Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Renault Zoe

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • denial
    Member
    • Jun 2014
    • 162

Zdravim.

Zoe sa da kupit za 8000 na mobile.de.
    Pasuje do tych starych modelov aj 40kWh bateria?

Pisal som do https://www.renault-bank.de/batteriemiete
    ci sa da prenajat od nich bateria aj ked byvam na SK.

Kupovat novu u nas za dalsich 8000 mi nedava zmysel a nasi prenajom neponukaju (ktovie preco).

Komentár

• 1fisker
      Senior Member
      • Aug 2014
      • 1106
      •      

Nie je to za 8000 eur, k cene sa musí pripočítať cena prenájmu batérie, ale tá sa pre Slovensko prenajať nedá. Preto je treba pozerať také inzeráty, kde sa ZOE predáva včítane batérie, tam je potom celková cena vyššia. Môžem konkrétnejšie poradiť ak treba.

Komentár

• 1fisker
        Senior Member
        • Aug 2014
        • 1106
        •      

Včera som skúšal nabíjaciu stanicu ZSE pri Tulipe MT, 5 min. AC nabíjanie išlo rýchlosťou 37 kW, pri začatí nabíjania bola batéria nabitá asi na polovicu. Skúšal som aj iné stanice, Lidl Nová Dubnica, Kaufland BA, aj ZSE v Trnave. Takže mám definitívne overené, že mám v aute nabíjačku 43 kW. Ide to okolo 36 kW aj v Auparku v ZA na GW. Pri Tescu v ZA GW ide len 22 kW, tam to majú tak nastavené.
        Pri nabíjaní výkonom 43 kW sa zapína dosť silno hučiaci ventilátor, ktorý chladí batériu. Pri nabíjaní 22 kW sa zapína ventilátor len občas a je takmer nehlučný. Vyzerá to, že majú celkom dobre zvládnutú termo reguláciu batérie na rozdiel od Leafa.
        Pred pár dňami osobný rekord prepočítaný dojazd 183 km, inak bežne cez 160 km.

Komentár

• Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          A aku v tom mas bateriu?

• jux
          jux komentoval
          Upraviť komentár
          prva generacia ZOE (ktoru ma zrejme 1fisker) mala bateriu 22kWh, motor 66kW, podla NEDC ma mat dojazd 210km, no 1fisker -ova je uz starsia, takze jeho dojazd sedi... K 43kW nabijacke v ZOE patri trosku zravejsi motor continental.

• Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          Pýtam sa, lebo ja mám dojazd s Fiatkou o 10% lepšie. S ľahkou nohou po meste dam prepočítaný dojazd 200 km teraz v lete celkom pravidelne.
          Zima je iné kafe. Pri veľkom mraze je dojazd kľudne len 120 km. Ale do mesta furt viac ako dosť.

• 1fisker
          1fisker komentoval
          Upraviť komentár
          Mala by tam byť 22 kwh batéria. Spotreba býva asi 13,6, ale mal som aj viac. Niekedy sa dostanem aj na 12,5
      Pracuje...
      X