Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

KIA NIRO

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Joe79
    Member
    • Sep 2018
    • 54
    •   

Ja uz som to rozchodil... Cakam na dotacie

Komentár

• mozeg
      Member
      • Dec 2015
      • 226
      •      

Mne v MotorCare oznamili ze pluginy aj EV verzia NIRO je vypredana na dva roky vopred a ze jich ani nebudu ponukat. Takze dostupnost pre Slovensko je EV NIRO v nedohladne. Pisem ako som dostal.

Komentár

• dango
        dango komentoval
        Upraviť komentár
        vraj na rok 2020, uz nejaka alokacia mala byt

• Joe79
        Joe79 komentoval
        Upraviť komentár
        No mozeg, tak to je teda info To aby sme isli na stanok Kia a zacali ich tam obliehat

• milan84
        milan84 komentoval
        Upraviť komentár
        paradox bude ako vzdy, ze pankovia a slecny v stanku budu toho vediet menej ako ktokolvek z nas.
        Verim, ze situacia nebude tak zufala. Aj Ioniq mal byt na rok vopred vypredany a nejake kusy sa nasli. Navse na jesen maju byt eNira uz na testy, tak snad maju aspon par kusov zaratanych pre nasu malu krajinu.

• dango
        dango komentoval
        Upraviť komentár
        ...zalezi na sikovnosti importera, kolko kusov si prelobuje. Snad KMSS sa podari aspon 50ks na 2020
    • dango
      Member
      • Nov 2014
      • 195
      •   

Dnes na autosalone som sa pytal pana ohladom Nira par otazok. Silnym madarskym prizvukom mi nevedel odpovedat prakticky na nic. Jedine, co som z neho dostal, ze zaciatkom 2020 bude na Slovensku. Asi 2min rozhovor sa niesol v duchu odpovedi: neviem a zaciatkom 2020.

Komentár

• Teq
        Teq komentoval
        Upraviť komentár
        okrem tesly a nissanu ti ziavne nikto nemysli vazne, a nissan to odflakol z hladiska technickeho dizajnu. je to skoda, vela automobiliek padne na hubu

• milan84
        milan84 komentoval
        Upraviť komentár
        to ja s Tomasom z mojelektromobil.sk sme skusali vytiahnut akekolvek info od pani-predajkyne a bolo to ziadl ako cez kopirak. Akurat sme dostali info, ze dva kusy ktore su na SVK by mali byt k dispo na testy na jesen t.r. Predaje este nevedia ani kedy ani za kolko. Uff...
        Ale auto je to idealne ako rodinna volba. Ten kufrisko obrovsky, priestoru habadej.

• Joe79
        Joe79 komentoval
        Upraviť komentár
        Dakujem za info pani! Nic sa neda robit, pojdem ho kupit do Rakuska... Len tak zo srandy - na Autosalon sa chystam v piatok, tak sa skusim aj ja opytat

• dango
        dango komentoval
        Upraviť komentár
        milan, "kufrisko obrovsky" vyzera trochu inac
        troska mi na NIROvi vadila vysoka podlaha pri sedeni vzadu, aj ked pri mojich 180cm miesta na hlavu aj nohy dost, nechcel by som tak cestovat dlhsie ako 3h

• milan84
        milan84 komentoval
        Upraviť komentár
        dango tak sharan a tento typ aut sa zial este v el. verzii nevyraba ked neratam teslu alebo dodavku Nv200.
        Ale ten kufor je vyrazne vacsi ako v Kone a aj tvarom,hlbkou,vyskou by si v tom bez problemov nabalil rodinu na dovolenku a este by miesto ostalo.
        Pod podlahou mas baterie, tam nie je miesto navyse sedel som vzadu aj v eSoule a tam je to take klasicke taxikarske. vysoky posed, miesta na kolena aj nad hlavou, ale trochu ako trestna lavica eSoul mi pride komfortnejsi, ale to su len take prve postrehy.

• Miroslav Rojko
        Miroslav Rojko komentoval
        Upraviť komentár
        Kufor eNira je dlhsi ako v Kone, da sa tam nabalit o dve tasky viac. Ja za seba mozem povedat, ze aj do Kony sa v pohode nabalia 4 ludia a normalne cestuju. Ked chceme hovorit o obrovskom kufri, z beznych elektromobilov to má len Leaf 2, tam eNiro este vyrazne zaostava.

• milan84
        milan84 komentoval
        Upraviť komentár
        pravda jest papierovo. Leaf ma 435 tusim bez subwoofera. Niro som nasiel narychlo len hybrid a ten ma 401. Pocitovo ale voci Leafu nezaostava a je to paradna velkost voci konkurentom.

• EV_Future
        EV_Future komentoval
        Upraviť komentár
        e-Niro ma kufor az 451 litrov, cize uplne najvacsi v porovnani s priamou konkurenciou (Leaf 425, Kona 332). Po sklopeni zadnych sedadiel az 1401 litrov (Leaf ma 1161, Kona 1114).

• Joe79
        Joe79 komentoval
        Upraviť komentár
        Tak som sa vcera opytal - vysledok - cennik ma byt dostupny v septembri - po zavaznej objednavke by nemal byt problem s vyrobou a dorucenim...

• milan84
        milan84 komentoval
        Upraviť komentár
        no to s dodanim sa bije s ostatnymi info, ktore hlasia vypredane na minimalne rok, alebo info ze sa bude dat kupit az koncom 2020.
        Osobne si ale myslim, ze to dopadne ako s Konou. Nejake predzasoby a testovacky budu na okamzity odber a potom toho 3/4 roka cakacka ked pojde objednavka do vyroby.
    • ICE666SVK
      Senior Member
      • Jul 2014
      • 1841

Kia e-Niro Electric

Komentár

• dango
        Member
        • Nov 2014
        • 195
        •   

Tak toto je pecka! Urobit kufor zo 450 litrov -> 560. To uz je na urovni mojho Golfu Variant

Komentár

• Miroslav Rojko
          Miroslav Rojko komentoval
          Upraviť komentár
          To isté som robil v Kone, keď som sa balil na dovolenku, akurát tam nie sú plasty ale polystyrén, ktorý stačí vybrať.

Aký dôvod má výrobca neurobiť rovno veľký kufor ale ho zmenšiť ? Veď aj v Leafe je kufor s takou vysokou nakladacou hranou, tak prečo Kona/eNiro majú prázdny priestor pod platom ? Aby mal aspoň jeden argument, prečo je spaľovák lepší ?

• mozeg
          mozeg komentoval
          Upraviť komentár
          Takuto prerabku som uz videl na NIRO HEV. Unas sa vsak ta dvojita podlaha nedavala. Rovno mam kufor bez tej dvojitej podlahy a dole je rezerva. Neviem preco do zapadnej europy resp. do USA davali to dvojite dno.
      Pracuje...
      X