Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Rýchlonabíjačky pred Lidlom

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • VladoTA3
    Junior Member
    • Jan 2016
    • 10

Som sklamaný.
    Úplne nový, od základov (vrátane parkoviska) novopostavený LIDL v Poprade je bez nabíjacej stanice.
    Zatiaľ čerstvo otvorený, neďaleko centra a neďaleko príjazdu/výjazdu z diaľnice Poprad-východ.
    Alebo možno ešte nabíjacia stanica pribudne neskôr?

Komentár

• ozana
      ozana komentoval
      Upraviť komentár
      V Ostravě-Porubě také zbourali starý LIDL a postavili úplně novou budovu a o nabíječce tam nikdo nic neví.
      https://youtu.be/1VwqlF91Unc

• Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Ako to vyzera v Spiskej a v Presove?

• dango
      dango komentoval
      Upraviť komentár
      nic si z toho nerob, pribudne tam neskor ( ani sam Lidl nevie kedy).
      Podobne je to aj v spisskej/smizanoch. takisto nova predajna bez nabijacky (kontrolovane pred 2 tyzdnami, zatial ani naznak vystavby). Po otazke na Lidl, kedy tam dobuduju aj nabijacku mi slecinka diplomaticky odpovedala, ze nevie, ale ze raz bude....
      ...raz budem aj ja pod hlinou...

• Daliborko
      Daliborko komentoval
      Upraviť komentár
      možno že ešte pribudne neskôr:
      http://eautoportal.sk/lidl-nabijacie-stanice/

• Vrso
      Vrso komentoval
      Upraviť komentár
      LIDL v Presove je rozostavany, skocim tam pozriet a spytam sa

• Vrso
      Vrso komentoval
      Upraviť komentár
      LIDL v Presove je rozostavany, hotova je hruba stavba. Hovoril som so stavbyveducim a podla projektov za LIDLom ma byt nabijacka, ze elektrikari uz robia pripravy na pripojenie. Vyzera to slubne

• jeeff
      jeeff komentoval
      Upraviť komentár
      Pripravu robia pri kazdom, aj v Puchove je to pripravene ale nabijacka tam nie je. Takze priprava este nic neznamena, maju to tak v standardnych projektoch.
  • Bejo
    Junior Member
    • Jun 2014
    • 24

V Košiciach na sídlisku darcovských hrdinov stavaju nový lidl a uz su tam vyhradené miesta pre elektromobily, aj značka a vytiahnuté káble zo zeme. Snad aj nabíjačka pribudne..

Komentár

• dango
      dango komentoval
      Upraviť komentár
      sidlisko je darGovskych hrdinov, pre Kosicanov Furča

• Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      Bejo nie je to už náhodou funkčné?

• Bejo
      Bejo komentoval
      Upraviť komentár
      Nie, zatial len namalovane parkovisko, osadena znacka a dotiahnute kable

• Toki55
      Toki55 komentoval
      Upraviť komentár
      Super konečne

• Toki55
      Toki55 komentoval
      Upraviť komentár
      Aj v Moldave je postavená vraj najmodernejšia a najekologickejšia predajňa Lidl ale na elektro akosi nezvýšilo alebo necítia potrebu napojenia kedže je u nás strašne málo EV áut.
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1106
    •      

Dovolím si byť lokálpatriot. V Žiline sa nič nedeje.

Komentár

• kayle
      Junior Member
      • Nov 2017
      • 20

V Bojniciach je tiež nový Lidl, aj v plánoch je zaznačené miesto pre nabíjanie, viď https://www.enviroportal.sk/Sk-Sk/ei...n-lidl-bojnice Ale zatiaľ nevyzerá žeby tam niečo malo byť. Je to pekne upravené, žiadne chráničky tam nevidieť.

Komentár

• jaron
        Junior Member
        • May 2019
        • 20

Ja som sa konkrétne dotazoval na zákazníckej linke mailom a napísali mi toto:

“Aktuálne máte možnosť využiť nabíjacej stanice u týchto našich predajní: Bratislava ul. Trenčianska, Nová Dubnica a posledná stanica sa nachádza v areáli skladu Lidl v Seredi.

V súčasnej dobe inštaláciu nabíjacej stanice pre automobily u našej predajne v Žiline neplánujeme.”

Takze nic...,mame tu 3 LIDL predajne a ide sa staviat dalšia...ale bez nabíjaciek...

Komentár

• dzodzo
          Member
          • Oct 2016
          • 98

v brne rekonstruovali lidl u zvonarky aj v komarove a ani u jednoho nedali nabijacky, hlavne ze to rekonstruovali aby to bolo "ekologickejsie" t.j. ledkove svetla, tepelne cerpadla atd. ... to uz tam mohli na strechu naplacat par panelov a vystrcit zo 2 zasuvky

Komentár

• milan84
            Member
            • Jun 2015
            • 307
            •   

nuz toto je to, coho sa uz dlhsie obavam. Lidl projekt nabijania dal do "šuflíka". Nechapem, ci maju pocit, ze to ludia nevyuzivaju, alebo preco. V zahranici je ich vyrazne viac.
            Tajne dufam, ze Kaufland este zopar postavi (aj ked vraj maju rovnakeho majitela).

Komentár

• dzodzo
              dzodzo komentoval
              Upraviť komentár
              asi ich treba vytrvalo bombardovat otazkami, kedy budu nabijacky, aby ziskali pocit, ze je o ne zaujem sirokej verejnosti

• Toki55
              Toki55 komentoval
              Upraviť komentár
              Kam treba posielať tie bomby?
              Budem im písať pravidelne
          Pracuje...
          X