Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Predná náprava

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • milo699
    Junior Member
    • Apr 2019
    • 2
    •   

    Predná náprava

    Pozdravujem vas elektronadsenci... citam tu vselico o F500e.. no ja na jednej jazdim a aj som sa nasiel v zozname spz... :-) chcem len kratky komentar...
    kupil som ho z roznavy a najazdil cca 15000 km. Vsetko funguje az na jednu malickost-predna naprava. Ta veru nie je na nase cesty ani nahodou a to sa poctivo vyhybam dieram... takze po par km je uplne vylagrovana a bucha tak, ze mam pocit niekedy ze vyskoci cely motor... no a skusam teda najst servis fiat kde to urobia... a nachadzam figu borovu. Dokonca som pisal aj na import nech povedia kde sa to da servisovat... a odpoved? Cakam uz pol roka...
    skuste volat do trnavy, bratislavy.... ked poviete ze elektrika povedia rovno ze to nerobia... takze co dalej? S dojazdom 130km moc sanci nie je... a do roznavy kde to vraj robia mam ist odtahom? Nuz dakujem pekne.. ale ak poznate nejaky servis kde to vedia urobit poradte... budem rad. Dakujem :-)
  • milan84
    Senior Member
    • Jun 2015
    • 853
    •   

    #2
    pocuj, ak mas vymlatenu napravu, preco s tym chces ist do Fiatu ?? V Bratislave kludne Maxim servis na Mierovej. Nam robia aj firemne elektricke auta - mechanicke casti na nich. Ked treba, vybavim ti to, kontaktuj ma cez spravu. Predpokladam, ze diely napravy budu rovnake, takze s tym urcite nebudu mat problem a aj zozenu co treba.
    Fiat v Europe neopravuje tieto auta vobec. Bol to projekt pre Kaliforniu a v EU od toho davaju ruky preco, akoby to bola vesmirna lod. Klasicky pristup importu a autorizovaneho servisu....

    Komentár


    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Dobre vedieť. Vďaka za tip.
      Tá náprava nemusí byt rovnaká. To auto je o dosť ťažšie ako spalovak a napr. pružiny a zadná náprava je isto iná.
      Ja som spravil 15000 tiež a zatiaľ problém s nápravou nemám.

    • milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      Verim, ze pruziny mozu byt ine-tuhsie kvoli vahe. Ale urcite nevyvijali a nevyrabali ine predne ramena, stabilizator, pripadne uloženia tlmicov.
      Samozrejme, tym ze je to v europe pioniersky projekt a asi sa nedostaneme k OE cislam len tak, treba to porovnat a hlavne zistit, co treba menit.
  • Jiri GrandPa
    Senior Member
    • Dec 2016
    • 707
    • viera8131
    •      

    #3
    A nemáš náhodou na mysli tukanie nápravy na mieste keď točíš volantom pri velmi pomalej jazde? Lebo tam to robí riadiaca tyč a stačí ju premazat.

    Komentár

    • milo699
      Junior Member
      • Apr 2019
      • 2
      •   

      #4
      Nie, pri toceni nic... ale kazda nerovnost je kov kov... aj ja so myslim, ze tie diely mozu byt ine.. ale dakujem za tip, skusim dohodnut... posli mi na nich cislo pls...

      Komentár

      Pracuje...
      X