Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Čo plánujete robiť, ak ste nedostali dotáciu?

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Hody
    Junior Member
    • Jul 2017
    • 15

    Čo plánujete robiť, ak ste nedostali dotáciu?

    Ti, co ste ostali len v bufferi, co budete robit? Odlozite kupu na neurcito alebo si proste priplatite?

    Je tu niekto, kto mal zarezervovane auto, ale radsej sa ho teraz vzda ako tento pan?

    https://zive.aktuality.sk/clanok/144...-ako-ho-kupil/
  • Miroslav Rojko
    Senior Member
    • Nov 2016
    • 1314
    •   

    #2
    V článku si nezistili všetky možnosti a zbytočne meditujú nad riešiteľnou vecou. Ja osobne mám objednané 3 Citigo a sú 2 možnosti ako sa jej po kúpe v prípade, že nebudem chcieť všetky, zbaviť aj so ziskom a tak aby záujemca ju nekúpil drahšie ako bude cenníková cena a mal ju hneď a navyše s dotáciou, ktorú si zajednal. Tretia možnosť je predať ju do zahraničia, nie všetky štáty majú dotácie.

    Citigo je lukratívny tovar a určite by som neodstupoval rezerváciu. Bude ich nedostatok a aj keď je to malé auto, sú ľudia a firmy vo väčších zahraničných mestách, ktorí po nej prahnú a budú môcť mať ju hneď a bez príplatku k cenníku. Podstatný je štartovací bonus, ktorý máme len tí, čo sme ich už objednali. Na Tesly si v Nemecku priekupník hádzal prirážku a aj tak ich nebolo, na Citigo to bude podobné.
    [priezvisko]@me.com

    Komentár


    • Hody
      Hody komentoval
      Upraviť komentár
      No teoreticky si ju vies kupit sam (aj ked ju nechces), vyuzit ten bonus 3,6K a s touto rezervou pracovat pri dalsom predaji (napr si zobrat 2K ako zisk a kupujucemu nechat 1,6K zlavu z cennikovej ceny). Vtedy ale nejde cerpat dotaciu.

      A co dalsie moznosti?

    • milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      Miro takze ty si bral tri rovno na kseft? Lebo si neviem predstavit naco by ti inak boli.

    • Miroslav Rojko
      Miroslav Rojko komentoval
      Upraviť komentár
      milan84 - teba zamestnávateľ posiela všade pešo ? Ja sa tak k zamestnancom nechcem správať a preto viem zužitkovať 3 referentské autá.

      Ako píšem, je možnosť ako sa ich zbaviť ak by som nevyužil všetky, čo sa ale pravdepodobne nestane.

    • milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      Miroslav Rojko este o tebe vela neviem netusil som, ze mas zamestnancov. Vlastne ani neviem cim sa zivis. Tusim dalsia mozna debata na salon elektromobilov v jan 2020
      V tom pripade ta chvalim ak tym nahradzas palenie cierneho zlata.
  • mozeg
    Member
    • Dec 2015
    • 439
    •   

    #3
    Ja si EV kupim ci mi dotaciu schvalia alebo nie. Rezervaciu som stihol takze dufam ze zvysok bude uz formalita. Ak neschvalia, auticko si kupim tak ci tak.

    Komentár


    • denial
      denial komentoval
      Upraviť komentár
      mozeg a uz vies, co kupujes
      teslu ci niro?

    • mozeg
      mozeg komentoval
      Upraviť komentár
      denial beriem eNiro.

      eNiro lepsie nastupovanie a vystupovanie.Rovnako vyberanie deti zo sedaciek. Nizsia cena o 9k Eur oproti M3 SR+. Lacnejsie poistenie a hlavne opravy. Dostupnost servisu. Nema wow efekt ako tesla a zrychlenie ale je to super auticko.
  • Marcel Pavlík
    Member
    • Apr 2016
    • 138

    #4
    nad dotáciou som premýšľal, lenže - život sa s človekom nehrá a DEbarierizácia domu je drahá (lebo štát prispieva90%), napríklad stoličkový výťah stojí €1.00/bm. takže by som mal na koncernové trojča, kam inv. vozík nedám, ostáva mi niektoré malé BEV z PRVEJ ruky + garáž + ponechanie spaľováka (náklady €60 ZP a €40 ob rok za ek+stk).

    Komentár

    Pracuje...
    X