Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Taxify - divná firma

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1542
    •   

    Taxify - divná firma

    Chcem sa opýtať, či má niekto reálnu skúsenosť s touto firmou. Mne sa to javí ako podvod, možno nie úplný, ale čiastočný určite. Dôvody:

    1. Firma nie je registrovaná v obchodnom registri na Slovensku, t.j. žiadne dane, odvody....
    2. Na www stránke nie je žiadna adresa pobočky na Slovensku, kedysi mali v BA, ale už nie je.
    3. Neexistuje žiadne telefónne číslo na ktoré by sa dalo dovolať ohľadne podpory, kedysi bolo, už nie je
    4. Na maily takmer neodpovedajú, resp. odpovedajú na každý 20. mail a to iba všeobecné frázy.
    5. Na internete som napr. na pražskú pobočku našiel len samé negatívne referencie.

    Ja osobne som sa registroval ako vodič už pred rokom, ale som to nevyužíval. Ale pritom mi od nich stále chodia kampane, takže v evidencii ma majú. Teraz, keď som to chcel aktívne využiť, v aplikácii sa mi nezobrazilo žiadne auto. Na moje mailové otázky neodpovedajú, iba napísali, že registrovaný som, ale profil nemám aktivovaný. Tak som odpísal, že mám od nich správu z 14.9.2017 (vtedy som im aj zaslal všetky dokumenty, ktoré požadovali) o tom, že mi úspešne aktivovali profil. Znova žiadna reakcia. Skúšal som aj novú registráciu, ale nejde to, lebo ma systém vždy prihlási do pôvodného profilu, kde ale akoby žiadne auto nemám.
  • Daliborko
    Member
    • May 2017
    • 76
    •   

    #2
    Čo, chystáš sa jazdiť v ZA na Fiskerovi?

    Komentár


    • 1fisker
      1fisker komentoval
      Upraviť komentár
      Vyložene príležitostne, chcel som to len zo zvedavosti vyskúšať
  • Tom
    Tom
    Junior Member
    • Dec 2018
    • 3

    #3
    to 1fisker:
    Kolega jazdí príležistostne pre Taxify v Prahe. Nemal s nimi zatiaľ žiadny problém. Ak platí klient v hotovosti tak máš peniaze okamžite, ak kartou tak ti raz za týždeň pripíše Taxify peniaze na účet aj s vyučtovaním jázd. Môžem sa ho prípadne ešte opýtať na viac podrobností ak chceš.
    Ja osobne som ich využil v Prahe a bol som spokojný so službami.

    Komentár

    • Bejo
      Junior Member
      • Jun 2014
      • 27

      #4
      Ano, komunikáciu maju znalostnú... mne odpovedali na vsetky e-maily, ale po par dnoch, niekedy az týždni... ale peniaze posielajú bezproblémovo, co je v nedelu do polnoci zarobené, mam v pondelok na ucte...

      Komentár

      Pracuje...
      X