Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

V Žiline máme koncepciu rozvoja elektromobility

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1542
    •   

    V Žiline máme koncepciu rozvoja elektromobility

    Zúčastnil som sa:

    https://www.zilinak.sk/prispevky/108...kovej-mobility
  • Daliborko
    Member
    • May 2017
    • 76
    •   

    #2
    ,,Na odbornej diskusii..., sa zúčastnili zástupcovia... Tesla Klubu Slovensko..."
    Tým mysleli Teba alebo tam bol aj niekto iný?

    Inak ďakujeme, že si si našiel čas a zúčastnil sa

    A tou pilotnou nabíjacou stanicou pred Mestským úradom predpokladám myslia AC stĺpik bez kábla

    Komentár


    • 1fisker
      1fisker komentoval
      Upraviť komentár
      Bol pozvaný aj Stano, ale neprišiel, tak som to za neho zobral. Oni ma poznajú, chodím takmer všade kde sa dá

    • Tom
      Tom komentoval
      Upraviť komentár
      Daliborko:
      Je prosím ťa verejne dostupný dokument s názvom Koncepcia rozvoja elektro-mobility v meste Žilina, ktorý sa na tom stretnutí pripomienkoval?
      Čo bude nasledovať? Stanoví si mesto nejaké plány a závazky čo sa týky rozvoja elektro-mobility?
  • Joe79
    Member
    • Sep 2018
    • 71
    •   

    #3
    1fisker nepytal si sa nahodou zastupcov Kia Motors Slovensko, kedy zacnu predavat e-Niro? Asi by nevedeli... Mozno este zaujimavejsia otazka by bola, ci neplanuju vyrabat EV v SR - keby u nas, v PL, alebo niekde v okoli bola "baterkaren'', tak by sa to mozno aj viac oplatilo... No a teraz sa idem zobudit

    Komentár


    • 1fisker
      1fisker komentoval
      Upraviť komentár
      Tam bola taká mladá slečna z komunikačného odboru, pochybujem, že by o niečom vedela

    • dango
      dango komentoval
      Upraviť komentár
      uz sme tu 2x davali potvrdenu info od KMSS, ze e-NIRO najskor o rok...
Pracuje...
X