Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

V Dubnici nad Váhom otvorili závod na výrobu nabíjacích staníc

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Marcel Pavlík
    Member
    • Apr 2016
    • 138

    V Dubnici nad Váhom otvorili závod na výrobu nabíjacích staníc

    https://mytrencin.sme.sk/c/22011432/...ch-stanic.html
  • nemo
    Senior Member
    • Oct 2015
    • 562
    •   

    #2
    Na Slovensku ide o prvého výrobcu nabíjacích staníc https://mytrencin.sme.sk/c/22011432/...c.html?ref=trz

    Komentár

    • jux
      jux
      Senior Member
      • Apr 2015
      • 1378
      •      

      #3
      vyberam z textu clanku:
      "Momentálne sú najväčšími zákazníkmi maďarské obchodné reťazce, ktorým zákon ukladá povinnosť prevádzkovať na parkoviskách pri hypermarketoch nabíjacie stanice"
      to je podpora elektromobility v kontraste s Dankovou danou retazcom..

      Komentár

      • Jiri GrandPa
        Senior Member
        • Dec 2016
        • 707
        • viera8131
        •      

        #4
        Akoze sorry ale uz by sa konecne mohli noviari naucit co to znamena nabijacia stanica. To je obycajny trapny nabijaci stlpik s konektorom, ktory ma materialove naklady (okrem toho plechoveho obalu) na urovni 50 EUR (plus konektory po 50)!
        Napr. ku kupeniu tu:
        http://www.analogevse.xyz/AnalogEVSE-en.html
        Predpokladam, ze cena toho stlpika bude pekna nad 1000 EUR. Trapne...
        Inak zaujimava informacia z diskuzie pod clankom (neviem ci je to pravda, nepozeral som finstat):
        "Na finstate sú údaje, v roku 2017 má spoločnosť obrat z výroby 47 tis. EUR, žiadny zamestnanec, pridaná hodnota na úrovni nuly. Podobne aj roky predtým. Ale v roku 2018 za obdobie január až máj 2018 nadmerný odpočet DPH viac ako 2.000.000,- EUR, slovom dva milióny EUR. To som strašne zvedavý, ako to dopadne. "

        Komentár


        • g211
          g211 komentoval
          Upraviť komentár
          Presne tak! Toto vysvetlujem kazdemu kto nam vola / pise aby sme informovali o jeho "prevratnej" novinke. Nabijacie stlpiky bez kabla nemaju buducnost. Jedine miesto kde maju potencialne vyuzitie su parkoviska na sidliskach (napr. ako sucast stlpov verejneho osvetlenia).

          Uplne najviac ma dojme ked hotel zaplati 3 - 5 000 eur za montaz AC nabijacej stanice. Bez kabla! To uz jeden antonicek so 400V / 230V za 20 Eur je lepsi ked sa im nepodarilo vybavit Destination Chargery zadarmo (ale teraz uz daju Destination Charger skoro kazdemu hotelu, napriklad aj cez Asociaciu hotelov a restauracii Slovenska).

        • Marcel Pavlík
          Marcel Pavlík komentoval
          Upraviť komentár
          vyššie spomenul precedudanka (http://golos.mindmix.ru/645-130-lege...nko-quot.zhtml) a tam je problém. strana prevzala fungujúce firmy ktoré po vojne preniesli zezplzně k trenčínu. omylom ich začlenili pod martin a prakticky zlikvidovali všetko vedenie/znalosti. dnes nik už nevie postaviť (čokoľvek) funkčné.
      • LacoJ
        Member
        • Nov 2017
        • 66
        • jnoka14113
        •      

        #5
        na obrázku v článku je pekne vidno ako majú rozobranú nabíjačku od Nicola nikola-evc.cz/cs/ asi inšpiracia alebo ich tam tiež vyrábajú

        Komentár

        • Juro
          Administrator
          Gold Member
          • Mar 2014
          • 2208
          • juraj1702
          •   

          #6
          Super, fandím. Len nie sú prví a ani jediní.
          Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
          Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

          Komentár

          Pracuje...
          X