Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Tesla Supernabíjačky - Supercharger

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
Toto je prilepená téma.
X
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • jux
    jux
    Senior Member
    • Apr 2015
    • 1378
    •      

    #46
    No ja tieto zmeny na mapach SC vidim skor negativne. Na aktualnej mape sice dve SC na Slovensku pribudli ako Opening soon no tieto dve SC zmizli z mapy roku 2015, takze Tesla teraz priznala, ze dve SC na Slovensku ktore planovala postavit v roku 2015 uz tento rok nepostavi a oficialne posunula ich vystavbu na rok 2016.

    Komentár


    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Tie cervene su otvorene a tie sede su ze sa otvoria coskoro a tie mapy sa pomenili, to je pravda, ale tu je pisane, ze sa to otvori coskoro, tak si myslim, ze to otvoria. Do konca roka v Europe uz nestihnu postavit, to co tam bolo na zaciatku roka. Dokonca aj ta mapa sa uz zmenila a nie su tam uvedene ani tieto co otvoria coskoro. Takze uvidime co bude.

    • jeeff
      jeeff komentoval
      Upraviť komentár
      Podla mna to je tiez pozitivna sprava, dlhsie mapu sledujem kvoli zvazovaniu Modelu S a ked uz nieco bolo oznacene ako sede tak sa to po pomerne kratkom case zmenilo na cervene. Mne osobne ta SK mapa ani ta netrapila, ale potesilo ma ze tam pribudli 2 piny v chorvatsku, snad jeden pred zagrebom a je tam aj jeden sedy tesne vedla Senj (ktory je teda uplne nafigu), takze dufam ze pri senj bude jeden SC aj priamo na dialnici.
  • jux
    jux
    Senior Member
    • Apr 2015
    • 1378
    •      

    #47
    Pozitivne by bolo, keby sprevadzkovali tie 2 SC na Slovensku v roku 2015 tak ako planovali. Presun z mapy planovanych SC roku 2015 na rok 2016 nemozno povazovat za pozitivum. Opening soon na aktualnej mape su fajn, ako napisal ICE6... kazda zmena je dobra, su to sice nadejne slovicka, ale neznamenaju nic exaktne a uz viackrat sme sa u Tesly presvedcili, ze terminy nie su ich silnou strankou.
    No je logicke, ze SC stavaju tam, kde je vacsi zaujem o tesly a nemozno im takyto postup zazlievat. Jednoducho musime na SK kupovat a rezervovat viac tesiel , potom budu na SK aj supernabijacky a snad aj servisne centrum.

    Dalsim dovodom pre stavbu SC je statna podpora elektromobility, ktora na Slovensku zatial nie je.

    Napr. v Australii sa predalo od roku 2014 doteraz 536 kusov Tesiel a prave dokoncili 7 SC Sydney - Melbourne.
    Naposledy upravené jux; 27-11-2015, 18:43.

    Komentár

    • jux
      jux
      Senior Member
      • Apr 2015
      • 1378
      •      

      #48
      Dal som sem pekny graf medzirocneho narastu DC nabijaciek v US
      z http://company.plugshare.com/assets/...Q3-Preview.pdf

      Narasty poctu DC nabijaciek v US su skutocne impozantne.
      Naposledy upravené jux; 27-11-2015, 22:27.

      Komentár

      • joxo
        Junior Member
        • Nov 2014
        • 1

        #49
        Našiel som niečo pozitívne 2 SC na Slovensku, možno tu budeme nabíjať
        Dajte vedieť, kto tie miesta pozná či je to reálne , alebo je to len tak od oka zaznačené

        Komentár


        • Podlesny
          Podlesny komentoval
          Upraviť komentár
          To vyzerá pozitívne
      • jux
        jux
        Senior Member
        • Apr 2015
        • 1378
        •      

        #50
        To len priblizne obkreslili z Tesla supercharger mapy - je to tam v poznamke aj napisane, (Laut Tesla-Karte 2015)

        Komentár

        • Juro
          Administrator
          Gold Member
          • Mar 2014
          • 2208
          • juraj1702
          •   

          #51
          Toto je úspešné testovanie super-nabíjania na prvej Supernabíjačke na Slovensku (48.627353, 19.103584). Áno, na Slovensku! Supernabíjačka je momentálne mimo prevádzky a čaká na oficiálne spustenie/otvorenie. Otváracia Tesla párty bude max. do 4-5 týždňov, budeme informovať tu na fóre.
          Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	hotel-kaskady4jpg.jpg
Videní:	275
Veľkosť:309,1 KB
ID:	6945
          Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	hotel-kaskady2.jpg
Videní:	339
Veľkosť:315,2 KB
ID:	6947
          Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	hotel-kaskady1.jpg
Videní:	327
Veľkosť:458,0 KB
ID:	6946

          Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
          Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

          Komentár

          • milan84
            Senior Member
            • Jun 2015
            • 853
            •   

            #52
            perfecto! presne v polovici trasy zapad-vychod, sever-juh. tesim sa so vsetkymi majitelmi.

            Komentár

            • jux
              jux
              Senior Member
              • Apr 2015
              • 1378
              •      

              #53
              Aj buduci majitelia tesiel sa tesia, vyborne miesto. Maju v hoteli Kaskady dobru restauraciu?

              Komentár


              • ICE666SVK
                ICE666SVK komentoval
                Upraviť komentár
                Ano je to pekne prostredie a prijemne a do 20-30m od stojanov. Bolo zaujimave zucastnit sa pri jazde aj testovacky. Ale slubil som, ze nic nezverejnim a slovo som dodzral.
            • JanoS
              Member
              • Aug 2015
              • 95
              •   

              #54
              WOW! Najlepsie umiestnenie na svete! HURA Som strasne rad ze sa Trencin nepotvrdil ako prva lokalita!

              Komentár

              • gamcik
                Member
                • Feb 2015
                • 46
                •   

                #55
                supercharger super darček na vianoce pre všetkych teslakov

                Komentár

                • Juro
                  Administrator
                  Gold Member
                  • Mar 2014
                  • 2208
                  • juraj1702
                  •   

                  #56
                  jux majú tam jeden bar otvorený od 7.30 do 23.00 a dve dobré reštaurácie, jedna priamo v hoteli a druhá pred hotelom v kolibe:
                  Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	koliba.jpg
Videní:	304
Veľkosť:947,2 KB
ID:	6651
                  Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                  Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                  Komentár

                  • JanoS
                    Member
                    • Aug 2015
                    • 95
                    •   

                    #57
                    Medzi Wien Supercharger a touto lokalitou je 282 km podla Google Maps. EVtrip planner vravi 58.3 kWh, 313 rated km. Vyborne.

                    Komentár

                    • jux
                      jux
                      Senior Member
                      • Apr 2015
                      • 1378
                      •      

                      #58
                      Juro - ďakujem, aj fotka s okolitou prírodou je nádherná, úžasné jesenné farby a svetlo, je to skutočné? bez photoshopu?
                      Naposledy upravené jux; 12-12-2015, 16:39.

                      Komentár


                      • Juro
                        Juro komentoval
                        Upraviť komentár
                        to fakt neviem.
                    • ICE666SVK
                      Senior Member
                      • Jul 2014
                      • 1997

                      #59
                      http://www.hotelkaskady.sk/ ---- web hotela
                      http://www.hotelkaskady.sk/174-virtual-tour ---- na webovej stranke virtualna tour 360stupnove obrazky a je tam aj restauracia vyobrazena
                      na obrazku dole je v cervenych kruhoch ukazane, kde je supercharger a kde je restauracia
                      dalsia fotka je od stojanov foteny hotel a dalsia su samotne stojany a dve Tesly
                      Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	1 SUPERCHARGER.jpg
Videní:	326
Veľkosť:437,3 KB
ID:	6664 Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	PC090028.JPG
Videní:	361
Veľkosť:451,8 KB
ID:	6665
                      Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	PC090047.JPG
Videní:	330
Veľkosť:419,8 KB
ID:	6666

                      Komentár

                      • Juro
                        Administrator
                        Gold Member
                        • Mar 2014
                        • 2208
                        • juraj1702
                        •   

                        #60
                        Mod poznámka: Prosím držať sa témy. To, že sa pri Zvolene podarila postaviť nabíjačka ako prvá, neznamená, že Supernabíjačky nebudú všade, kde ich bude treba, aj na D1. Diskusia na tému čo je hlavná cesta BA-KE bola presunutá do Hlavná trasa z Bratislavy do Košíc
                        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                        Komentár

                        Pracuje...
                        X