Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Nabíjacia stanica v Martine?

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Tomáš
    Member
    • Apr 2016
    • 60

    Nabíjacia stanica v Martine?

    Zdravim, nevie niekto, či sa plánuje výstavba nejakej nabíjacej stanice aj v Martine (alebo okolí)? Je to celkom škoda, že tam nie je ani jedna. A vzhľadom na to, že tadiaľ prechádza D1, by som čakal že tam aspoň jedna bude.
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1542
    •   

    #2
    Tam by sa hodila. Zriadime?

    Komentár

    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #3
      Je to smutné, že také mesto ešte nemá nabíjačku. My ako TCS tam momentálne riešime dve lokality. Jednu lokalitu sme dokonca navrhli aj pre ZSE na umiestnenie DC nabíjačky.
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár

      • Peter Ondecko
        Junior Member
        • Sep 2017
        • 9

        #4
        Jedna už je na Podhaji. Je na plugshare. Ked dostanem auto tak zriadim navypadovke do BB. Cca 01/2018

        Komentár


        • 1fisker
          1fisker komentoval
          Upraviť komentár
          Treba dať na mapu
      • Franto_01
        Member
        • Jul 2017
        • 37
        •   

        #5
        Namam info, ale potesilo by ma, keby zriadili v Tulipe, ktory sa prave rozsiruje :-).

        Na Podhaji je 16 A patkolik.

        Komentár

        • Juro
          Administrator
          Gold Member
          • Mar 2014
          • 2208
          • juraj1702
          •   

          #6
          NC Tulip
          Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
          Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

          Komentár

          • 1fisker
            Senior Member
            • Aug 2014
            • 1542
            •   

            #7
            Toto je čo? Maximum visits allowed for maps without a paid plan is 100 visits.
            This map is currently frozen. To unfreeze, please Upgrade the account that owns this map to one of our paid plans for more visits.
            In case the map is not owned by any account, Sign-Up for the service and claim the map with a paid account.


            Komentár

            • Juro
              Administrator
              Gold Member
              • Mar 2014
              • 2208
              • juraj1702
              •   

              #8
              Fisker, to znamená že musím zaplatiť peniaze aby bolo tú mapu vidieť.
              Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
              Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

              Komentár


              • Ioniq
                Ioniq komentoval
                Upraviť komentár
                Nedali by sa ako mapove podklady pouzit Google Maps? Tam sa daju pridavat aj prevadzky, obchody, restauracie. Da sa aj nabijacka. A je to zdarma. Ci? Je nejaky specificky dovod pouzivat tieto platene mapy?

              • Teq
                Teq komentoval
                Upraviť komentár
                alebo to rovno pridavajte do EVmap a dajte sem linky
            • Miroslav Rojko
              Senior Member
              • Nov 2016
              • 1314
              •   

              #9
              Dat to do inych map by pomohlo, lebo vacsina mapovych sluzieb je zdarma bez obmedzeni, ale tu ide o to, ze Juro pouzil zeemap kvoli tej nadstavbe na pridavanie bodov, ktoru by musel niekto pre ine mapy nakodit. To je podla mna dovod zeemap.

              A davat to do inych map by znamenalo stratil moznost linky na temu tohto fora, inak nic.

              Ja osobne davam vsetky nove nabky nielen sem, ale zaroven do appky chargemap, ktora ma od adminov najrychlejsie reakcie pri posielani updatov alebo novych nabijaciek a aj najlepsie moznosti hladanie (podla mna).

              Staci sa dohodnut na chargemap a mame SK rovnako pokryte , teda okrem nabijaciek vo vystavbe, ktore aj tak viac mylia ako pomahaju.
              [priezvisko]@me.com

              Komentár


              • 1fisker
                1fisker komentoval
                Upraviť komentár
                Presvedčí o tom niekto Jura?
            • Juro
              Administrator
              Gold Member
              • Mar 2014
              • 2208
              • juraj1702
              •   

              #10
              1fisker, mňa nikto nemusí presviedčať. Ja som jeden z najstarších prispievateľov z SK (skoro prvý), roky som bol najväčší prispievateľ a aj doteraz som jeden z najväčších prispievateľov na inej mape.Hlavným účelom našej mapy je jednoduchšie nájdenie jednotlivých tém k nabíjačkám čo aj spĺňa. Noví členovia o tom asi nevedia, lebo som omylom pôvodnú tému vymazal a starý možno zabudli. Pre mňa bolo dôležité mať možnosť viest debatu k jednotlivým nabíjačkám, lebo voľakedy keď som našiel nejakým spôsobom nabíjačku, či už náhodne alebo aj z inej mapy, nedalo sa nič bližšie o nej zistiť, ani kto ju postavil, ani kto ju spravuje ani prečo, často krát ani výkon. Vďaka TCS témam a užívateľom často krát teraz vieme o nabíjačke aj o tom kto a prečo, dokonca ešte predtým ako sa postaví. Možnosť viesť debatu k jednotlivým nabíjačkám, tomu hovorím také "oživenie nabíjačiek". Takže otázka skôr znie, presvedčí niekto iné mapy aby sme si tam mohli dať odkaz na naše témy? Držím palce.
              Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
              Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

              Komentár


              • Hati
                Hati komentoval
                Upraviť komentár
                Mozem prispiet na prevadzku sucasnych map?

              • 1fisker
                1fisker komentoval
                Upraviť komentár
                Ja sa do toho nerozumiem ako sa robia mapy, ale niektorí užívatelia písali, že sa to dá dať kdesi inde kde netreba za to platiť
            Pracuje...
            X