Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Nove novostavby s pripravou na nabijanie elektromobilov

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • nemo
    Senior Member
    • Oct 2015
    • 566
    •   

    Nove novostavby s pripravou na nabijanie elektromobilov

    Nechcem robit reklamu ale pribudaju developerske projekty, ktore maju na parkovacich miestach pripravu na nabijanie elektromobilov. Tu je screenshot z vychytavok vyskovej budovy oproti Inchebe v Bratislave. Investor ma aj dalsie rozrobene projekty s pripravou na nabijanie.
    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	Selection_025.png
Videní:	176
Veľkosť:354,8 KB
ID:	41698
  • dango
    Moderator
    Gold Member
    • Nov 2014
    • 698
    •   

    #2
    Hmm, preco potom nie su na primarnej energii A0 ? Ja som nestaval na pismenka a ani neviem ako som sa dostal na A0 a teraz cakam, ci mi ministerstvo urobi dobry den, ked mi cinkne na ucte 8 000

    Komentár


    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Pretože sa nejakí chytrolini v Bruseli rozhodli, že Bratislavský kraj nemá nárok na dotácie. Ale že tu reálne býva spustí ľudí z celého Slovenska pričom majú trvalý pobyt kade teda ( a teda sa nerátajú do počtov ako na dane tak aj na dotácie) to týchto ľudí netrápi.
      Preto ich k tomu donúti parkovacia politika.
      (A teraz ma zožerú ).
      Naposledy upravené Jiri GrandPa; 16-09-2019, 16:14.

    • dango
      dango komentoval
      Upraviť komentár
      Nie je to (len) o dotaciach zelenadomacnostiam. Tie boli (ano, malo) aj pre BSK. Ako som uz spominal v inych prispevkoch, aj bez dotacie zelenadomacnostiam mozes mat takmer taku istu cenu po dohode s montaznou firmou. A predstav si, ze na A0 sa vies dostat aj bez TC, solaru, ci FVE na streche.
Pracuje...
X