Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Audi e-tron

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X

• Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Radkovanko
    Junior Member
    • Nov 2017
    • 21

prave som so svojou nakupnou taskou v ljublane a za chvilu budem pri mori v chorvatsku, cio, suhlasim s Tebou, ale kazdy si moze so svojou taskou robit co chce 😂😂😂 zatial som mimo tesly lepsi tepelny management baterie ako u i3 nevidel nikde ... ani etron (paradoxne dobry ma fiatka, ale to asi zato, ze jazdia v kalifornii 😎)

Komentár

• mozeg
      mozeg komentoval
      Upraviť komentár
      Za mna je i3 v niecom ine. Celocarbon, bateria s velmi dobrym tepelnym manazmentom. Kopnes si do auta a stale sa usmievas. Natries rit M3 aj M5 (spociatku). Narves do toho 4clennu rodinu s detskymi sedackami 2ma strednymi kuframi a prirucnou batozinou a k tomu dalsiu 35l tasku dopredu a zaklincujes to kocikom. Za mna genialna nakupna taska. A spotreba 11kWh v lete 15kWh v zime. Prijemne nakupovanie.

• jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      mozeg Ako je to so stabilitou i3 na dialnici v dazdi? Ja som mal tu smolu, ze som mal pozicanu i3 ked prsalo a pri rychlejsej jazde po kolajach plnych vody som sa necitil bezpecne.
  • cio
    cio
    Junior Member
    • Feb 2019
    • 14
    •      

A je to tu. AUDI konečne na mape v aute linkuje nabíjacie stanice. Zaujímavosťou je že sú to stanice Greenway. A je tam aj kopa iných nabíjačiek. Upgrade prebehol v piatok.
    https://e-tron.charging-service.audi/web/audi-ie/map
    Aj keď paradoxne slovenské AUDI spolupracuje skôr so ZSE.
    Veci sa dejú

Komentár

• Wilo
      Member
      • May 2019
      • 64
      •      

Tak ten GreenWay je naozaj zaujimavy. Hlavne ze v stanku v kazdom nakupnom centre mali na pozadi loga ZSE a este aj ten pajac v Audi tricku co tam stal pri aute mi hovoril ako je ZSE vyhodnejsie lebo je lacnejsie oproti GW a ako ma lepsiu siet a ako je ich hlavnym partnerom. Trosku schizofrenia Ale v pohode ja mam GW rad.

Komentár

• cio
        cio komentoval
        Upraviť komentár
        Čo si pil ?
        ja vôbec nerozumiem čo si napísal

• milan84
        milan84 komentoval
        Upraviť komentár
        tieto silne reci maju predajcovia, lebo ZSE ma pre nich "program mimo standard. tabuliek". t.j ked auto pozicaju aj s cipom, okrem toho ze mesacne nic neplatia maju zrejme este nizsiu cenu za kWh ako bezny smrtelnik. Takto si ZSE buduje meno, ale nie je to zdrave a dotuju to statocne.

• Wilo
        Wilo komentoval
        Upraviť komentár
        cio Audi malo par mesiacov dozadu “slovensku tour” po nakupnych centrach s eTronom. Vsade boli bannery a loga ZSE a este aj ten dilino co tam stal pri aute tlacil ZSE ako divy. A nakoniec nastartujes auto a ZSE nabijacky nikde. Hlava nevie co robia ruky. Bud SK importer vobec nespolupracuje s centralou alebo si marketingove oddelenie neurobilo domacu ulohu a nezistilo nic o aute. Lebo ako zakaznik by som sa citil celkom oklamany keby mi ambasador vykreslil GW ako predrazeny a zaroven ospevoval ZSE do nebies a na zaklade toho by som sa upisal na plateny kontrakt a po doruceni auta zistim ze moj eTron ani nepozna ZSE a teda by som mal poziadat aj ten predtym “okydany” GreenWay o karticku a platit drahsiemu poskytovatelovi len aby som mohol pouzivat nabijacky nahrate v GPS V zasade asi kazdy elektromobilista na SK ma tak ci tak karticky GW aj ZSE ale je to strasne amaterske. Ono to bude asi tak ako povedal milan84 ale promoteri v Audi by sa tym padom aspon mohli zdrzat niektorych poznamok na margo GW a ubrat v tlaku na ZSE. Lebo nakoniec vyjdu z toho ako hlupaci len pani v Audi trpiaci schizofreniou

• Miroslav Rojko
        Miroslav Rojko komentoval
        Upraviť komentár
        Wilo Nie je slušné nazývať zanieteného elektromobilistu dilino ako si to urobil v príspevku vyššie. Ambasádora robil tu člen fóra Ľuboš Geleta , ktorý o EV toho vie viac a má prax desiatok tisíc km na EV na rozdiel od niektorých, čo si ho berú do klávesnice.

• Miroslav Rojko
        Upraviť komentár
        A čo sa týka GW vs ZSE, tak GW mal na jar, kedy akcia prebiehala, veľa nabíjačiek DBT, ktoré buď odmietali nabíjať novšie CCS autá alebo obmedzovali výkon alebo prerušovali nabíjanie s rôznymi náhodnými chybami, čo Ľuboš Geleta ako užívateľ Ioniq-u dobre poznal. Takže ak spomínal niečo o horšej kvalite nabíjacej siete, bolo to opodstatnené.

Odvtedy GW stanice poväčšine povymieňal a už táto "skúsenosť" je minimálna. Čo sa týka ceny, tak je ZSE o trošku lacnejšie (DC 0,39 vs 0,44 a AC 0,19 vs 0,29), takže tiež mal pravdu. ZSE má za 9 € AC flat program, ktorý vlastne ten nedorobok eTron ani moc nepoužije pri jednofázovej nabíjačke.

• Wilo
        Wilo komentoval
        Upraviť komentár
        Miroslav Rojko netusim kto je ten Lubos a ani neviem ako sa volal typek s ktorym som hovoril. To uz nie je moja starost ako potencialneho zakaznika zistovat pozadie osoby. Ja mam na roznych EV odjazdene za cely zivot nieco okolo 130.000km (Leaf 1, i3, Ioniq a eNV200) a ak to ma byt novy sposob porovnavania kto ma vacsieho alebo kto ma viac skusenosti tak budiz. Ja taky nazor nezdielam ale nebudem ti ho brat

A na margo GW nie. Typek nehovoril nic o DBT alebo zlych skusenostiach. Cele sa to nieslo v dost subjektivnej rovine osobnych nazorov kde ani po otazke vysvetlenia neboli dodane argumenty na podlozenia tvrdeni. Skor taky typicky obchodacky pristup ze mna plati ZSE a oni su vo vsetkom najlepsi a akakolvek konkurencia je vo vsetkom horsia aj keby to nahodou nebola pravda. Ale je fajn ze sa vyjadrujes ku konverzacii pri ktorej si ani nebol a netusis o com bola Akurat s tou cenou si trafil ale to nebola hlavna pointa. Keep going...

• Wilo
        Wilo komentoval
        Upraviť komentár
        A btw co som postrehol tak minimalne v Auparku sa tocili 3 chlapi a 2 hostesky. Nemam sajnu s kym som hovoril ale verim ze pan Rojko to vie detailne ked sa vyjadruje Jedine co som tym chcel povedat ze ako sa ma citit zakaznik ked mu predajca nakyda na GW a nasledne dostane do auta za 100k € prave tuto podla nich “menejcenneho” poskytovatela. Vorsprung ako sa patri alebo porucha identity.

• hudino
        hudino komentoval
        Upraviť komentár
        chlapi, tu na fore sa vieme dohadat kvoli takejto kravine ako je zoznam nabijaciek v aute... tak co chceme od nasej vlady potom...
        z tohoto fora sa stava tragikomedia, na 1 prispevok k veci je treba sa prehryzt 20 prispevkami invektiv voci inym uzivatelom....

• Wilo
        Wilo komentoval
        Upraviť komentár
        Len som povedal co mi bolo “oficialne” komunikovane predajcom/promoterom a svoj nazor k tomu. Nemozem za to ze sa tu ludia vyjadruju k veciam o ktorych nemaju ani sajnu a su vztahovacni za kazdu blbinu Ked som tam nebol alebo neviem o com je rec tak som ticho

• Miroslav Rojko
        Upraviť komentár
        ja som sa vyjadril k tomu, že tu niekoho nazýva niekto dilinom, nemusím byť pri rozhovore, ale nikoho nenazývam dilinom

a tiež popísal som situáciu na jar, že naozaj ZSE bolo lepšie ako GW, takže ak to niekto hovoril, nebol od veci

tu ide o slušnosť a neosočovanie druhých, ale konštuktívnu debatu k veci

eTron je celý čudný, veď namiesto nabíjacích staníc ponúkal benzínové pumpy, no tak ešte nestihli dať do navigácie ZSE ako som písal tu:
        https://teslaclub.sk/forum/všeobecné...0698#post40698

• cio
        cio komentoval
        Upraviť komentár
        Chalani zbytočne sa rozohňujete nad malichernosťami.
        ZSE má možno nejaký software problém, alebo čo. Ja som rád že v aute je ten Greenway a že ak príde cudzinec na audi do SR tak si nebude myslieť že je niekde na kamčatke. Zvyšok sa určite nejak utrasie.
        Možnú rolu mohli zohrať aj cenové otázky. AUDI určite tlačilo na zvýhodnené ceny.
        A to že importér má iný názor ako výrobca v Nemecku ... to je niečo nového ?
        Naposledy upravené cio; 02-10-2019, 10:35.

• Wilo
        Wilo komentoval
        Upraviť komentár
        džíííízus ja nemozem nazvat nikoho dilinom lebo je to neslusne ale ty Miro mozes nazvat clena Klubu500 pakom lebo to je... slusne. Aspon bud konzistentny vo svojich nazoroch.

Aby sa tu clovek bal povedat svoj nazor lebo sa tu na mna vrhne hliadka spravodlivosti a moralky. Ale kaslat na to. Spolocny nepriatel je niekde inde a nie tu na fore. Tam treba obracat usilie moralizovat. Ako napriklad aj ten predajca Audi ktory tam akoze prezentuje eTron ale v skutocnosti pocita kolko dieslovych A6tiek musi este strelit aby splnil stvrtrocnu kvotu a dostal premie.
    Pracuje...
    X