Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

QPC Nitra

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • elektro
    Junior Member
    • Jan 2019
    • 6

Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	60kWh.png
Videní:	74
Veľkosť:225,6 KB
ID:	32837
    Pripojené súbory

Komentár

• Zamex
      Junior Member
      • Aug 2017
      • 15

Je to prosim este stale zadarmo?

Komentár

• Maco7
        Member
        • Nov 2018
        • 37
        •   

Takze dnes uz je QPC nabijacka funkcna aj pre moju KONU EV 64kWh ! Dnes tam dorazili technici s Prahy a nastavili , doladili software a uz funguje aj na Hyundai IONIQ aj KONU EV ! Prisiel som tam do obeda, bateria mala 10°C , pripojil som a hned nabijala najskor 32kW a po chvilke tlacila 49kW ! Takze som rad , ze ju sprevadzkovali aj pre Hyundai EV auta .. A este je stale zadarmo , nabil som s 26% na plnych 100% , lebo technici sledovali priebeh nabijania az do ukoncenia 100% . Vdaka prevadzkovatelovi QPC aj servismanom

Komentár

• milan84
          milan84 komentoval
          Upraviť komentár
          fiha, 49kw je snad aj rekord na tychto 50kw nabijackach nie?!
          Tesim sa, ze vdaka zaujmu o riesenia takychto firiem sa elektromobilita posuva po krockoch coraz k lepsiemu.
          dakujeme QPC.

• Maco7
          Maco7 komentoval
          Upraviť komentár
          milan84 Technik hovoril, ze tato ich nabijacka zvlada az 60kW ! ale je nastavena , priskrtena na 50kW , co aj mi davala 49kW. Skoda , mohli ju otvorit na plny vykon ale inak super .
      Pracuje...
      X