Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Google Maps zobrazuje EV nabijacky s obsadenostou konektorov v realnom case

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • nemo
    Senior Member
    • Oct 2015
    • 565
    •   

    Google Maps zobrazuje EV nabijacky s obsadenostou konektorov v realnom case

    Google Maps is making it easier to find electric vehicle charging stations

    https://www.androidpolice.com/2019/0...ging-stations/
  • TM3Perf
    Member
    • Jun 2015
    • 83

    #2
    Inak k tomuto, písal som do Tesly, že by nebolo odveci zohľadňovať pri zobrazovaní obsadenosti aj autá ktoré na supercharger idú (používajú navigáciu). Lebo sa potom stáva (ako mne v USA), že prídem k superchrgeru, ktorý má podľa navi obsadenosť 4/8, ale po mojom príjazde je obsadený na 7/8.

    Komentár


    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      To uz je trochu za hranou pre mna. Preco by mala Tesla sledovat kam idem??? Viem, ze moze, ale dufam ze to nerobi...

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Jiri GrandPa ak chces mat istotu, ze tesla pohyb tvojho auta nema pouzivat na vylepsenie autopilota, tak si vypni odosielanie dat tesle.
      Ja to mam povolene. Odkedy je GDPR, treba to vyslovne povolit, default je vypnute.

    • TM3Perf
      TM3Perf komentoval
      Upraviť komentár
      Nevidel by som to tak čierno. Tesla by nemusela sledovať kam a odkiaľ ideš. Len ak zadáš do navi cestu k superchargeru, bude s tým počítať na tom konkrétnom superchargeri. Na to nepotrebuje dáta o tvojej polohe.

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      TM3Perf - Aha - ako bude vediet ze som zadal cestu k SC? No len tak, ze bude NEUSTALE sledovat kam auto ma namierene, ci? Ina vec je zdielat data k vylepseniu autopilota (to mam zapnute) a ina vec sledovat destinacie auta (teda aspon sa naivne domnievam, ze to su 2 rozne veci z hladiska dat).

    • TM3Perf
      TM3Perf komentoval
      Upraviť komentár
      Ja by som to videl tak, že "Aha, naviguje na supercharger, automaticky odošlem do Tesly/nenaviguje na supercharger, nezaujíma ma"
Pracuje...
X