Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Nový elektromobil od Faraday Future

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Nový elektromobil od Faraday Future

    Nová automobilka Faraday Future plánuje predstaviť svoj prvý automobil na CES 2016 (6-9. január) v Las Vegas, už o 21 dní. Predstavenie bude vysielané naživo na ich stránke: http://www.faradayfuture.com/ces2016/
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Stano Kurek
    Administrator
    • May 2014
    • 278

    #2
    PS: uvidíme čo z toho bude,...? ale máme tam kontakt tak môžme mať informácie priamo z firmy,...

    Komentár

    • ICE666SVK
      Senior Member
      • Jul 2014
      • 1997

      #3
      Za par hodin to zacne.

      Komentár


      • jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        Dizajner batery packov Faraday Future odisiel z firmy
        Faraday’s chief battery engineer (engineer and designer for Faraday battery packs) Porter Harris left the company earlier this month.
        http://insideevs.com/breaking-farada...eaves-company/

      • jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        Faraday Future EV concept reveal - Press Event – Monday (Jan 4th) 8 pm (PT), takze ak dobre pocitam u nas bude vtedy zajtra rano 5.1.2016 5.00 hod
    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #4
      Ach, jaj... Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	attachment.php?attachmentid=106504&d=1451915419.png
Videní:	84
Veľkosť:501,0 KB
ID:	7084
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár


      • jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        Vyzera ze bude aj lietat. :-(

      • curgali
        curgali komentoval
        Upraviť komentár
        Ach jaj...Elon Musk môže pokojne spávať..:-)))

      • jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        Na druhej strane je skoda, ze Tesla stale nema realnu konkurenciu, ktora by este viac tlacila segment BEV dopredu
    • ICE666SVK
      Senior Member
      • Jul 2014
      • 1997

      #5
      No prva vec co ma napadla: pekne, drahe, jednomiestne sportove auto. Co znamena ze su niekde, kde bola Tesla ked uviedla Teslu Roadster z Lotusovou karoseriou. Neviem ci sa to da nabijat na rychlonabijacke, aku to ma baterku a dojazd. Akurat viem, ze to ma 1000 koni pod kapotov a je to 4kolka z 0 na 100km to da za 3 sekondy a maximalku 320km/h. Vhodne do Formuly 1 ale tej elektrickej. Podla mna toto auto bolo postavene na zaklade toho, ze Tesla uz davno dokaza so svojimi autami, ze to postavid ide a ze to funguje. Tak teraz chce Faraday ukazat, ze to vedia tiez. Akurat je to stale koncept a nie aspon limitovka. Niekto nema kam davat peniaze, alebo z toho vide aj nieco lepsie v buducnosti a pouzitelnejsie trebarz aj pre masy?
       
      Naposledy upravené ICE666SVK; 05-01-2016, 12:39.

      Komentár

      • jux
        jux
        Senior Member
        • Apr 2015
        • 1378
        •      

        #6
        Vyzera to tak, ze jedinym realnym vystupom z CES 2016 v Las Vegas je Chevrolet Bolt EV.
        200 mil dojazd, cena po odpocitani americkej dotacie 30tis usd.
        Cize konecne slusny elektromobil pre takmer kazdeho a dostojna konkurencia TM3.
        No snad to urychli zvysovanie kapacit baterii Leafu a ostatnych.
        FF, MB, VW a dalsi na CES len robili show a stavali vzdusne zamky v zmysle hesla: Nikto vam nemoze dat to co vam ja mozem slubit
        Highlights of 2017 Chevrolet Bolt EV at 2016 CES by Mashable.

        Komentár


        • ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          30000$ po odpocitany US dotacie a kolko je ta dotacia? Ze kolko stoji realne by ma zaujimalo. Neviem sice, ci sa bude dovazat aj do Europy.
      • 1fisker
        Senior Member
        • Aug 2014
        • 1542
        •   

        #7
        http://blog.autobazar.eu/faraday-fut...d=oTy2MJ1uot==

        Komentár

        Pracuje...
        X