Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Nová dotácia na elektromobily - 8000 eur cez www.chcemelektromobil.sk

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X

• Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • curgali
    Member
    • Jul 2014
    • 248
    •   

Tak práve mi prisiel notifikačný email z MHSR. Oznámili mi že mi posielajú pokyny a podpísanú zmluvu. Keďže môj Leaf je nadbytočný, dal som ho na auto......eu. Ak by ho niekto chcel, tak ma kontaktujte...

Komentár

• milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      Oliver a na com prides na zraz do TT ? ...teda ak by sa nahodou dovtedy predal.
      Vzhladom na tvoje km, ma velmi zaujima SOH baterie. V TT by som to rad zistil

• curgali
      curgali komentoval
      Upraviť komentár
      Tak dovtedy sa urcite nepreda. Dones pristroj a zmeraj...
  • jaro2k
    Junior Member
    • Jan 2017
    • 5

Aktualizovany zoznam..
    https://www.mhsr.sk/uploads/files/itfKSVbg.pdf

Komentár

• jurajsun
      Junior Member
      • Jun 2020
      • 16

Aktuálny zoznam, moja žiadosť je na MH SR, tak už lenčakám kedy zasadne komisia, na schválenie som napocital okolo 50 žiadostí tak som zvedavý kedy, vychádza to raz mesačne

https://www.mhsr.sk/uploads/files/9ixXaeOt.pdf

Komentár

• dango
        dango komentoval
        Upraviť komentár
        za tyzden 2 aktualizacie; ti sa teda ponahlaju

• nemo
        nemo komentoval
        Upraviť komentár
        Zacala motoristicka sezona a skoncili zlavy u predajcov aut.
    • nemo
      Member
      • Oct 2015
      • 356
      •   

Ktore auto sa oplati teraz kupit tak aby bola uplatnitelna dotacia? Alebo pockat na koniec Septembra alebo nebodaj Decembra?

Komentár

• jurajsun
        jurajsun komentoval
        Upraviť komentár
        V KE maju eNiro rok 2019 v zlave 33000 a 36 000 platinum predvadzacky, auto do 50 000 eur s DPH aby si mohol uplatnit dotaciu, zalezi na kolko máš rozpočet, osobne som si vybral eNiro je velke, priestranne, dobrý dojazd a ešte som to financne dal.

• Savi
        Savi komentoval
        Upraviť komentár
        Kona, eNiro, ZOE a Tesla Model 3 SR+ su vsetko skvele elektromobily. Popytaj sa, ci na ZOE este davaju zlavu 8000 od importera, to bola zaujmava ponuka.

• 1fisker
        1fisker komentoval
        Upraviť komentár
        Riaditeľ českého Hyundai sa vyjadril, že budúci rok čaká zvyšovanie cien. Neviem, nemám na to názor.

• jurajsun
        jurajsun komentoval
        Upraviť komentár
        Tažko predpovedať čo bude, ako vidíme prepušťa sa v segmente automobilového priemyslu, problem nie je len corona, ale aj nabeh na výrobu elektroáut, kde nie je potrebné toľko komponentov. V podstate automotive stagnovalo už rok pred coronou, ta epidemia iba urýchlila nabeh na nové výrobné postupy a robotizáciu výroby kde v podstate nie je potrebné zamestnať toĺko ludí a linka može fičať 24 hodín bez príplatkov navyše (stroj nemá odbory , sťažovať sa nebude) s prechodom na elektro, tipujem že za 10 rokov bude spalovak už fakt iba nudzovka.
        Naposledy upravené jurajsun; 04-07-2020, 21:10.
    • cvasko
      Junior Member
      • Jul 2019
      • 3

Na dotaciu je mozne kupit aj predvadzacku, podla nizsie uvedenych podmienok?
      Za novy dopravny prostriedok sa povazuje:
      ak nemá najazdených viac ako 6 000 km alebo v čase jeho kúpy neuplynulo šesť mesiacov od jeho prvého uvedenia do prevádzky.
      Upozornenie: Z pohľadu zákona o DPH stačí, aby bola splnená len jedna podmienka.
      ​​​​

Komentár

• Savi
        Savi komentoval
        Upraviť komentár
        Myslim, ze pre dotaciu jr smerodajne to, ze auto nemalo predosleho majitela, resp. ze nebolo prihlasene.

• cvasko
        cvasko komentoval
        Upraviť komentár
        Ano mas pravdu, diky. Vozidlo musi byt nove, neprihlasene.
        https://auto.sme.sk/c/22263742/dotac...parametre.html

• Taur
        Taur komentoval
        Upraviť komentár
        Ak autosalon prihlasil predvadzacku na standartne znacky cize uz je zapisany v TP ako drzitel, tak dotaciu neuplatnis. Ak ho mali len na predajni bez prihlasenia resp. na prevozkach cize budes TP zapisany ako prvy, tak mozes brat dotaciu aj keby malo 100tis km.
        Mne na tuto otazku z MH odpisali :
        "Predvádzacie vozidlo, ktoré má predajca na prevozných/dočasných SK značkách sa v zmysle tejto výzvy nepovažuje za vozidlo prihlásené do evidencie vozidiel v SR. Pri kontrole sa neprihliada na vek vozidla a počet najazdených km, t.j. nie je žiadne obmedzenie čo sa týka veku skladového vozidla.

Najdôležitejším kritériom je, aby nemalo predchádzajúci evidenčný záznam v SR ani v žiadnom inom štáte."
    • 4Balint
      Junior Member
      • Jun 2020
      • 4

Co sa tyka podmienok zo zmluvy ... musim byt poistnikom vozidla ja ako osoba ktora ziadala o poistenie alebo moze byt poistnikom niekto iny?? (bod c 5)

https://www.chcemelektromobil.sk/fil..._zo_zmluvy.pdf

Komentár

• Catchcash
        Catchcash komentoval
        Upraviť komentár
        ja tomu rozumiem tak ze ty musis uzavriet zmluvu cize budes poistnik ale poisteny mozno moze byt dakto iny (nedal by som za to ruku do ohna)

• 4Balint
        4Balint komentoval
        Upraviť komentár
        Tiez som to tak pochopil. Vyvolavam na mhsr ale kazdy mi len diktuje cisla na niekoho ineho, alebo ani nedvyhaju ...

• Catchcash
        Catchcash komentoval
        Upraviť komentár
        02/485 416 36 toto si skusal?

• 4Balint
        4Balint komentoval
        Upraviť komentár
        Ano skusal, zatial nedviha ... skusim neskor

• Marcel Pavlík
        Marcel Pavlík komentoval
        Upraviť komentár
        ctrl c/v Spôsob preukázania: Overená kópia platnej poistnej zmluvy.
        koment - na poistných zmluvách máme dve/tri mená - jedno vlastníka/držiteľa, druhén toho, kto zmluvu uzatvoril. a vec, ktorá sa poisťuje. robíme to aby sme získali max. možné zľavy (min 50%).

• 4Balint
        4Balint komentoval
        Upraviť komentár
        Marcel, teda moze byt niekto iny poistnikom?? Ak dobre chapem tvoj komment tak ano. Chapem, ze na zmluve je vlastnik(teda ja), poistnik (ja alebo niekto iny)

• Marcel Pavlík
        Marcel Pavlík komentoval
        Upraviť komentár
        tak.na zmluve je (ČSOB) poistník, poistený, vec, rozsah krytia, zmluva je adresovaná na poistníka/poisteného - dľa výberu.
        je veľmi vhodné takéto zmluvy (na drahé veci) uzatvárať v sídle, u "sprostredkovateľa, ktorý má renomé, najlepšie osobný známy/a.

• 4Balint
        4Balint komentoval
        Upraviť komentár
        Pytam sa kvoli podmienkam na dotaciu. Takze,v MHSR by to mali uznat aj ked poistnik je nieko iny.
    Pracuje...
    X