Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Eurovea

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Ioniq
    Member
    • Jan 2017
    • 364

    #16
    Ako sa razom stane z nakupneho centra, ktore bolo vdaka tym stlpom najlepsie pripravene na nastup elektromobility zo dna na den najhorsie nakupne centrum. Usmevne. By ma zaujimalo, kolko realne usetria za rok zaslepenim tych zasuviek, ktore aj tak davali max 16A, ked si este odratame nakup 200ks ci kolko zaslepiek (predpokladam, ze ich bude este viac kedze to bolo pomaly na kazdom stlpe). No nic, Aupark to za mna vyhral, este ze mame volny trh

    Komentár


    • Teq
      Teq komentoval
      Upraviť komentár
      V eurovei su na vela parkovacich miestach kasicke 230V zasuvky (raz som sa na nich aj nabijal, pracujem v officoch eurovei) ale pytal som sa slusne eurovei, ci im to nevadi, a samozrejme ze zasuvky su urcene len na technicke ucely a nie na nabijanie elektromobilov...skoda
  • Wampo
    Junior Member
    • Dec 2017
    • 7

    #17
    Ja som tie záslepky našiel všade na najnižšom poschodí tej garáže (-3) ale na -2 tam ešte pred pár týždňami nebolo pokrytkované. Už je to všade?

    Komentár


    • Teq
      Teq komentoval
      Upraviť komentár
      Mozem sa tam ist pozriet ak chces ale tak ci tak to manazment eurovei zakazal,takze by som to nerobil...
  • Ioniq
    Member
    • Jan 2017
    • 364

    #18
    Aj tak je to smiesne. Zasuvka 230V 16A, za hodinu sa da odtial vytiahnut max 3kWh, co je dakych 50 centov? V ramci bezplatneho parkovania 3 hodiny je to 1.50€. Nehovoriac o tom, ze vacsina vodicov pouziva mobilny konektor dodavany vyrobcom auta, ktory ma zvacsa obmedzenie na 10A, takze bude ten odber este mensi. Vzhladom na pocet EV v Bratislave, tam budu nabijat tak max 2-3 auta, kedze vacsina ludi zvoli radsej Aupark, Central alebo Bory kvoli lepsim moznostiam nabijania. To ako myslia s tymi zaslepkami vazne?

    Odkedy Euroveu od Irov kupil Korbacka z Ja a Ty tak to tam aj tak ide dole vodou. Kazdu chvilu nejaky vytah mimo prevadzky, toalety vela krat v hroznom stave, smetiaky pravidelne preplnene a nevysypane. Ale hlavne, ze nakupili 500ks zaslepiek lebo par exotov im raz za cas ukradne na elektrine 50 centov za hodinu Ty jo, tomu sa hovori setrenie na spravnych miestach. By som rad spoznal toho cloveka, ktory im toto poradil a ine problemy ignoruje.

    Komentár


    • Peterka
      Peterka komentoval
      Upraviť komentár
      Do Eurovea nechodim a neviem, ako su tam tie zasuvky urobene, ale ak boli myslene "na technicke ucely" tak kludne moze byt na jeden 16A istic pripojenych viac (5-10?), potom stacia dve elektroauta a istic "leti"...
  • Jiri GrandPa
    Senior Member
    • Dec 2016
    • 707
    • viera8131
    •      

    #19
    Ja som pokusne nabijal Fiatku na tej nabijacke čo je pod EV mapou a vyslo to na 40c/kWh po zľave 70% z tej ceny 0.15€/min.
    To sa myslím dá zniesť.

    Komentár


    • Teq
      Teq komentoval
      Upraviť komentár
      nie kazdy ma type 2 kabel ktory stoji 200 eur...
  • ivan.grund@gmail.com
    Junior Member
    • Dec 2018
    • 1

    #20
    Namontovana nova nabijacia stanica. Nemam fotku, ale je to ZSE Drive zo vsetkymi tromi konektormi. Este nieje otvorena.

    Komentár

    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #21
      A máme už aj foto. A je už aj funkčná.

      Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	eurovea2.jpg
Videní:	427
Veľkosť:153,3 KB
ID:	31290
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár


      • Teq
        Teq komentoval
        Upraviť komentár
        super, ked pridem do roboty na "vypary" budem mat zachrannu brzdu. Ked a nebude dat nabijat zadarmo normalne sa mi oplati flat rate of ZSE

      • matchke
        matchke komentoval
        Upraviť komentár
        Aha. Tak oni zrusili ten stojan evmapa? No fajn. A co so zbytkovym kreditom? Nevadi. ZSEdrive mi vyhovuje viac.
    • Ioniq
      Member
      • Jan 2017
      • 364

      #22
      Len jedno miesto? Kedysi tam boli pre EV vyhradene dve.

      Komentár


      • Teq
        Teq komentoval
        Upraviť komentár
        mali by veru urobit dve a dat tam znacku...ludia tam isto budu parkovat. Konecne aspon zrusili tu predrazenu blbost co tam bola pred tym

      • matchke
        matchke komentoval
        Upraviť komentár
        Ale fakt tam mohli nechat dve miesta. Jedno na AC a jedno na DC nabíjanie.

      • Radkovanko
        Radkovanko komentoval
        Upraviť komentár
        bola sice predrazena, ale vzdy ked som prisiel do eurovei, boli obe miesta plne ... teda ked to nahodou fungovalo
        Tam nechodili ludia nabijat zadarmo, takze to bude plne asi aj teraz ...

      • Ioniq
        Ioniq komentoval
        Upraviť komentár
        Ja tam vzdy nabijam cez mobilny konektor... zatial ma nikdy neodpojili zo zasuvky

      • Teq
        Teq komentoval
        Upraviť komentár
        Ioniq vo vacsine zasuviek su uz zaslepky na kluc

      • Ioniq
        Ioniq komentoval
        Upraviť komentár
        Viem o 2 co nemaju, a jednu sa mi podarilo bez problemov vybrat vreckovym nozikom, nasledne vratit spat
    • zaq
      zaq
      Junior Member
      • Dec 2018
      • 2

      #23
      Pôvodne zverejnené od Ioniq Pozrieť príspevky
      Ja tam vzdy nabijam cez mobilny konektor... zatial ma nikdy neodpojili zo zasuvky.
      Nato ja niesom moralne dost flexibilny...

      Komentár


      • Ioniq
        Ioniq komentoval
        Upraviť komentár
        Na to som dlho nebol ani ja... ale ked som zbadal, ako komplet kaslu na blokovanie EV miest spalovakmi (vacsinou nejake prerastene nemecke SUV), obsadzovanie invalidnych miest takisto vodicmi trojcipej hviezdy atd, a nikto s tym nic nerobi, tak som si povedal, ze darmo budem slusnym chlapcom. Ked zacne niekto riesit idiotov, ozdravim svoje moralne principy
    • Joe79
      Member
      • Sep 2018
      • 71
      •   

      #24
      V piatok vecer sa na nabijacke ZSE nedalo spojazdnit nabijanie cez CCS, vzdy to nabijacka prepla na Chademo. Volal som na podporu - restartli cely stojan, ale nezafungovalo. Typ2 som neskusal... Je to nahlasene ako porucha. Chademo nabijanie nemam ako odskusat...

      Komentár

      • Ioniq
        Member
        • Jan 2017
        • 364

        #25
        ZSE Eurovea je momentalne gratis, aj AC aj CCS (Chademo neviem). Nevyzaduje ziadnu autorizaciu. V appke ju ukazuje ako offline, ale je aktivna, zapichnete a idete. Ziadna karticka ani nic. Netusim ako dlho potrva tento stav, kto potrebujete nabit, mate sancu

        Komentár


        • milan84
          milan84 komentoval
          Upraviť komentár
          ja som dvakrat vyuzit takyto stav na nabijacke pri hl. stanici pocas hokej. majstrovstiev. Nabijacka komunikovala v AJ a nevyzadovala ziadnu autorizaciu.
          raz za cas je to prijemne prekvapenie
      • Joe79
        Member
        • Sep 2018
        • 71
        •   

        #26
        Kro teraz nabija bielu TM3 cez Type2, moze dojst prehodit na CCS. Ja mam nabite. Dik

        Komentár

        • twingo
          Junior Member
          • Mar 2021
          • 11

          #27
          takze je to tam teraz spoplatnene ci treba kartu alebo klasika appka a sadzba ako inde?, dik

          Komentár


          • Jiri GrandPa
            Jiri GrandPa komentoval
            Upraviť komentár
            Ano, standardne ZSE.
        Pracuje...
        X