Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Nový Nissan Leaf

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Teq
    Teq
    Member
    • Nov 2017
    • 240
    •   

    #16
    Na Bjornovom lifestream som aj postrehol, ze zevraj nove 40 kWh LEAFY (neviem ci bude mozny update) uz netrpia tak silnym rapidgatom a nabijaju podobne ako 30 kWh LEAF

    Komentár


    • milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      nebude to ten dlho ocakavany projekt "uprava sw" ? Uz v lete mi potvrdil predajca, ze to ma byt a ze to ma pomoct.
      Ak je to ale len preprogramovanie BMS, aby neobmedzovala tak velmi vykon, premietne sa to do zivotnosti baterie.

    • Teq
      Teq komentoval
      Upraviť komentár
      ano premietne...bez chladenia sa to neda uplne opravit. Nissan by mal spravit replacement bateriu s chladnim s tym, ze ked stara degraduje pod 70-80% tak ju zadarmo vymeni. Toho sa ale len velmi tazko dockame.

    • Miroslav Rojko
      Miroslav Rojko komentoval
      Upraviť komentár
      Od Nissanu netreba čakať moc riešenie, Leaf 2 doslova valcuje konkurenciu, predaje sú v násobkoch predajov iných značiek, tak načo ? A rapidgate je aktuálne len časť roka pre špecifickú skupinu zákazníkov, ktorý si dovolia vec za 35k€ používať ako normálne auto, nielen mestský a prímestský hothatch.
Pracuje...
X