Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

LIDL Nova Dubnica

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • LacoJ
    Member
    • Nov 2017
    • 66
    • jnoka14113
    •      

    #16
    Neviete či je funkčná ?

    Komentár


    • Fyzik7
      Fyzik7 komentoval
      Upraviť komentár
      Včera som nabijal dva krát a išla bez problémov

    • Teq
      Teq komentoval
      Upraviť komentár
      bump, skusal niekto v poslednej dobe?

    • LacoJ
      LacoJ komentoval
      Upraviť komentár
      Ja som bol, všetko OK. Pred návštevou som overoval telefonicky v lidli a na infolinke po telefonáte do predajne mi povedali že personál to vie v prípade problému reštartovať.

    • Vilo
      Vilo komentoval
      Upraviť komentár
      Chodím tam zhruba raz za dva dni a ani raz nebola nefunčná. Raz bola vypnutá mimo otváracích hodín a párkrát som nenabil, lebo sa už iné auto nabíjalo cez Chademo a Type 2 mi nepustilo šťavu.
  • Vilo
    Member
    • Sep 2017
    • 129
    •   

    #17
    Dnes som bol na tejto stanici a bola mimo prevádzky. Pýtal som sa v predajni a povedali mi, že porucha bola nahlásená, ale kedy bude odstránená mi povedať nevedia.
    Nabíjam na nej už rok v priemere dva krát do týždňa a ešte som ju odstavenú nevidel. Takže je to skôr výnimočná situácia, že nejde.

    Komentár


    • Teq
      Teq komentoval
      Upraviť komentár
      Ja uz som to zazil neraz, vyzera ze sa ten Ioniqov mail nedotkol len BA ;-)

    • milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      no veru zacina to byt podozrive :-/
      Jasne to ukazuje, ze sa nejedna o poruchu /ved nakoniec to pisu aj samotne nabijacky/, ale nejake mechanicke zablokovanie/vypnutie.
      Ioniq co si im napisal?

    • Ioniq
      Ioniq komentoval
      Upraviť komentár
      Som sabotoval Lidlacku podporu elektromobility ale inac som bol slusny... chlapci, mozno vyzerate ako taxikari a predavacke ste sa nezdali, tak vas vypla a ked ste odisli tak nabijacku znova zapla. Chodte si kupit normalne oblecenie a tie teplaky so sustakovou vetrovkou hodte do kosa

    • milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      si zabil zatial si bez odpovede z Lidla? Mimochodom oni maju centralu za pobockou v ruzinove, na konecnej elektriciek. Mozno by sme im tam mohli hromadne urobit strajk, alebo inu free akciu :-D
      Ale za otazku ozaj stoji to, ci je nejak bezna obsluha, alebo vedenie predajne poucene, ak prideme my, nestastni elektromobilisti do predajne s tym, ze nejde nabijacka, alebo potrebujeme poradit atd. Zaujimalo by ma ako to maju nastavene, ci to nejak ovladaju na dialku, alebo rano o siedmej stlacia zazracne zelene tlacidlo vedla pokladne

    • Teq
      Teq komentoval
      Upraviť komentár
      V Novej Dubnici ked minuly rok nesla nabijacka tak som sa pytal v pokladni...zevraj vtedy o tom vedeli a uz kontaktovali spravcu...tak by sa asi mala nakontaktovat trencianska BA na dubnicu a popytat kam zavolat

    • Vilo
      Vilo komentoval
      Upraviť komentár
      Teraz som bol stanicu skontrolovať a už je v prevádzke.
  • Samuel.Rendko
    Junior Member
    • Jul 2019
    • 12
    •   

    #18
    Ahojte elektromobilisti, na tejto nabíjačke som nabíjal v nedeľu 8.3.2020 a maximálna spokojnosť. Mal som Hyundai Ioniq plug in a nabíjal som teda iba AC pomalým nabíjaním. Nabíjačka však fungovala bez problémov. Vedľa si viete dokonca nabiť aj elektrobicykel Palec hore LIDL - bodaj by všetky na SK boli takéto moderné ...

    Komentár

    • janulo
      Member
      • Jul 2015
      • 46
      •   

      #19
      Dnes dopoludnia nefungovala, na predajni povedali že už hlásili poruchu.

      Komentár

      • Dony
        Junior Member
        • Jul 2020
        • 28

        #20
        19.9.2020 skúšané CCS nabíja bez problémom. e2008GT.

        Komentár

        • Vilo
          Member
          • Sep 2017
          • 129
          •   

          #21
          Dnes som prišiel, napichol CCS konektor, stlačil štart a po pár sekundách nabíjačka kompletne zhasla.
          Skúšal som ju vypnúť a zapnúť, ale displej nenabehol.

          Komentár

          • curgali
            Member
            • Jul 2014
            • 310
            •   

            #22
            Už ide. Ak sa vám to stane treba ist na predajňu a nahlásit to. Vacsinou spadne istic. Nahodia to a nabka pojde...

            Komentár

            • Vilo
              Member
              • Sep 2017
              • 129
              •   

              #23
              Teraz som tam bol. Nepdarilo sa mi spustiť ani CCS ani AC nabíjanie. Pri CCS to písalo najskôr, že čaká na uvoľnenie kapacity (aj keď som tam bol sám) a potom napísalo, že chyba komunikácie, auto musí vyť vypnuté.
              Skúsil som to tlačítko pre núdzové vypnutie, to ale samozrejme nepomoho, lebo to vypína len výkonový okruh a nie rozum.
              Tak som ich na predajni požiadal o reštart, ale keď som sa k autu vrátil, robilo to to isté.

              Komentár


              • Taur
                Taur komentoval
                Upraviť komentár
                Vilo Skusal si zamknut auto a pockat kym zaspi? Moze to pomoct, resetovanie nabky nepomoze ked auto sa tvari ze nieje vypnute. Vcera jeden rovnako na ABB Kauf/Lidl s eUP nevedel rozbehat AC tiez s takou hlaskou a mne zaplo na prvy pokus hned po nom bez resetu nabky.

              • Vilo
                Vilo komentoval
                Upraviť komentár
                Po asi 10 neúspešných pokusoch som šiel do predajne, požiadal o reštart a po cca 10 minútovom aute som sa vrátil k autu ďalších cca 5 neúspešných pokusov.
                Kontrolka na aute sa rozsvietila na zeleno ako keď je inicializácia úspešná a začína sa nabíjať, tak si skôr myslím, že je to chyba na strane nabíjačky.

              • tommik
                tommik komentoval
                Upraviť komentár
                Závidím tú trpezlivosť. Ja by som to po druhom pokuse vzdal a dobil to trebárs v Ilave na UFC. Záleží ktorým smerom má človek namierené.
                Ak sa cez týždeň podarí, skúsim sa tam zastaviť, či sa to náhodou nespráva ako Lidl na Trenčianskej v BA.

              • milan84
                milan84 komentoval
                Upraviť komentár
                tommik tak vie, ked nieco moze byt zadarmo, tak aj keby hodinu mal zabit ))
                Vilo budem to reportovat do ABB, das mi prosim ta presny cas, datum a auto, ake si chcel nabit? Je tam uz novy sw s novou grafikou?

              • Vilo
                Vilo komentoval
                Upraviť komentár
                @milan84
                čas: 8.1.2022 13:50
                auto: VW ID.3 58kWh
                soft je tam starý
                V minulosti som tam viac krát s tým istým autom nabil bez problémov.
            • milan84
              Senior Member
              • Jun 2015
              • 853
              •   

              #24
              Vilo mam odpoved od ABB:


              V tomto prípade nebol problém na strane stanice, ktorá predtým ako i potom dodáva na CCS, CHAdeMO a AC energiu bez problémov.
              Momentálne tam prebieha nabíjanie na AC a CCS súčasne.

              Hláška “Nabíjanie je odložené pokiaľ nebude dostupný dostatočný výkon.” sa zobrazuje ak je Control Pilot v stave B a EVSE čaká na obdržanie SLAC inicializácie z EV.
              Hláška “Chyba komunikácie. Auto musí byť vypnuté.” sa zobrazuje ak dôjde k time-outu komunikácie.

              Jediné čo môžem poradiť je skontrolovať nastavenie nabíjania v aute (časovač/max SoC) a ak tam nie je problém spraviť kolečko po parkovisku (čo zmení stav EVCC v aute) a opäť prísť k stanici, vypnúť auto a pripojiť sa.



              Komentár


              • Vilo
                Vilo komentoval
                Upraviť komentár
                Hmm... ďakujem za info, ak sa to zopakuje, skúsim.

                "
                Hláška “Nabíjanie je odložené pokiaľ nebude dostupný dostatočný výkon.” sa zobrazuje ak je Control Pilot v stave B a EVSE čaká na obdržanie SLAC inicializácie z EV.
                Hláška “Chyba komunikácie. Auto musí byť vypnuté.” sa zobrazuje ak dôjde k time-outu komunikácie.
                "
                Som rád, že tej hláške už lepšie rozumiem.
            • murderer
              Junior Member
              • May 2018
              • 3

              #25
              7.4.2022 nabíjanie môjho ZE50 R135 cez CCS 50kW bez problémov. Palec hore.

              Komentár

              • Vilo
                Member
                • Sep 2017
                • 129
                •   

                #26
                Už je tam nový SW - ukazuje aktuálne odoberaný výkon.
                Resp. celý displej vyzerá byť nový, tak možno je vypelšenie aj v iných smeroch.
                Valilo na CCS 50kW.

                Komentár

                Pracuje...
                X