Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Audi e-tron

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Radkovanko
    Junior Member
    • Nov 2017
    • 21

prave som so svojou nakupnou taskou v ljublane a za chvilu budem pri mori v chorvatsku, cio, suhlasim s Tebou, ale kazdy si moze so svojou taskou robit co chce 😂😂😂 zatial som mimo tesly lepsi tepelny management baterie ako u i3 nevidel nikde ... ani etron (paradoxne dobry ma fiatka, ale to asi zato, ze jazdia v kalifornii 😎)

Komentár

• mozeg
      mozeg komentoval
      Upraviť komentár
      Za mna je i3 v niecom ine. Celocarbon, bateria s velmi dobrym tepelnym manazmentom. Kopnes si do auta a stale sa usmievas. Natries rit M3 aj M5 (spociatku). Narves do toho 4clennu rodinu s detskymi sedackami 2ma strednymi kuframi a prirucnou batozinou a k tomu dalsiu 35l tasku dopredu a zaklincujes to kocikom. Za mna genialna nakupna taska. A spotreba 11kWh v lete 15kWh v zime. Prijemne nakupovanie.

• jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      mozeg Ako je to so stabilitou i3 na dialnici v dazdi? Ja som mal tu smolu, ze som mal pozicanu i3 ked prsalo a pri rychlejsej jazde po kolajach plnych vody som sa necitil bezpecne.
Pracuje...
X