Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

On-line portal pre predaj spalovaku - uz budeme "bez čmoudu"

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Jiri GrandPa
    Senior Member
    • Dec 2016
    • 707
    • viera8131
    •      

    On-line portal pre predaj spalovaku - uz budeme "bez čmoudu"

    Caute, kde je najlepsie dat online inzerat na predaj auta?
  • milan84
    Senior Member
    • Jun 2015
    • 853
    •   

    #2
    ja som inzeroval na autovia stareho focusa. Svokor zas nasiel jeho auto na autobazar.sk
    a.bazar eu je spoplatneny za fotky a castokrat su tie inzeraty aj tak vsetky na dalsich strankach.
    Ak by si siel do BBBbazaru tak rataj 3h casu minimalne a cenu pod trhovou.

    Komentár

    • Miroslav Rojko
      Senior Member
      • Nov 2016
      • 1314
      •   

      #3
      Keď už hovoríš o BBBbazare, tak mne sa podarilo kúpiť môjho Leafa za dobrú cenu vďaka 3A. Predal som ho staršiemu pánovi v máji a zmenili sa mu cesty a prestal mu vyhovovať dojazd, že sa vráti k spaľováku a bol s ním v áčkach - zisťovali koľko stál nový a preto mi zavolal.

      Zavolal mi a keď povedal, že je už druhý deň v áčkach a stále niečo chcú vedieť a cena klesá, tak som mu nahlas povedal čo si o nich myslím (a asi mal mobil na hlasno lebo sa tam rozkričal nejaký čechúň). Po pol hodine mi volá, že mal som pravdu a odišiel odtiaľ, tak sa ho pýtam akú cenu mu ponúkli a akú by akceptoval. Asi 20 minút som rozmýšľal a hovorím si, ešte nikdy som si nekúpil svoje auto späť, tak prečo to neskúsiť. Bolo piatok večer, tak mu volám, že by som ho aj zobral. Chvaľabohu mám na karte limit ako sa patrí a v sobotu doobeda ako sme sa vracali z Liptova, sa už manželka usmievala ako ide domov na "staronovom" aute.

      A aj keď ma Nissan sklamal s tou rapidgate, tak na jej vozenie detí a nákupov, kedy Chademo ani neuvidí, je to asi najpriestrannejší EV aký môže za "normálne" peniaze mať. Zasa mohla dnes nakúpiť bez dôsledného ukladania nákupu.
      [priezvisko]@me.com

      Komentár


      • milan84
        milan84 komentoval
        Upraviť komentár
        takze mas cerveneho zasa doma?
        dal si novemu majitelovi nejaky kompromisny navrh lepsi ako "najlepsi" bazar a boli vsetci OK?

      • Miroslav Rojko
        Miroslav Rojko komentoval
        Upraviť komentár
        pán mi povedal akú cenu ešte v 3A akceptoval a tú chce a keďže ani on mňa v máji nezjednával, ani ja som zo slušnosti nič nešpekuľoval. Nakoniec dostal viac ako by ho ešte pár hodín "spracovávali" a ja to auto aspoň poznám, nemalo navyše ani škrabanček odkedy si ho zobral, takže sa oň staral ako ja predtým. Sranda kúpiť si svoje auto naspäť, nie ?
    • denial
      Member
      • Jun 2014
      • 322

      #4
      znamy hovoril, ze vraj dnes sa predavaju auta cez facebook (marketplace), mne sa tam ale predat nepodarilo
      takze ostava stary znamy bazos
      vsetky ostatne portaly su minoritneho vyznamu

      Komentár

      • head
        Member
        • Oct 2017
        • 135

        #5
        Ja som v maji predal mazdu CX-5 asi za tyzden cez autobazar.eu. Ale mal som stastie lebo som narazil na chalana co na to auto cakal.

        Komentár

        • mozeg
          Member
          • Dec 2015
          • 439
          •   

          #6
          Ja idem predavat cez autobazar.eu a .sk a bazos a zaplatim si aj predaj cez facebook na autobazar.eu. nasledne hodim na bazar bratislava a rusovce. A samozrejme teslaclub.😂
          Naposledy upravené mozeg; 04-09-2019, 19:34.

          Komentár

          • mozeg
            Member
            • Dec 2015
            • 439
            •   

            #7
            Clovek sa tesi dvakrat ked auto kupuje a ho preda. 😂

            Komentár

            Pracuje...
            X