Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Mazda MX30 EV

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Wilo
    Member
    • May 2019
    • 337
    •      

    Mazda MX30 EV

    Tak nam odhalili ocakavane prve EV od Mazdy. Za mna osobne trosku sklamanie. Normovany dojazd mi pride na rok 2020 slaby aj napriek tomu ze to ma byt asi vyhradne mestske vozitko. Objednavky su udajne spustene. Dodavky buduci rok (2020).

    Bateria 35.5kWh
    Motor 105kW / 164Nm
    nabijanie AC + DC 50kW
    Na vyber CCS aj Chademo - zatial sa nevie ci oba naraz alebo to bude moznost konfiguratora alebo podla regionu. Logiku dava automaticke pridelenie podla regionu.
    Normovany dojazd 210km (WLTP)

    Taketo cisla sme tu mali 2-3 roky dozadu s I3 94Ah, Ioniqom a Leafom 40.


    Mazda has revealed their MX-30 EV, the first fully electric car in the company’s stable, earlier today at Tokyo Motor Show. Earlier this week, we saw the first photo of the car, and most of its specs were known already.  The only things left were pricing and availability, and more photos of the car from …
  • hudino
    Member
    • Jul 2017
    • 37
    •   

    #2
    Ano obrovske sklamanie + chyba samostatne otvaranie zadnych dveri. Mazda od uvedenia Skyactiv motorov asi spi... alebo neviem co tam robia.

    Komentár


    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      to s dverami je rovnaky fail ako u BMW i3.

    • hudino
      hudino komentoval
      Upraviť komentár
      Ako, toto je totalny vtip od Mazdy. Nikto normalny dnes toto nekupi, ked uz su v predaji 2-3 rocne EV s dojazdom 200km a cenou okolo 20tis Eur +- (skor +) . Takze spasitel bude stale len VW.

    • Marcel Pavlík
      Marcel Pavlík komentoval
      Upraviť komentár
      už pradávno amíci kupovali na "prevoz detí" dvojdverové autá.
      pre starých ľudí je to otváranie akože dvojdverových áut k nezaplateniu.
      dnes odsudzované "opačné" otváranie dverí (š1101, pôvodný fiat 600) je rovnako veľmi pohodlné.
  • dango
    Moderator
    Gold Member
    • Nov 2014
    • 693
    •   

    #3
    pozor, tento model bude fungovat ako REX. Cize Wankel sa bude vpredu tocit a dorabat elektrinu

    Komentár


    • Wilo
      Wilo komentoval
      Upraviť komentár
      Ale to je az plan pre buduci variant ktory by mohol prist neskor. Zatial bez oficialneho potvrdenia. Toto je cisty BEV.

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Hovadina. Skusenost BMW s tym je taka, ze predali len zopar stovak kusov. To auto je na trhu "len" tak 5 rokov neskoro. Prilis malo muziky za vela penazi..
      Naposledy upravené Jiri GrandPa; 24-10-2019, 19:54.

    • dango
      dango komentoval
      Upraviť komentár
      Tak nech mi niekto vysvetli, naco taka obrovska predna kapota? Ci tam dali terarko s leguanom? A opat skriplene zadne dvere ako i3. CELE ZLE

    • Wilo
      Wilo komentoval
      Upraviť komentár
      Ta kapota je cisto dizajnova zalezitost. Svojim sposobom je to krasne. Niet nad klasicku koncepciu dlha kapota a kratky zadok. Imho nic krajsie v automobilovom svete neexistuje a uz neexistuje vela znaciek co sa toho drzi. Toto jedine ma na EV mrzi. Kratke kapoty a auta vyzeraju ako buldog alebo mopslik. Ale tak aerodynamika ma pri EV vacsinou prednost.
Pracuje...
X