh natieklo

              Komentár


              • Jiri GrandPa
                Jiri GrandPa komentoval
                Upraviť komentár
                A nabijal si cez ten Typ2 kábel?

              • dango
                dango komentoval
                Upraviť komentár
                Ano, plug and play. Keby tam nebol, tak MK sa mi ani neoplati vyberat...
                Tak asom aspon vyuzil plny vykon palubnej nabky (6,6kW)
            • Ioniq
              Member
              • Jan 2017
              • 364

              #9
              Tento salaš som na spaľováku vždy nejako obchádzal. Uprednostnil som radšej byť skôr v cieli. Dnes som sa tu stavil prvý krát cestou zo sánkovačky s deckami v Starom Smokovci smerom do Bratislavy, reku spojím príjemné s užitočným počas neskorého obeda. Majú tu ozaj chutné jedlo a štyria sme sa tu do prasknutia najedli za 35€. Parkovanie síce zablokované spaľovákmi, ale jedno miesto sa uvoľnilo akurát počas nášho príchodu a majú mega praktický super dlhý T2 kábel s dosahom cez 2-3 miesta na každú stranu. Majú krásne prekrytie wallboxu, pekná ukážka ako sa dá spojiť moderné s ľudovým. Ak by niekto hľadal šedú skriňu, hľadajte hnedú drevenú ovcu

              Ďakujem prevádzkovateľom za takúto službu k obedu A ja ďakujem elektromobilu za to, že som mohol spoznať ďalšie pekné miesto, ktoré som pred tým obchádzal

              Komentár


              • Jiri GrandPa
                Jiri GrandPa komentoval
                Upraviť komentár
                Ja tam zastavim vzdy ked idem okolo. Kuchyna je tam vyborna... a tie elektrony, mnam !

              • milan84
                milan84 komentoval
                Upraviť komentár
                krasne, tematicke super napad. Takychto majitelov podnikov treba podporovat a dat im spatnu vazbu

              • Miroslav Rojko
                Miroslav Rojko komentoval
                Upraviť komentár
                A k tomu nádherné historické traktory vystavené vo dvore.

              • dango
                dango komentoval
                Upraviť komentár
                a kacky, co ti seru pod nohy
            • 1fisker
              Senior Member
              • Aug 2014
              • 1542
              •   

              #10
              Juro, nedalo by sa opraviť v názve ten "SLALAŠ"?

              Komentár

              • 1fisker
                Senior Member
                • Aug 2014
                • 1542
                •   

                #11
                Tie červené zásuvky sú 16 alebo 32 A?

                Komentár


                • Jiri GrandPa
                  Jiri GrandPa komentoval
                  Upraviť komentár
                  Aj aj

                • Jiri GrandPa
                  Jiri GrandPa komentoval
                  Upraviť komentár
                  Ale netreba ti. Dali tam priamo Typ2 kábel. Funguje. Ide na 22 kW.

                • 1fisker
                  1fisker komentoval
                  Upraviť komentár
                  áno, vidím, že je tam aj typ 2 konektor, nie som moc nadšenec verejných reštaurácií, ale v tomto prípade sa tam možno najem
              • 1fisker
                Senior Member
                • Aug 2014
                • 1542
                •   

                #12
                Dnes okolo obeda som skúšal nabíjať cez kábel typ 2, nešlo to. Personál nevedel povedať čo je s tým, lebo tam nebol nikto kompetentný.

                Komentár

                • Sugo
                  Junior Member
                  • Aug 2018
                  • 17
                  •   

                  #13
                  Dobrý deň všetci... POZOR nabíjačka mimo provoz.. Dnes som tam bol a hladný a nenabity som odišiel do koliby u dobreho pastiera... Jedlo čistý grc radšej do Ružomberka ani nejdem prelbehnem na kaskády radšej ...

                  Komentár

                  • janulo
                    Member
                    • Jul 2015
                    • 46
                    •   

                    #14
                    Dnes nabíjanie cez kábel type2 bez problémov

                    Komentár

                    • dango
                      Moderator
                      Gold Member
                      • Nov 2014
                      • 693
                      •   

                      #15
                      Dnes rychly obed vdaka rychlej obsluhe a nizkej obsadenosti. Nabijanie slo OK (3faz 11kw)

                      Komentár

                      Pracuje...
                      X