Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Volkswagen e-up!

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Catchcash
    Member
    • Dec 2019
    • 170
    •   

    #91
    https://fontech.startitup.sk/znamy-v...y-maju-aj-ini/

    Toto nevyzera dobre ja som myslel ze nestihaju ale okrem toho maju zda sa este aj problemy s kvalitou...ktovie ci sa take nekvalitne baterie dostanu do aut a ak ano ako sa to prejavi casom. Snad ich ani neexpeduju ked na to prisli..

    Komentár


    • Spartakus
      Spartakus komentoval
      Upraviť komentár
      Akurát som to aj ja čítal. Predpokladám, že pravé pre tú nekvalitu nestíhajú čo ich vyraďujú. No dúfam, že do áut sa nedostanú aj keď v kapitalizme je všetko možné. V Bratislave od začiatku roka u týchto elektrických áut zatiaľ len jedna zmena sa má nerobiť a to 20.3.

    • Catchcash
      Catchcash komentoval
      Upraviť komentár
      Nehovoril si ze od 6. tyzdna sa pojde na dve zmeny? Vsetko sa posuva nejako :/

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      No zrejme vyrabaju, lebo dve Citigoe iV co sledujem idu podla planu... jedno bolo dodane minuly tyzden, druhe bude o tyzden.

    • Catchcash
      Catchcash komentoval
      Upraviť komentár
      Ano v clanku pisali ze VW to neovplyvni lebo ma viac dodavatelov okrem Polskeho LG Chem aj dakych inych ale pochybujem ze do e-up zrazu daju baterie od nejakeho ineho vyrobcu. Preto sa mi zda cudne ze VW ten problem nejako nehlasi zatial (aspon teda podla toho clanku). A tie Skody co sledujes boli kedy objednane prosim ta?

    • Spartakus
      Spartakus komentoval
      Upraviť komentár
      V Bratislave sa určite pôjde na dve zmeny na tej linke elektrických áut ale podľa posledných info sa má ísť vraj až v auguste. Ale nie preto, že by viac elektrických áut vyrábali ale preto, že im tam pridajú do tej linky Škodu Karoq. Bratislava zatiaľ vyrába "električky" bez obmedzenia.
      Naposledy upravené Spartakus; 19-02-2020, 08:57.
  • jux
    jux
    Senior Member
    • Apr 2015
    • 1378
    •      

    #92
    Pôvodne zverejnené od Catchcash Pozrieť príspevky
    A tie Skody co sledujes boli kedy objednane prosim ta?
    Uz som tu pisal, ze neviem kedy boli objednane, lebo objednavky boli len nedavno presunute na inych - co ziskali poradie na dotaciu. Je fajn, ze auta uz maju/budu onedlho mat, no zase je riziko ci volbec dotaciu dostanu :-)))

    Komentár


    • Catchcash
      Catchcash komentoval
      Upraviť komentár
      Prepac vedel som, ze som sa o tom s niekym bavil, ale som myslel ze to bol volakto iny Tak tento tyzden by mali oznamit prvych 115 ziadosti, ktore prezreli vo stvrtok neviem ci si videl ten clanok tak snad to k tomu dostanu Ak aj neboli na zaciatku hadam sa to rozhybe uz...
  • Spartakus
    Member
    • Mar 2017
    • 44

    #93
    A takto sa to vyrába: https://youtu.be/aSm5OnUZ91E
    Naposledy upravené Spartakus; 17-02-2020, 11:05.

    Komentár


    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Len treba upresnit, ze tak sa vyrabal stary e-UP. Dnesne VW trojicky su uz ine dizajnovo zvonku a aj infotainment je iny.

    • Spartakus
      Spartakus komentoval
      Upraviť komentár
      Linka je stále tá istá. Akurát sa zmenili nárazníky, iná batéria, pribudli airbagy, iný softvér, pribudol Line asistent a vypadol city break. A tá lanovka vo videu sa už nepoužíva
  • Spartakus
    Member
    • Mar 2017
    • 44

    #94
    Tak konečne som sa dozvedel predpokladaný dátum dodania vw e-up. Pri objednaní autá to mal byť 16 až 20 týždeň. A ten sa posunul na 26 a ďalší posun na 35 týždeň 😒

    Komentár


    • Catchcash
      Catchcash komentoval
      Upraviť komentár
      Ty si objednaval tusim az po mne nie? Mna si tiez pohadzuju najskor maj potom august a teraz jun (cca 25). Mozno nam vymenili poradie

    • Spartakus
      Spartakus komentoval
      Upraviť komentár
      2.1.2020 som objednával. O všetkých autách v akom poradí idú do výroby sa rozhoduje v Nemecku. Dnes by ti
      možno zas niečo iné povedali.

    • Catchcash
      Catchcash komentoval
      Upraviť komentár
      To mas informaciu z dnesneho dna? Vies to na zaklade komisneho cisla zistit? Neviem ci to vobec chcem vediet

    • Spartakus
      Spartakus komentoval
      Upraviť komentár
      Áno, informácia s dnešného dňa. Keďže predajca stále mlčal, čo nevie nič zistiť, tak som minulý týždeň zisťoval u nás čo a ako. Dnes mi kolega prišiel ráno povedať. Išlo to cez viacerých ľudí než sa k tomu dopátral. Jemu to povedal niekto a tomu zase niekto, ... Nechápem prečo je to všetko také komplikované ☹️ A aj to že to je len predpoklad. Istotne nevedia nič ☹️☹️☹️

    • Catchcash
      Catchcash komentoval
      Upraviť komentár
      A kde si to kupoval ak sa mozem spytat? Ja ked volam predajcovi tak mi povedia ze skontaktuju importera a na druhy den mam info. Otazka odkial to ma importer a ci je ta info spravna

    • Spartakus
      Spartakus komentoval
      Upraviť komentár
      Autoprofit Galanta. Mne povedali, že kontaktovali importéra a stále čakajú a čakajú na odpoveď.

    • Catchcash
      Catchcash komentoval
      Upraviť komentár
      Tak u mna sa bud dockali alebo si nieco vymysleli aby mali pokoj
  • Spartakus
    Member
    • Mar 2017
    • 44

    #95
    Aktuálna informácia. Niekoľko tisíc elektrických áut (e-up, Citigo, Seat), ktoré sa mali vyrobiť ešte v prvom polroku má byť presunutých a vyrobených až v druhom polroku 2020. Dôvod sú vraj batérie, ktoré sa majú použiť na výrobu Audi e-tron.
    Naposledy upravené Spartakus; 25-02-2020, 08:38.

    Komentár


    • Catchcash
      Catchcash komentoval
      Upraviť komentár
      tak to je super, tym padom sa asi vsetko poposuva aj ten druhy polrok Radsej ani nejdem volat predajcovi nech sa nerozculim hned rano

    • Spartakus
      Spartakus komentoval
      Upraviť komentár
      Ešte minulý týždeň vedúci informovali pracujúcich na týchto autách, že sa pôjde už v máji/júni na dve smeny aby sa viac elektrických áut vyrábalo. Už som sa začínal tešiť a teraz toto. Často sa mení situácia. Som zvedavý čo zas bude o týždeň, o mesiac.
  • Catchcash
    Member
    • Dec 2019
    • 170
    •   

    #96
    Tak dnes mi povedali, ze auto mam predbezne zaradene do vyroby a termin dodania je planovany na 36 tyzden (cize sa to posunulo z Juna na zaciatok Septembra zase). Co to znamena predbezne zaradene do vyroby? Predbezne pre mna znamena, ze ked pride objednavka zo zapadu tak moje sa posunie az neviem kam zase...

    Komentár


    • palo47
      palo47 komentoval
      Upraviť komentár
      Ja som mal 9. týžden, potom zrazu 40 týzdeň a pred 2 dňami ma predajca informoval, že sa to zmenilo na 35 týždeň. Zrejme je to tiež “predbežné zaradenie”. Objednaval som na konci decembra.
      Nezdá sa mi to férové, v Čechach už dostávajú citigá viaceri.
      Ak je pravdivá info, že v DE sa bežne dajú ešte teraz objednávať e-up s veľmi dobrou dodacou lehotou, tak je to ešte menej férove. A najhoršie by to bolo ak nové nemecké objednávky odsúvaju stare slovenské trebars aj tie z decembra.
      Naposledy upravené palo47; 05-03-2020, 11:25.

    • Catchcash
      Catchcash komentoval
      Upraviť komentár
      Ja som tiez objednaval koncom Decembra cize mozno pojdu za sebou na linke A ano zdielam rovnake pocity ale vobec by som sa necudoval keby to tak bolo.
      Naposledy upravené Catchcash; 05-03-2020, 11:51.
  • BEVirgin
    Junior Member
    • Mar 2020
    • 9

    #97
    Teraz som zo srandy volal predajcovi. Zaplatena zaloha 1.12 a 3.12 objenany e-up. Na zaciatku dodanie 12-14 tyzdnov - takze 3 mesiace = takze v pondelok som sa uz mal vozit. Stav teraz. Zatial svieti 39 tyzden. Tvrdi, ze sa to ale urcite posunie smerom spat. Vazne ma to dost serie, neskutocne sa na to auticko tesim a vyzera ze najskor fakt v lete. Skoda, to je asi nejaka karma za dotaciu ...

    Komentár


    • Catchcash
      Catchcash komentoval
      Upraviť komentár
      No ono aj ja som mal mat najskor niekedy v Maji, potom mi to posunuli na August, potom smerom spat ako hovoris zase na Jun a teraz na 36 tyzden co je zaciatok Septembra.
  • Spartakus
    Member
    • Mar 2017
    • 44

    #98
    Ja som objednával 2.1.2020 a to bol asi aj prvý a posledný deň kedy sa v tomto roku dal ešte e-up na Slovensku objednať. V Nemecku už mohli objednávky robiť minulý rok v septembri a niektorí tam ešte doteraz čakajú na dodanie. Tiež tam majú nervy. Aktuálne objednávky na e-up stále v Nemecku berú ale s tým, že auto bude dodané možno tak o rok. V Rakúsku sa e-up už od marca tiež nedá vôbec objednať. VW vôbec nečakal, že bude o to "Kinder vajíčko" tak veľký záujem jak o teplé rožky. Preto sa asi lehoty dodania posúvajú všetkým v Európe. VW pre veľký záujem údajne plánoval v máji/júni prejsť na dve smeny. No ako na potvoru sa rozpráva o ďalšom probléme. Batérie vraj nemá Audi ani Porsche pre svoje e-autá, lebo LG Chem v poľsku nestíha s výrobou. A tak batérie pôvodne určené pre Bratislavu sa pravdepodobne presunú pre Audi e-tron a Porsche Taycan. Vyzerá to, že v Bratislave sa tento rok nepôjde na dve smeny a aj tá súčasná jedna ešte možno bude terajšiu produkciu znižovať. No horor toto. Aktuálne VW dolaďuje ako to presne všetko bude, tak som zvedavý čo nás ešte čaká. Mne termín dodania posúvajú takto: týždeň 16 -> 20 -> 26 -> 35 -> že by k Vianociam?
    Naposledy upravené Spartakus; 05-03-2020, 19:37.

    Komentár


    • Taur
      Taur komentoval
      Upraviť komentár
      Ked LG-chem teraz prikupilo budovy na rozsirenie vyroby v PL hadam sa to zlepsi v dohladnej dobe, ak dokazu rychlo rozsirit vyrobu.

    • Spartakus
      Spartakus komentoval
      Upraviť komentár
      Ano? Tak toto som este nepocul. No bodaj by. Vsak to sa ukaze na situacii v Bratislave. Som zvedavy. Inak to vyzera ze VW neukonci povodne planovanu vyrobu e-up v roku 2023 ale az 2027

    • Taur
      Taur komentoval
      Upraviť komentár
      Budova má rozlohu 223-tisíc metrov štvorcových a nachádza sa hneď vedľa existujúcej fabriky LG Chem PL.

    • Spartakus
      Spartakus komentoval
      Upraviť komentár
      Tu, tu je to 😃: https://www.mojelektromobil.sk/lg-ch...olsko-wroclaw/

    • Catchcash
      Catchcash komentoval
      Upraviť komentár
      Otazka je kedy nabehne vyroba a ci to este pocitime aj my co mame dodanie niekedy koncom leta...

    • Spartakus
      Spartakus komentoval
      Upraviť komentár
      Píšu tam, že do konca roka. Takže nás sa to z vysokou pravdepodobnosťou nebude týkať.
  • Tommy_blue
    Junior Member
    • Mar 2020
    • 2

    #99
    Ja mám objednaný e-UP od 18. Decembra a zatiaľ mám potvrdenú výrobu na 17. týždeň, ešte mi predajca nevolal že by sa to posunulo, ale ako to tu tak čítam asi si to znova preverím...

    Komentár


    • Spartakus
      Spartakus komentoval
      Upraviť komentár
      Do čerta rohatého! Ak ma nezabije korona tak VW! Aktuálne som sa dozvedel o ďalšom odklade. Dodanie auta 16->20->26->35->50!!! 😭
      Naposledy upravené Spartakus; 11-03-2020, 13:00.

    • Ivan91
      Ivan91 komentoval
      Upraviť komentár
      @Spartakus: Odkial mas tie info? to ti vola stale predajca a dava update? ja som objednaval koncom februara Citigo, dali mi CW39-41 ako vyrobny tyzden..

    • Miroslav Rojko
      Miroslav Rojko komentoval
      Upraviť komentár
      To akože si od decembra 5-krát otravoval predajcu aby zisťoval termín dodania ? Z Vás majú radosť ...

    • Zzz
      Zzz komentoval
      Upraviť komentár
      Mne tiez slubovali Marec na e-up a o dva dni zrusili objednavku. Cesi mi dali zatial September na Citigo. Treba sice riesit import, ale cenovo to vychadza o dost lepsie ako e-up na Slovensku.

    • Miroslav Rojko
      Miroslav Rojko komentoval
      Upraviť komentár
      Mňa už čaká Citigo u predajcu nachystané, zajtra ho idem brať. Prišlo skorej ako pôvodne predpokladali - mal to byť začiatok apríla pri objednávaní v októbri, no a je to tretina marca.

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Dve citigoe co sledujem prisli skor ako bolo planovane.

    • Spartakus
      Spartakus komentoval
      Upraviť komentár
      Od predajcu mám len jednu informáciu aj to išlo z neho ako z chlpatej deky. Ostatné info mám od môjho šéfa, ktorý priamo v Bratislave pozná niekoho a ten pozná niekoho ktorý vidí kedy sa plánuje auto v Nemecku do výroby. Vyzerá to že k Citigu sa dá skôr dostať.
      Naposledy upravené Spartakus; 11-03-2020, 17:27.

    • Spartakus
      Spartakus komentoval
      Upraviť komentár
      Miroslav Rojko normálne ti v dobrom závidím.

    • Savi
      Savi komentoval
      Upraviť komentár
      Spartakus Sucitim s tebou. Ja na dodanie Tesla Model 3 cakam uz 3 roky a momentalne sa to zas odklada. Tento krat z Early 2020 na najskor maj/jun 2020 ale nedivil by som sa ak by Tesla ani do jesene nenasla sposob ako to auto vlastne do "Other Europe" dodat.
  • Catchcash
    Member
    • Dec 2019
    • 170
    •   

    Tak vraj s najvacsou pravdepodobnostou VW od zajtra/pozajtra zastavuje vyrobu.

    Komentár

    • palo47
      Member
      • Jan 2020
      • 66

      Vyzerá to veľmi pravdepodobné, že VW BA sastavi výrobu. Takže je možné, že sa svojho e-up nedožijem a to doslovne.

      Komentár

    • Taur
      Member
      • Dec 2019
      • 296
      •   

      Ktovie ci sa ostatni dockame vobec podpisu zmluvy a mozno bude otazne ci niekomu vyplatia uz podpisanu dotaciu ci sa nepresunu peniaze na opatrenia suvisiace s virusom. na ruska, dezinfekciu, tie pristroje na plucnu ventilaciu, lieky, rozdavane potraviny ... Priority statu/EU sa rychlo pravdepodobne zmenia.
      A peniaze pripravene na UP sa mozno viac hodia na prezitie rodiny, ak sa zastavi vyroba/zivot na par mesiacov. Nam uz oznamili ze ak budeme sediet doma za marec bude este plna vyplata, za april 75%, za maj 50%. Ci bude za jun este z coho aspon na almuznu je vo hviezdach. A to si myslim ze nie kazdy zamestnavatel bude taky ustretovy, alebo si to bude moct dovolit. Drobny zamestnavatelia funguju z priebeznych trzieb a ked nebudu mat uz mesiac ziadnu trzbu tak nebudu mat z coho vyplaty davat ludom.
      V lepsom pripade stat mozno rozda zakladne potraviny, zatiahne elektrinu, vodu, plyn na varenie pre ludi bez vyplat zo skrachovanych prevadzok.
      Realne aj priority ludi sa rychlo zmenia a nove auto asi nebude ani moja najvyssia ak sa to potiahne par mesiacov. Hoci EV je v krize urcite lepsi ako ICE ak bude nedostatok paliv, EV sa da nabit doma, aj z kolektorov a je prakticky bezudrzbovy oproti ICE.
      Banky sice odlozia splatky hypotek, ale ked sa zivot vrati ako tak do normalu, tak si svoje pytat budu aj s urokom a peniaze na EV sa zidu na udrzanie si strechy nad hlavou pre rodinu.
      Nakoniec mozno este niekto bude rad, ze mu auto uz nebolo dodane, predpokladam ze UP/Citygo nie je prva volba bohatych.
      Niesom pesimista, ani prehanany optimista, ale realista a nikto nevie ako sa to v EU potiazmo vo svete cele vyvinie.

      Komentár


      • Catchcash
        Catchcash komentoval
        Upraviť komentár
        Paci sa mi tvoj prispevok a suhlasim s tymi prioritami. Ked je clovek doma v karantene ani auto nepotrebuje Ja tak trochu dufam ze to prehrmi ako v Cine a potom ma bude hnevat ze mi auto pride zase ovela neskor a ktovie ci stihnem dotaciu lebo ja uz zmluvu mam. Snad to budu akceptovat v takomto pripade ze to bude trvat viac ako rok. Hlavne nech to prezijeme v zdravi to je teraz najdolezitejsie

      • Taur
        Taur komentoval
        Upraviť komentár
        Catchcash zle dufas, v Cine je totalita ked prikazali ludom byt doma tak sedeli disciplinovane doma, aby ich na ulici nezastrelili vojaci, kdezto demokraticky a slobodny Taliani, volno parada hrr sa do ulic zurovat a nasinci to iste, ked poslali deti zo skol domov minuly tyzden aby boli izolovane, tak ich rodicia a prarodicia zobrali na ihriska, do OC, kupaliska... Tiez v azii po skusenostiach napr. so SARS boli pripraveny na nieco take na rozdiel od nas. V EU uz teraz je situacia horsia ako v Cine a sme len na zaciatku, tak to len tak neprehrmi za tyzden ci dva obavam sa.

      • Catchcash
        Catchcash komentoval
        Upraviť komentár
        Hej som si toho vedomy preto som pisal dufam aj ked sam tomu neverim presne preto ake su tie rezimy rozdielne...ale tak do leta by sa to mohlo ukludnit co mame byt zavreti do konca zivota? :/

      • Taur
        Taur komentoval
        Upraviť komentár
        Ak sa dotacia bude naplnat, predpokladam ze lehota 12 mes. sa bude predlzovat, toho by som sa nebal. Aj im sa hodi odklad vyplacania, ak teraz presunu peniaze na antivirove opatrenia, bude chvilu trvat kym zas naplnia dotacne ucty. Urcite EU posunie aj platnost toho emisneho strasiaka, aby pomohli automobilkam ktore museli zastavit vyrobu. Inak by ich tie pokuty urcite polozili.

      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Taur - bohužiaľ je tvoja analýza veľmi pravdepodobne správna.
        Táto kríza sa potiahne aspoň do leta v tom lepšom prípade. Ekonomicky to bude veľmi tvrdé. Dobrá správa je, že keď to odoznie, tak sa to zasa rýchlo naštartuje.
        Pokial Slováci budú “poslúchať” tak nedopadneme ako Taliani. Moja generácia čo vyrástla za komoušou niečo take ako “drž hubu a krok a rob čo máš” zažila, takze si to iba “zvopákneme”. Ale obávam sa, že mladší, teda ti ktorí si myslia že to zabíja iba starých, nemusia pochopiť že je to fakt vážne.
        EDIT: Taliani sú tam kde sú preto, že na to ľudia srali a naďalej chodili do krčiem, barov apod. Treba šíriť osvetu ale nie paniku.
        Naposledy upravené Jiri GrandPa; 15-03-2020, 21:43.

      • palo47
        palo47 komentoval
        Upraviť komentár
        Ja už mám v rukách podpísanú zmluvu a overil som si, že je už uverejnená aj v centrálnom registri zmlúv. Pozeral som paragraf o zrušení zmluvy. MHSR má možnosť jednostranne vypovedať zmluvu len pri posušení podmienok.
        Takže pokial nedôjde k nejakému zásadnemu hospodárskemu kolapsu, tak by dotacie mali s velkou pravdepodobnostou aj vyplatiť. Druhú várku uz asi bude podpisovat Sulík. Čo však skrsne v hlave Matovičovi to je vo hviezdach.

      • Catchcash
        Catchcash komentoval
        Upraviť komentár
        Tak porusenie zmuvy je aj nedodrzanie terminu...

      • jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        Pani, nekuvikajte... Mimoriadna situacia plodi mimoriadne postupy. Podobne ako posunuli danove priznania, STK a podobne, prisposobia aj ine zalezitosti.

      • Taur
        Taur komentoval
        Upraviť komentár
        Aspon bude viac moznosti na vyber, namiesto up/shitygo sa uz mozno bude dat kupit ID1

      • Catchcash
        Catchcash komentoval
        Upraviť komentár
        Nekuvikame len konstatujem fakty Tiez si myslim ze sa to poposuva dokonca niekde som zachytil aj info este predtym ako vznikla tato situacia, ze ak auto nebude vyrobene nacas tak to budu akceptovat ak bolo objednane v termine.

        Taur kym bude ID1 davno zabudnes ze nejake dotacie boli

      • Catchcash
        Catchcash komentoval
        Upraviť komentár
        palo47 ja som podpisanu dostal ale v centralnom registri este nie je. Pekne to tam dva dni pribudalo ale teraz sa to zastavilo asi koli korone a obmedzeniam roznym. Znamena to ze zmluva este nenadobudla platnost? Kdesi som tusim cital ze platnost nadobuda az po zverejneni ale nedal by som za to ruku do ohna.

      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Spravne. Akakolvek zmluva so statnou organizaciou nadobuda platnost az jej zverejnenim.

      • jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        Presnejsie povedane:
        Zmluva nadobudne účinnosť dňom nasledujúcim po dni jej zverejnenia v Centrálnom registri zmlúv.

      • Catchcash
        Catchcash komentoval
        Upraviť komentár
        Ked sme pri tej zmluve. Opravnene vydavky zacinaju dnom oficialneho podania ziadosti a koncia 12 mesiacov odo dna nadobudnutia ucinnosti Zmluvy. Zmluva nadobudne ucinnost den potom ako je zverejnena v CRZ. Viem ze nasledujuci priklad je v sucasnosti sci-fi ale ked si kupim auto povedzme zajtra tak je v pohode ak mam dotaciu scvhalenu, zmluvu podpisanu ale este nie je z dovodu krizoveho rezimu v CRZ? Ja si myslim ze je to v pohode ale chcem si byt isty

      • jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        V pohode je aj ked si auto objednal den potom ako si odoslal ziadost o dotaciu a kupil ho o den neskor. Je tak samozrejme riziko neschvalenia dotacie. Myslim, ze tak ako sa vsetko posuva, aj ten rok natiahnu mozno aj na rok a pol.

      • Catchcash
        Catchcash komentoval
        Upraviť komentár
        Je teoreticky mozne ked mam podpisanu zmluvu doma ze ju z nejakeho dovodu nezverejnia do CRZ a tym padom nebudem moct cerpat dotaciu?

      • Taur
        Taur komentoval
        Upraviť komentár
        Catchcash Teoreticky je mozne vsetko. Kym neprejdu dva roky odkedy ti ju vyplatia stale teoreticky ju mozu pytat spat ak nahodou porusis nejaku podmienku.

      • Catchcash
        Catchcash komentoval
        Upraviť komentár
        Beriem spat som slepuch zverejnena bola 10.3. tak uz len na to auto pockat
    • Catchcash
      Member
      • Dec 2019
      • 170
      •   

      Zrovna dnes sme sa tu o tom bavili asi nas poculi aj v SME

      Komentár

    • Catchcash
      Member
      • Dec 2019
      • 170
      •   

      6 e-UP skladom k odberu. Riesil som s nimi ci sa neda presunut EcoBonus z mojho auta na tieto ale vraj je to viazane na auto a na skladovky sa to neda - riesili to aj s veducim predaja aj priamo s importom. Tak mozte skusit vy pripadne ak chce aj bez ecobonusu tak sa im rychlo ozvite

      Komentár

      • Catchcash
        Member
        • Dec 2019
        • 170
        •   

        A uplne teoreticky mal by niekto z Vas co ste sa nedostali k objednavke zaujem prebrat moju aj s Eco Bonusom? Pre viac info mi pise prosim spravu.

        Komentár

        Pracuje...
        X