Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Elektricky furik

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • nemo
    Senior Member
    • Oct 2015
    • 562
    •   

    Elektricky furik

    Vyznačuje sa ľahkým chodom a manipuláciou. Vďaka vysokokapacitnej Li-Ion batérii a elektrickému pohonu s variabilným výkonom až 500 W utiahne až 150 kg do kopca a dokáže fungovať na jedno nabitie pri bežnom použití 2-3 týždne, nepretržite až 8 hodín alebo prejdete vzdialenosť pri miernom stúpaní až 10 km.
    https://www.ecoauto.sk/akumulatorovy-furik
  • drobco
    Member
    • Oct 2014
    • 64

    #2
    Môj kamarát si kúpil ten slovenský elektrický fúrik po úraze chrbtice. Má záhradu do kopca pri dome a nevie si to vynachváliť. Prvá reakcia nás, ktorým ho ukázal pred dvoma rokmi bol veľký rehot. Vôbec sme netušili, že také niečo existuje. Je to super vec pre toho, kto ho vie využiť.

    Komentár


    • Marcel Pavlík
      Marcel Pavlík komentoval
      Upraviť komentár
      pred veľa rokmi to ako fúrik/kolečko prezentovali.
      dnes to už nie je iba jednokolka s možnými prídavnými dvomi pivotmi, ale odkúpili od "startup-ov" nástavby, dvojkolky (2*2), i 4*4 vozík.
      má to zásadnú chybu - myslenie sa od fúrika (ovládanie) neposunulo. ide najmä o zvážanie dreva, objemných hmôt, ... aj v neschodnom teréne držať "riadidlá".
  • Catchcash
    Member
    • Dec 2019
    • 170
    •   

    #3
    Susedia na chate maju tiez a pochvaluju si to. Tiez som nad tym uvazoval ale tie ceny mi pridu trosku vysoke...radsej si dam kardio

    Komentár

    Pracuje...
    X