Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Lion Car

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Lion Car

    Partizánska cesta 275/83, Banská Bystrica
    Popis:
    DC: 1xCHAdeMO 44 kW,
    AC je v areáli v zadu: 1x400 V 11KW, 1x230 V 3,7 kW
    GPS: 48.741392, 19.178013
    Platba: Spoplatnené
    Ováracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: lioncar.sk
    Email:
    Tel:
    Webstranka:
    Na mape:

    Foto: Click image for larger version  Name:	LionCar.jpg Views:	1 Size:	170.3 KB ID:	10119


    Toto je nabíjacia stanica Lion Car. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #2
    CHAdeMO nabíjačka je už postavená a funkčná. Heslo je 2233.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár

    • demo
      Member
      • Dec 2016
      • 83
      •      

      #3
      Je táto nabíjačka v prevádzke ? Čo otváracia doba ?

      Komentár


      • ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        Nabijacka je mimo areal, takze ak funguje a je ten isty kod tak urcite.
    • ICE666SVK
      Senior Member
      • Jul 2014
      • 1997

      #4
      Fotka je 7/2017
      Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	P7060281.JPG
Videní:	637
Veľkosť:1,24 MB
ID:	17365

      Komentár

      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #5
        Pôvodne zverejnené od demo Pozrieť príspevky
        Je táto nabíjačka v prevádzke ? Čo otváracia doba ?
        Práve teraz na nej nabíjam. Majú tu totiž super reštauráciu.
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár

        • Zamex
          Member
          • Aug 2017
          • 44
          •   

          #6
          Skúšal som ísť nabiť v piatok 26.1.2018 o 17:24 a stanica bola úplne vypnutá. Buď je nefunkčná, alebo je zapnutá len cez otváracie hodiny počas dňa, nie 24/7 ako je hore v popisku

          Komentár


          • Jiri GrandPa
            Jiri GrandPa komentoval
            Upraviť komentár
            Na nabky.com sa bohuzial neda 100% spolahnut, lebo informacie o nabijacich miestach sa neupdatuju, napriek tomu, ze sme viaceri ponukali spolupracu na tom, aby to bolo aktualne. Chcelo by to nieco na zposob Chargemap.com, tam sa da pomerne jednoducho urobit update nabijacej stanice a ked niekde nabijam tak tam aj robim zaznam (komentar) aby ini videli, aky je aktualny stav. Odporucam, podla mna je to najuplnejsia DB v Europe. Aj Slovensko je tam dost dobre urobene.

          • Juro
            Juro komentoval
            Upraviť komentár
            Na žiadnu mapu sa nedá 100% spoľahnúť. Nabíjacie miesta sa updatujú. A to aj pomerne jednoducho, komentármi ako napísal Zamex. Takže kto chce naozaj spolupracovať, spolupracuje. A čokoľvek je na tej druhej mape je hlavne vďaka TCS.

          • Jiri GrandPa
            Jiri GrandPa komentoval
            Upraviť komentár
            Hm, nepochopil si ma. Samozrejme, ze sa tu daju davat komentare. Ale ked je prvotny zaznam o stanici 2-3 roky stary a situacia sa uz dost zmenila, citat vsetky komentare na X stran nie je optimalne. Myslel som to tak, ze ten hned prvy zaznam by sa mal updatovat. Lenze to by si musel spristupnit editaciu stanic aj inym (trebars aj len zopar overenym prospievatelom) , nie len tomu, kto ju prvotne zadal. Uz som to tu pred rokom navrhoval.

          • Vrso
            Vrso komentoval
            Upraviť komentár
            PlugShare ma rozsiahlejsiu db ako chargemap, da sa to lahko overit. Nielen na SK, ale vsade, pozri aj okolite staty a dalej.

          • Jiri GrandPa
            Jiri GrandPa komentoval
            Upraviť komentár
            ALe kdeze. Tak kde ja chodim je Chargemap ovela uplnejsi. Ale mam na mobile aj Plugshare aj ine.

          • Vrso
            Vrso komentoval
            Upraviť komentár
            Ale kdeze Tam, kde ja chodim predsa nepotrebujem ani PlugShare, lebo to poznam. Vyber si nahodne par lokalit v EU a porovnaj si na PlugShare a na Nissanom sponzorovanej aplikacii chargemap. Ked najdem cas, mozem urobit nejake screenshoty, kde to bude jasnejsie

          • Jiri GrandPa
            Jiri GrandPa komentoval
            Upraviť komentár
            Čaro slobody je že každý používa čo sa mu páči :-)
        • Zamex
          Member
          • Aug 2017
          • 44
          •   

          #7
          Ked som siel v nedelu doobeda nazad, takisto bola vypnuta. Vidim to maximalne tak na otvaracie hodiny cez tyzden. Ak niekto chodi okolo, mohol by pozriet v takom case ci je online.

          Komentár


          • ICE666SVK
            ICE666SVK komentoval
            Upraviť komentár
            Mal som cestu do BB a tak som sa zatavil v LIonCar kde som sa pital co je z nabijackou, lebo hoci prevadza otvorena, nabijacka bola nefunkcna. Bolo mi povedane, ze im zhorelo volaco pri zdvyhakoch a opravuju to a tam niekde je privod aj na nabijacku, ale vraj to do konca tyzdna spravia a potom bude opat pristupna nabijacka 24/7 na pin. Utorok 30.1.2018.

          • Teq
            Teq komentoval
            Upraviť komentár
            Planujem cestu cez BB, viete niekto ci je nabijacka funkcna?
        • Jozef Juhasz
          Junior Member
          • Sep 2020
          • 6
          •   

          #8
          Dnes pokus o nabitie na tejto nabijacke. Už sa tam nedá bezplatne nabíjať… a ani použiť kód…
          uz len cez aplikaciu EVmapa… cena 0.30€/kWh

          Komentár

          • xblaster
            Junior Member
            • Apr 2022
            • 2

            #9
            Ahojte, prosim Vas ako zapnut nabijanie na tejto stanici ked nefunguje display ? Skusal som najprv prve tlacitko z vrchu na vyber chademo a potom kliknut na odblokovat v evmapa potom posledne tlacitko od vrchu na potvrdenie nabijania ale nenabija to.

            Komentár

            Pracuje...
            X