Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Raňajky elektromobilistov v GreenWay (neformálna diskusia)

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Adam GWI
    Junior Member
    • Jun 2019
    • 17

    Raňajky elektromobilistov v GreenWay (neformálna diskusia)

    Ahojte elektromobilisti,

    vieme, že ste v poslednej dobe od nás málo počuli, ohľadne toho čo sa v GreenWay deje. Sme si istý, že kopu z Vás by to určite zaujímalo. Na druhú stranu nám určite časť z Vás chce zdeliť svoje skúsenosti a pocity z našej siete...

    Tak! teraz je ku tomu všetkému príležitosť. Na niektorý blízky koniec týždňa by sme Vás radi pozvali priamo ku nám „domov“ na neformálne raňajky. Bude zabezpečené občerstvenie a určite plodná diskusia. Sľubujeme, že prijmeme všetky komentáre a budeme sa držať výroku, ktorý tu na fóre raz napísal „Peterka“, „Viem, ze niektori tu na fore ich nemaju prilis v laske, ale obe strany by mohli zistit zaujimave informacie“
    Po vzore milana84 konkrétny dátum dávame do hlasovania.

    Dúfame, že si nájdete ráno čas a zastavíte sa u nás na kávu.
    13
    28.6.2019
    92,31%
    12
    4.7.2019
    7,69%
    1
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #2
    O koľkej ráno?
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár

    • Adam GWI
      Junior Member
      • Jun 2019
      • 17

      #3
      budeme Vás očakávať od 07:30 do cca 11:00 podľa toho ako bude živá diskusia. Samozrejme, diskusia bude úplne voľná, takže každý môže prísť/odísť podľa toho, ako mu najviac vyhovuje

      Komentár

      • Miroslav Rojko
        Senior Member
        • Nov 2016
        • 1314
        •   

        #4
        Dátum hlasujeme, čas už vieme tiež a teraz ešte KDE ?
        [priezvisko]@me.com

        Komentár


        • ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          Pisu tam ku nam domov, takze niekde na ich centralu GWI. A to je tu.... https://greenway.sk/kontakty/

        • Miroslav Rojko
          Miroslav Rojko komentoval
          Upraviť komentár
          ICE666SVK, radšej nechaj odpoveď na nich, lebo na Šustekovej síce píšu v kontakte ako dávaš link, ale fyzicky sú na Bajkalskej. Takže neviem či "domov" myslia na prevádzke alebo na hlavnej adrese.
      • Adam GWI
        Junior Member
        • Jun 2019
        • 17

        #5
        pred pár mesiacmi sme sa sťahovali z Bajkalskej, takže miesto je skutočne "Šustekova 49, 851 04 Bratislava". Je to na začiatok Petržalky, takže celkom dobrá dostupnosť skrz všetky mosty cez Dunaj. I keď Prístavný most by som odporučil ráno obchádzať

        Komentár

        • head
          Member
          • Oct 2017
          • 135

          #6
          Hlasoval som za prvy datum, ale je len 50% sanca, ze budem moct dojst.

          Komentár

          • 1fisker
            Senior Member
            • Aug 2014
            • 1542
            •   

            #7
            Na vašej stránke, kde propagujete cenník, máte závažnú chybu. Pozrite si cenník a uvidíte. Ak ste takí odborníci, ako sa tvárite, dúfam, že tá chyba bude čoskoro odstránená.

            Komentár

            • Adam GWI
              Junior Member
              • Jun 2019
              • 17

              #8
              ďakujeme, že máte záujem prísť ku nám na otvorenú diskusiu. Veľmi sa na obojstrannú výmenu informácií tešíme.

              Z hlasovania vyšiel dátum piatok 28.6.2019. Oficiálne Vás tento dátum ku nám pozývame, na diskusiu pri raňajkách. Diskusia bude neformálna, kde Vám radi prezradíme, čo u nás chystáme do budúcna a budeme veľmi radi za Vašu reálnu spätnú väzbu ku našim službám či pohľad na elektromobilitu ako celok.

              dátum, čas, miesto:
              28.6.2019
              od 07:30 do cca 11:00 podľa toho ako bude "živá" diskusia
              Šustekova 49, 851 04 Bratislava


              P.S. 1fisker ďakujeme za upozornenie. To bol taký "klasický" preklep kW/kWh pri výroku o palubnej nabíjačke

              Komentár

              • Adam GWI
                Junior Member
                • Jun 2019
                • 17

                #9
                * ešte doplňujúca informácia ohľadne parkovania priamo pri našich priestoroch na Šustekovej nebýva problém zaparkovať pár metrov od nášho vchodu. Prípadne je ešte v pešej vzdialenosti (do 5 minút) väčšie parkovisko pri trhu na Mlynarovičovej, či väčšie parkovisko pri Lidli na Mamateyovej

                Komentár

                • ICE666SVK
                  Senior Member
                  • Jul 2014
                  • 1997

                  #10
                  Ja sa sice zajtra nezucastnim ranajok v GWI, ale jednu vec by ste tam mohli vysvetlit a napisat aj sem ako komunikuje nabijacka s centralou GWI. Teda co vy vidite v GWI centrale ohladne nabijaciek. A ako rychlo sa da reagovat na pripadny problem. Nabijacka vie poskytnut ake info? Zakaznikom cez net a webove rozhranie ci aplikaciu vie poskytnut ci je funkcna, alebo nie. Ci je volna, alebo nie? Co v pripade problemov? Co sa da na dialku odstranit z problemov a co sa neda a musi sa to spravit na mieste osobne technikom okrem vypadnuteho istica. Vela krat sa tu na fore stretavam z tym, ze nefunguje a volal som im, alebo som im poslat spravu, ze nefunguje. Clekom nerozumiem, ze ked nabijacka nefunguje, tak preco v centrale o tom nieje nejake hlasenie? Ak vypadne pre nieco net, tak aj tak by to malo dat hlasku, ze z danou nabijackou nemate spojenie. Alebo ako to vlastne je? Vopred vdaka za odpoved.

                  Komentár


                  • Miroslav Rojko
                    Miroslav Rojko komentoval
                    Upraviť komentár
                    ICE666SVK Niekedy si mal Greenway kartu a nabíjal si ? Ja otváram ústa, veď tu sa všetko niekoľkokrát dopodrobna prebralo a ty sa opýtaš takéto veci ? Samozrejme je vidieť či je nabíjačka voľná, či je online, ak nemá internet, akceptuje karty v sebe nahrané. Majú driver zónu s aktuálnym stavom nabíjačiek, na diaľku vedia reštartovať alebo pozrieť chybu, telefón zdvíhajú hneď a hneď aj riešia.

                  • ICE666SVK
                    ICE666SVK komentoval
                    Upraviť komentár
                    Miroslav Rojko Ja otvaram usta tiez. Tak podla teba sa toto tu uz niekolko krat preberalo? A kde prosim ta pekne, daj mi link nak si to tu najdem v tom mori tem, prispevkou, komentarov a offtopicov. Ja som si presiel GW temu a nieje to tam. Ty sa mna zase pytas, ci som mal niekedy GW kartu? Vela krat som tu uz pisal, ze nevlastnim EV, takze katru nemam ziadnu. Karta sa da ak sa dobre pamatam, vybavit len po registracii a tam musis zadat EV, ktore vlastnis. Takze vybavit kartu na nabijanie a potom si pozicat EV a ist to otestovat nieje mozne. Netusim naco to je dobre napisat do registracie ake EV mam, ked kludne mozem prist nabijat aj z inym EV, ktore mam trebarz pozicane od niekoho. Pod mojim avatarom a nickom, ziadne zelene auto nieje, cize ziadne nemam, to si si mohol skontrolovat. Preco som sa pytal ako komunikuje nabijacka z centralou? Lebo som tu uz videl mnohych pisat, co hlasili operatorovi, ze nabijacka nejde a on im podakoval za informaciu ale nevedel o tom. Aj milan84 zopar krat pisal tu na fore, ked niekto pisal, ze mu vyhodilo chybu, ci poslal im tu chybovu hlasku. Tak sa pytam, preco tieto veci neposiela nabijacka centrale automaticky. Ked vypadne net a nieje komunikacia medzi centralov a nabijackou, ci im to tam hlasy. Proste citam tu nahlasoval som (vypadok/chybu) a nevedeli o tom a tak podobne.
                    Naposledy upravené ICE666SVK; 28-06-2019, 10:04.

                  • Miroslav Rojko
                    Miroslav Rojko komentoval
                    Upraviť komentár
                    Nepotrebuješ žiadne EV, proste si vybavíš kartu a nabíjaš s hocijakým kde práve sedíš. K registrácií netreba uvádzať auto.

                  • Joe79
                    Joe79 komentoval
                    Upraviť komentár
                    Aj istice sa daju nahadzovat (alebo aj zhadzovat) a hlavne monitorovat na dialku...
                • Peterka
                  Member
                  • May 2017
                  • 196
                  •      

                  #11
                  Dakujem (predpokladam, ze aj v mene vsetkych zucastnenych elektromobilistov, bolo nas 7-8) za bohate ranne pohostenie a zaujimavu diskusiu. Myslim, ze bola prinosom pre obe strany a splnila planovany ucel.

                  Komentár


                  • ivan32
                    ivan32 komentoval
                    Upraviť komentár
                    Zúčastnený podelte sa s nami o to čo zaujímavého ste sa dozvedeli. Alebo čo sa GW dozvedel od Vás.

                  • milan84
                    milan84 komentoval
                    Upraviť komentár
                    dozvies sa zajtra, bude kratky vseobecny clanok hodim link
                • milan84
                  Senior Member
                  • Jun 2015
                  • 853
                  •   

                  #12
                  kolegovia, mojou spomalenostou a zarozpravanim som sa nestihol zoznamit s ucastnikom, ktory prisiel neskor a sedel na kraji stola.
                  Kto to bol? Kym som vysiel z tej miestnosti, bol si uz prec.

                  Komentár


                  • Wilo
                    Wilo komentoval
                    Upraviť komentár
                    Ja? Ked to skoncilo som mal byt uz v Trnave tak som to trosku uponahlal

                  • milan84
                    milan84 komentoval
                    Upraviť komentár
                    tak sme ta radi stretli ostatni sme sa uz videli, takze som rad ze si sa zaradil ku komunite, ktora sa uz viackrat stretla
                • milan84
                  Senior Member
                  • Jun 2015
                  • 853
                  •   

                  #13
                  nech sa paci, slubovane zhrnutie navstevy.
                  Skoda, ze sa nas nezucastnilo viac.
                  https://www.mojelektromobil.sk/green...li-co-zlepsit/

                  Komentár


                  • ICE666SVK
                    ICE666SVK komentoval
                    Upraviť komentár
                    Prosim ta co je to na fotke v rohu z modrim kablom hned defakto za chrbtom p Badika? Nabijacka AC respektive nieco ako wallbox? Alebo...???

                  • milan84
                    milan84 komentoval
                    Upraviť komentár
                    ano, je to ich produkt - AC nabijacka.

                  • Joe79
                    Joe79 komentoval
                    Upraviť komentár
                    No zial, nevydalo, sluzobna cesta Tak hadam nabuduce...
                • Peterka
                  Member
                  • May 2017
                  • 196
                  •      

                  #14
                  Ja som na stretnuti vzniesol poziadavku, aby sa dala k uctu pridat platobna karta a platby z nej odchadzali automaticky, ako to ma GW Polska. Je dost otravne uhradzat faktury "manualne". Odpoved p. Badika bola, ze sa to riesi a platba by mala odchadzat po kazdom nabijani, nie az po mesiaci. Vraj maju vela neplaticov, nepamatam si presne cislo a taketo relativne male sumy sa tazko vymahaju. Mala by v blizkej dobe pribudnut aj moznost zaplatit kartou priamo na nabijacke.
                  Videli sme aj graf top10 lokalit podla vytazenia za posledny mesiac- trochu prekvapivo viedli Kosice. Vraj to ale je tym, ze nejaky taxikar vyuziva bezplatne nabijanie na DBT CCS a mesacne im "vezme" cca 400kWh, ak sa dobre pamatam.

                  Komentár


                  • Bejo
                    Bejo komentoval
                    Upraviť komentár
                    Nabijali sme tam nase Ioniqi a je pravda, ze ak by dali ponuku konkurencieschopnu k zse, tak by sme u nich nabijali celu nasu flotilu... vsak uvidime, k comu sa dopracujeme.
                • Radovan
                  Member
                  • Aug 2014
                  • 304
                  •      

                  #15
                  Anebo to jsou bratři Saganovci, co tam mají pizzerii a rozvoz Leafy. Tak to jsem popletl, ti jsou ze Žiliny https://e.dennikn.sk/116220/saganov-...pochvaluje-si/
                  Radovan

                  Komentár

                  Pracuje...
                  X