Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

e-bike DIY

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

  • Teq
    komentoval k 's odpoveď
    no nic, obiednal som 2x tieto
    https://www.amazon.de/dp/B0177ZPSWK/...740101_TE_item
    bude to chcet esle sllime kedze nemaju ochranu proti defektu

  • Teq
    odpovedal
    No zadna guma zodrata az po plast, stuple uz nema v strede ziadne, vydrzala 2500 km. Brat tu istu za 50 eur sa mi moc nechce, nie je to primarne na asfalt a rychlo sa derie..
    Netusite kde by som zohnal na tento bike plaste? Nasiel som jedine v US a to by vyslo velmi draho

    Pridajte komentár:


  • Teq
    odpovedal
    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	IMG_20191108_164653_798.jpg
Videní:	578
Veľkosť:200,0 KB
ID:	43928

    Rad Rhino ma dnes 2000 km, tak aj ked este nebola retaz uplne zla, tak ju idem vymenit nech posetrim kazetu. Nova z Decathlonu je trosku kratka, ani nedam najlahsi prevod
    Tak ked bude niekto menit retaz, povodna ma 155 cm.

    Pridajte komentár:


  • Teq
    komentoval k 's odpoveď
    veru, cize rad runner sa pre nas neoplati, rhhino to vyhrava na celej ciare. este je pri runneri aj nevyhoda toho ramu, na nosice na autobusoch / autach by sa to nedalo vobec upevnit. Moj Rhino som pohodlne vyriesil a mozem si ho vozit bez problemov. Co by som ale pristal je vacsia bateria, casto krat musim ist na level 3-4 aby som dosiel do roboty

  • Miroslav Rojko
    komentoval k 's odpoveď
    Nedalo mi to a urobil som prieskum po bicyklových fórach. Podľa väčšiny "znalcov" je tam rovnaký 750W motor ako v US verzii ale kontroller motora je preprogramovaný - má iný firmware. Buď treba kúpiť nový kontroller s displejom na väčší model alebo schopnejší čo vedia meniť firmware, si ho môžu zmeniť ale to ešte nikto nepíše že by dokázal, takže skôr prvá možnosť. Jednému majiteľovi sa podarilo cez displej nastaviť maximálne 30 km/h a toľko mu aj ide, ale viac nie, súvisí to s obmedzením controllera. Dispelj s kontrollerom je okolo 200€, čo dosť navýši cenu bicykla ...

  • Maco7
    komentoval k 's odpoveď
    Aha , ok. No ten RadRunner asi nic moc, s tym 250W motorom to bude cajove.... pochybujem ze by tam davali 750W a blokovali na 250 .. aj cenovy rozdiel je iny.

  • Teq
    komentoval k 's odpoveď
    tiez som spoko s RadRhinom ale teraz som hovoril o RadRunner, kory je predavany ako europsky shit, nevieme ci sa da odblokovat

  • Maco7
    komentoval k 's odpoveď
    Ja som ssvoj tiez odblokoval , ide max 40km /h , mozno by siel aj viacej ale zacne ho blokovat. Inak spokojnost super, dobre ovladanie , pohodlna jazda , chodim snim aj po terene, aj na ryby .. Zatial som spokojny .

  • Maco7
    komentoval k 's odpoveď
    pisal som mail , ospravedlnujem sa za neskorsiu reakciu ale nebol som tu na fore .

  • Teq
    komentoval k 's odpoveď
    podla mna ma ten isty motor...bolo by pre nich jednoduchsie to len softwarovo obmedzit. Nevyzeralo by to tak isto

  • Miroslav Rojko
    komentoval k 's odpoveď
    Ja mám už 150 km a tiež bez problémov.

    Myslíš že RadRunner má tiež 750W motor pre EU ? Krútiak píšu u oboch modelov 80Nm, žeby ?

  • Teq
    odpovedal
    Zdravim Pani

    Zistoval niekto ci sa da novy RadRunner odblokovat na 750W a 40 km/h?
    Inac moj RadRhino sluzi dobre, uz mam cez 1500 km, retaz je stale OK, bike sluzi vyborne len brzdy su trochu slabe, uvazujem nad upgradom na hydraulicke

    Pridajte komentár:


  • pablito318
    odpovedal
    Maco7, ahoj. Ako sa môžeme skontaktovať, odkiaľ si? Som starší a neviem moc pracovať s PC , ale ten bicykel, ktorý ponúkaš sa mi vidí a zvažujem jeho kúpu. Toto je moja mailová adresa pablofreeedom@gmail.com

    Pridajte komentár:


  • Maco7
    odpovedal
    Inak ak by niekto chcel , mam ten jeden Rhino na predaj , cisto novy . Jeden si nechavam a jeden by som predal 1700€ . Nemate zaujem? Odber mozny ihned.

    Pridajte komentár:


  • Maco7
    komentoval k 's odpoveď
    Teq Diky za info , skoda ze sa neda vypnut. ale skusim to posuvne chujitko... to som si vsimol , som myslel ze sa s tym da vypnut svietidlo , ale neda.... skusim ten svetelny senzor . vyskusam to
Pracuje...
X