Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

aktuálne sobota 16. marca 2019

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Marcel Pavlík
    Member
    • Apr 2016
    • 138

    aktuálne sobota 16. marca 2019

    tak, ako onehdá voliči SMER-SD rozhodli, že predsedu chcú mať premiérom a nie prezidentom, ELEKTROMOBILISTI by sa mali zamyslieť, čo pre nich prezidentský kandidát pán Šefčovič môže vykonať z bruselu a čo z pionierskeho paláca!
  • Komat44
    Member
    • Jan 2018
    • 87

    #2
    No ja za seba- kedze by to bol taky nezavisly prezident od smerackeho hnoja asi ako ja olympijska akvabela, tak ho volit nebudem ani keby presadzoval uplny zakaz spalovacich motorov, daval ludom dotacie 90% na elektromobil a vybudoval lepsiu infrastrukturu ako v Norsku. Sorry ale ani za to mi dalsia devastacia republiky nestoji..

    Komentár

    • milan84
      Senior Member
      • Jun 2015
      • 853
      •   

      #3
      no neviem ako vam, ale mne sa javi zatial (lebo este neboli ziadne diskusne relacie s konkurenciou) rozumne Mistrik. Vzdelany a kedze jazdi na električke ako my, snad ma aj nejaky realny zaujem o ekologiu.
      Predpokladam, ze ostatnym kandidatom je to uplne u .....

      Komentár

      • Miroslav Rojko
        Senior Member
        • Nov 2016
        • 1314
        •   

        #4
        Aj mne sa pozdava Mistrik, politikarcenia mam dost, treba tam normalneho cloveka, ktory rozumne ukociruje svojich poradcov. Bohuzial vzhladom na demografiu Slovenska velke sance mu nedavam.
        [priezvisko]@me.com

        Komentár

        • Marcel Pavlík
          Member
          • Apr 2016
          • 138

          #5
          https://2.bp.blogspot.com/-Lv9LTSq6z...As/s1600/1.png

          Komentár

          Pracuje...
          X