Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Odkial deti poznaju Tesly?

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • pile_of_salt
    Member
    • Sep 2019
    • 65
    • lucia76891
    •   

    Odkial deti poznaju Tesly?

    Uz sa to parkrat stalo aj mne (zatial velmi malo, ale uz som si to vsimol), ze deti bezne aj do 10 rokov (viac ako 10 rokov este beznejsie), identifikuju Teslu, ked ju vidia na ulici a ukazuju prstom, alebo zamavaju, alebo sa proste tesia.

    https://www.reddit.com/r/TeslaLounge...rom_any_other/

    Zaujima ma odkial sa decka v takomto veku dozvedia o Teslach? Prepokladam, ze ich nadsenie tkvie z faktu, ze ide o "super auta."
  • Taur
    Member
    • Dec 2019
    • 296
    •   

    #2
    Na tom nic nieje. Moj syn mal 6 rokov a na prechadzke vedel identifikovat kazdu znacku auta. Detsky mozog je spongia co sustavne nasava informacie. Vela zachytia z TV reklam dospelackych medzi rozpravkami, alebo aj z debat dospelych hoci sa hraju v druhej izbe ale nas pocuju cez otvorene dvere. Citat pisat to nevie ale suvislosti chapu. Syn mal 4-5 rokov na zemi si skladal lego, ked sme pri stole debatovali ze sa niekomu nejaka nehoda stala a maly zrazu uplne v kontexte hlaska "poistenie dobre Alianz treba". No skade no z reklamy.
    A myslim ze mavaju aj na ine auta, teraz urcite budu velmi casto mavat a ukazovat na Peugeoty s tesakmi.

    Komentár


    • pile_of_salt
      pile_of_salt komentoval
      Upraviť komentár
      Taur Tesla nema reklamu. Keby som sa ja nezaujimal o Teslu a moja manzelka, tak moja a ani jej rodina tieto auta asi nikdy ani nespomenieme. Aku suvislost moze chapat dieta ked sa bavime o usetreni na palive a ked ma ostatni "dospelaci" bombarduju klasickymi k EV nedovercivymi argumentami typu "baterka dlho nevydrzi, siet nabijaciek este nie je doriesena." Nepodcenujem deti, ale tieto rozhovori mi pridu ako nieco co je uplne mimo nich. Nema ich na tom co zaujat. Aspon podla mojho nazoru. To ze deti poznaju znacky a vyzivaju sa v identifikovavani tychto znaciek este neznamena, ze ked vidia Teslu tak ze kyvaju. Ano hladal by som za tym "nieco ine." Zacinam sipit, ze "reputacia" tychto vozidiel dosla ustnym podanim az k detom.

    • Taur
      Taur komentoval
      Upraviť komentár
      pile_of_salt Nikdy netusis co si deti zo zapocuteho rozhovoru vyberu. Mozno len pocuju ze Tesla je auto na baterky, tak na teba mavaju a ukazuju lebo sa tesia ze vidia velke hrackarske auticko, to ta nenapadlo?
  • Wilo
    Member
    • May 2019
    • 337
    •      

    #3
    Rovnako u mna. Aj syn aj dcera proste potrebovali poznat vsetky znacky a ak videli nieco nove tak sa hned pytali. Deti neriesia nejake “super” vlastnosti auta. Je im to u prdele. Fascinacia autom je vela krat sposobena cisto banalnymi vecami ako vizual znaku, pocet vyfukov alebo vyrazna farba. Moju dceru fascinuje Alfa Romeo a je to jej najoblubenejsia znacka. Lebo ma v znaku hada. A nazov znacky znie velmi poeticky 😂 keby som ten znak nalepil na Daciu alebo furik tak fascinacia bude pokracovat Syna fascinuju anteny na starsich autach lebo cokolvek ine ako “zralocia” plutva je prenho exotika... slovo retro alebo setrenie nakladov mu este nic nehovori 😂

    Pri starsich detoch to bude primarne YouTube kde ma Tesla casto rozne viralne videa a slusny dosah. Nic extra by som za tym nehladal.

    Komentár


    • matchke
      matchke komentoval
      Upraviť komentár
      A ktora Alfa? Giulietta alebo Stelvio? Aj si vsimla, ze ten had poziera cloveka? :-)

    • Wilo
      Wilo komentoval
      Upraviť komentár
      Hociaka. Kludne aj stare herky Alfa 75, 155 atd. Hlavne ze to je Alfa a ze ma hada 😂

    • pile_of_salt
      pile_of_salt komentoval
      Upraviť komentár
      Ked mi obcas YT ponukne videa zaoberajuce sa cim su deti 10+ na YT krmene, nikdy tam nie su zahrnute viralne videa o Teslach. Ktore viralne videa Tesiel to vlastne su? https://i.imgur.com/GSCN2IH.jpg
      * Tesla Cybertruck event in 5 min?
      * Video appears Tesla driver asleep at the wheel on freeway
      * Tesla - Pretended to save the enviroment while looking rich
      atd...
      akoze na prvej strane su hned 3 videa o tom ako vodici spia za volantom Tesly. 1 video je Cybertruck predstavenie a 1 video je parodia. Neviem mozno YT algorytmus mne predsuva uplne ine videa (nikdy ma nezaujimalo ako spia za volantom, vadi mi ked niekt pouziva za volantom telefon nie to este spanie, ano vadi mi to aj v Teslach, kde sa to "da robit"). Zatial mi stale unika preco mavaju na Tesly. V odkaze redditu ktory som dal na zaciatok vlakna sa redditori vyjadruju, ze niektore deti dokonca zvolavaju na kamaratov a poukazuju na to, ze je to Tesla, alebo "dalsia" Tesla.

    • Wilo
      Wilo komentoval
      Upraviť komentár
      Co ja viem. Na mna uz tiez deti mavali. A to i3 nie je pre mnohych ziadny krasavec ani supersport Ako hovorim su to deti. Oni sa riadia vecami ktore su pre dospelaka nepochopitelne. Detska mysel pracuje inac a dokaze sa tesit z uplnych prkotin. Ja im to zavidim. Zbytocne investujes cas do niecoho co nema ziadny vyznam

      YouTube ti ponuka videa na zaklade toho co historicky sledujes a co hladas a nejakym algoritmom potom navrhuje podobne videa. Mne napriklad casto ponuka videa Tesla Ludicrous vs nahodny supersport. Vacsinou Lambo. Tesla summon na parkovisku. Pretahovanie s Fordom F150. Rozbite sklo na Cybertrucku....

      Pozeras blbiny a potom ti YouTube ponuka nudne veci no 😂😂
Pracuje...
X