Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Brose

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    • Mar 2014
    • 1911
    •   

Brose

Max Brose 7, Prievidza
    Popis:
    DC: 1xCHAdeMO, 1xCombo 50 kW
    AC: 1xTyp-2 43 kW
    GPS: 48.764343, 18.592343
    Platba: Zdarma, bez karty, hesla a identifikácie
    Ováracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: Brose
    Na mape:
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Stano Kurek
    Member
    • May 2014
    • 304

INFO: nabijacie stanice v Brose su v PD aj nasou zasluhou Tesla Clubu, nakolko sme mali na starosti vyber dodavatela nabijacky ako aj instalaciu a oznacenie, vybrali sme nabijacky ABB, jedna DC bude pre verejnost druha pre zamestnancou,... firmy BROSE, podpora SSE! Dakujeme spolocnosti SSE a Brose za rozsirovanie elektromobility formou pristupnych nabijaciek! Tesla Club

Komentár

• 1fisker
      1fisker komentoval
      Upraviť komentár
      Stano, za čo ďakuješ SSE? Čo spravili pre elektromobilitu v Žiline a okolí? Úplne nič. Asi by sme to mali prebrať podrobnejšie, čo povieš? Píšem tu naschvál verejne. Dáme reč?
  • Zamex
    Junior Member
    • Aug 2017
    • 22

Vcera som sa tu nabijal, stale plati ze je zadarmo. Nabijacku najdete na parkovisku vpravo pred vratnicou arealu Brose.

Komentár

• awlo
      Junior Member
      • Oct 2017
      • 13
      •   

Dnes som chcel nabit a po tuknuti na displej ma nemilo prekvapila sprava, ze je nabijacka mimo prevadzky. Ze uz eviduju poziadavku na servis

Komentár

• Juro
        Administrator
        • Mar 2014
        • 1911
        •   

Dnes fungovala.
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

Komentár

• Miroslav Rojko
          Senior Member
          • Nov 2016
          • 634
          •      

Dnes bezproblémovo nabijam, ešte aj dve miesta pred ňou sú označené cestársky komikom aby tam spalovaky nezastavili.
          Stale zdarma bez autentifikacie

Komentár

• 1fisker
            Senior Member
            • Aug 2014
            • 1129
            •      

Je to stále zadarmo? Funkčné?

Komentár

• Juro
              Administrator
              • Mar 2014
              • 1911
              •   

Pôvodne zverejnené od 1fisker Pozrieť príspevky
              Je to stále zadarmo? Funkčné?
              Hej. Bol som tam asi pred týždňom. Kúsok odtiaľ na letisku je super reštaurácia.

Komentár

Pracuje...
              X