Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Elektricke stvorkolky, Elektro-Quad, E-Quad

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • denial
    Member
    • Jun 2014
    • 323

    Elektricke stvorkolky, Elektro-Quad, E-Quad

    Hladal som nejaku stvorkolku s Typovym Schvalenim EU a nasiel som akurat toto

    https://www.hecht.sk/stvorkolky-bugi...omologizaciou/

    HECHT 56155, motor 1200W, oloveny akumulator 6x 12V 20Ah, realny dojazd 39km, nosnost 120kg, hmotnost 106kg, dlzka 145cm, Vmax 45km/h, tazne, alarm, keyless, nabijanie 10h, homologizacia L6e-A (lahka cestna stvorkolka), cena 1700Eur

    tu ju maju s litiovym akumulatorom za 4676 Eur (!)
    https://www.elektro-quads.at/Elektro...ZULASSUNG.html


    Potom vykonnejsi tiez Hecht:
    HECHT 59399, motor 2200W, olovene akumulatory 6x 12V 52Ah, realny dojazd 60km, nosnost neuvedena, hmotnost 180kg, dlzka 184cm, Vmax 45km/h, tazne, alarm, keyless, nabijanie 15h, homologizacia L6e, cena 2800Eur

    Smutna zaujimavost: Hecht ponuka predlzenu zaruku az 5 rokov, OKREM: akumulatorov a stvorkoliek

    .
    .
    https://www.linhai-atv.cz/ctyrkolky/atv-electric

    Linhai ATV Electric, motor 4000W, olovene akumulatory 4x 12V 100Ah, dojazd 60km, pohotovostna hmotnost 395kg, dlzka 215cm, Vmax 45km/h, tazne, kryty ruk, nabijanie 8h, homologizacia L7e (tazka stvorkolka), cena 4800Eur


    Vsetky tri maju iba tazke pomaly nabijatelne olovene baterie a iba 2x4 zadny pohon.

    Nepoznate niekoho, kto nejaku takuto vlastni, co na to hovori alebo co si o tom myslite Vy?

    Bola by aj na toto zelena znacka?



    Potom existuju este nejake elektricke Polaris a John Deere, ale kedze tie su drahsie ako Citigo, ani ich sem nedavam.
  • Miroslav Rojko
    Senior Member
    • Nov 2016
    • 1316
    •   

    #2
    Tie výkony, to je pre deti ?

    Skús si pozrieť výkony normálnych štvorkoliek, toto nie je ani desatina. Bojím sa, že to vie ísť len po asfalte ale na použitie ako štvorkolka - ľahký terén atď. si neviem predstaviť.

    Čo som mal niekoľko športových LTR, tie mali 60 koní a išli ledva 130 km/h a pracovný KingQuad mal 48 koní a 100km/h ledva lízal odspodu. Preto neviem čo sa dá robiť s 1200 alebo 2200 Watmi, asi nie ani športové vyžitie ani nejaké ťahanie prívesu po záhrade.
    [priezvisko]@me.com

    Komentár


    • Catchcash
      Catchcash komentoval
      Upraviť komentár
      Tiez sa mi to dako nezda ved to kuchynsky robot ma tolko

    • Marcel Pavlík
      Marcel Pavlík komentoval
      Upraviť komentár
      videl som ich v hecht trenčín a sú skutočne pre deti, max veeľmi malé a štíhle mamy.
      a jazdiť po parkovisku, terén akurát škvárové ihrisko.
      aj tie ich skútre detto.
Pracuje...
X