Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Salon EV Bory Mall 24.-26. Januar 2020

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Jiri GrandPa
    Senior Member
    • Dec 2016
    • 707
    • viera8131
    •      

    #16
    Ja prídem v nedeľu.

    Komentár

    • Catchcash
      Member
      • Dec 2019
      • 170
      •   

      #17
      Ja to tiez na nedelu poobede vidim

      Komentár


      • Taur
        Taur komentoval
        Upraviť komentár
        Ja nepridem, jedine zeby slo nejake EV z vychodu co berie stoparov. Kludne by som okusil strasti a slasti cesty s EV vychod/BA tam a spat.
        Catchcash zisti prosim co sa da o eup/citygo. Teda u citygo ma zaujima ta SK vybava ci fakt nema vyhrievane celne, ci naozaj nema kabel/nabku 230V, ci ma skoda connect (alebo ako sa u nich vola we connect) ...

      • Catchcash
        Catchcash komentoval
        Upraviť komentár
        Pokusim sa

      • Catchcash
        Catchcash komentoval
        Upraviť komentár
        Taur teraz som sa pytal na tie veci co ta zaujimaju ale bral by som to s rezervou zdalo sa mi ze chlapik si nebol isty odpovedami. V kazdom pripade: vyhrievane sklo vraj nema, nabijaci kabel na 230V je v zaklade a skoda connect je na rok zadarmo a potom si platis. Najviac isty si bol tym vyhrievanym sklom a ani som tam tie ciarky v nom nevidel. Pri ostatnych dvoch otazkach viac-menej habkal. Na tvojom mieste by som si to dal od predajcu potvrdit keby si to objednaval u nas

      • Taur
        Taur komentoval
        Upraviť komentár
        Vidim ze v tom maju pekny chaos, aj na taky ele-autosalon, kde musia cakat, ze ich nadsenci emobility vyzvrtaju vsetecnymi otazkami pridu nepripraveny, Keby som sa mohol dozvediet od nasich lokalnych predajcov tak Ta neobtazujem. Ale o ich produkte som z netu vedel viac ako oni, este som ich ja ako lajk vyvadzal z omylov, ked sa mi snazili nakecat somariny. Nedokazem pochopit, ze mozu k tomu tak povrchne pristupovat a system kupte si vec za desatisice eur a ked pride uvidite ake to bude, co tam bude a aj kedy to bude sa mi nepci. Mozno pri odovzdavani auta aj zvyknu zvolat PREKVAPENIE. Som myslel ze na tom salone budu mat erudovane odpovede.
        Ale dik ze si sa opytal. Viem ze ako stastneho cakatela ma eup Ta to nemuselo zaujimat, tak ocenujem ochotu.

      • Catchcash
        Catchcash komentoval
        Upraviť komentár
        Nemas zaco vies, nie vsetci v BA su magori

      • Taur
        Taur komentoval
        Upraviť komentár
        To som si ja ani nikdy nemyslel, nehadzem vsetkych ludi do jedneho vreca, vsade sa najdu vselijaky ludia...
        A napr. uz sa vobec neda mat predsudky podla EC , lebo teraz byvaju sluzobne auta registrovane v jednom okrese tam kde sa to firme hodi pre cele SR a jazdia na nich ludia z uplne inych regionov. V nasej fy su skoro vsetky auta registrovane na zapade a jazdia po vychode na nich vychodniari. Svagor z PO pracuje v SB a EC na sluzobnom aute ma MT. Tak keby zmatkuje po Sabinove tak nadavat budu na Martincanov. A nepravom
    • Savi
      Gold Member
      • Dec 2019
      • 141
      • peter68691
      •   

      #18
      Planujem prist aj v sobotu aj v nedelu poobede.

      Komentár

      • milan84
        Senior Member
        • Jun 2015
        • 853
        •   

        #19
        Ja som bol pozvany do diskusie v sobotu o 16,00 (pozyvam) ak sa nic nezmeni. Odvtedy tam budem asi az do konca, resp. vecera.
        V nedelu ma tam stretnete od 10tej, idem pozriet "electrodad-a"

        Komentár

        • curgali
          Member
          • Jul 2014
          • 310
          •   

          #20
          Ja tam budem v sobotu aj nedelu...

          Komentár

          • g211
            Member
            • Sep 2015
            • 118
            •   

            #21
            Priatelia, tak dnes začíname :-) Pár organizačných info:

            PARKOVANIE:
            Ak nepotrebujete nabíjať, zaparkujte kdekoľvek. Vonkajšie parkovacie plochy sú bezplatné celý deň; podzemná garáž je zadarmo cez víkend po dobu 5 hodín.

            NABÍJANIE:
            K dispozícii sú:
            - 2x 50kW ZSE Drive DC+AC s káblom v garáži;
            - 6x 11/22kW AC stĺpiky ZSE Drive BEZ KÁBLA na vonkajšom parkovisku (pri autobusovej zastávke), nájdete v appke ZSE Drive (3 stĺpiky, 6 konektorov).
            Presná poloha je v appke ZSE Drive.

            Časť parkoviska bezprostredne pri stĺpikoch bude zatvorená a vyhradená pre organizované testovacie jazdy; nabíjanie bude prístupné pre všetkých - stačí povedať že idete nabíjať. Obsadenosť je možné zistiť prostredníctvom appky ZSE Drive.

            Prosím buďme k sebe tolerantní a umožnime prednostne nabíjať účastníkom zo vzdialenejších miest.

            STRETNUTIE:
            Ako už bolo spomínané, nie je určený presný čas stretnutia majiteľov elektromobilov. Každý môže prísť kedy mu to vyhovuje.

            VIDEO / STREAMING:
            Z otvorenia bude live stream na Facebooku MôjElektromobil.sk dnes po 10:00. Nie všetky prednášky a diskusie budú nahrávané, odporúčam preto osobnú účasť :-)

            Teším sa na vás!

            Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	20200124_013035.jpg
Videní:	718
Veľkosť:180,2 KB
ID:	48839
            Naposledy upravené g211; 24-01-2020, 05:30.

            Komentár

            • Jiri GrandPa
              Senior Member
              • Dec 2016
              • 707
              • viera8131
              •      

              #22
              Je niekde na YT priamy prenos?

              Komentár

            • dango
              Moderator
              Gold Member
              • Nov 2014
              • 693
              •   

              #23
              chysta sa niekto aj dnes po 16tej?

              Komentár

              • Catchcash
                Member
                • Dec 2019
                • 170
                •   

                #24
                Ti ktori uz boli, viete mi povedat ci sa da zajazdit aj na e-up!?

                Komentár


                • Taur
                  Taur komentoval
                  Upraviť komentár
                  To radsej neskusaj, este sa ti znepaci, prepustis mi svoju objednavku a co potom?

                • Catchcash
                  Catchcash komentoval
                  Upraviť komentár
                  Potom sa budes musiet na nom vozit ty

                • Taur
                  Taur komentoval
                  Upraviť komentár
                  Mozno som masochista a budem si to uzivat.

                • Catchcash
                  Catchcash komentoval
                  Upraviť komentár
                  To sa sice nestane ale kludne snivaj dalej

                • Savi
                  Savi komentoval
                  Upraviť komentár
                  Nevidel som tam moznost povozit sa na e-up. Ale obzrel som si ho. Je take malicke ale do mesta je ta velkost v pohode.
              • milan84
                Senior Member
                • Jun 2015
                • 853
                •   

                #25
                dnesok bol skvely !! kto ste neboli, moze lutovat.
                s kym sa vidime zajtra rano?
                pridem pred desiatou a na obed odchadzam.
                Vsetci hejteri asi zostali za obrazovkou svojich PC, lebo vsetka diskusia bola velmi priatelska, otazky publika k veci a bez emocii.

                Komentár


                • milan84
                  milan84 komentoval
                  Upraviť komentár
                  chcem este upozornit, ze s nabijanim je to biedne. Deje sa novy paradox - elektromobilisti vyuzivaju miesta na nabijackach na parkovanie....
                  2x DC nabijacka trvalo obsadena nabijanim+parkovanim. Hornych 6 AC nabijani si zas zabrali automobilky s predvadzackami. S EQC si spravia test kolecko a sup na kabel akoby to bolo treba.
                  Tak som sa doslova musel predierat k jednemu z tychto miest a doprosovat sa, ze ja potrebujem nabit.

                • Catchcash
                  Catchcash komentoval
                  Upraviť komentár
                  Ja pridem asi az okolo obeda. Co bolo dnes zaujimave vies dat nejaky kratky koment?

                • milan84
                  milan84 komentoval
                  Upraviť komentár
                  Bol som asi od druhej a ja som sa priamo zucastnil tej debaty o elektromobile z bazaru. Tam bol celkom naval, ludi to zjavne zaujima.
                  Tiez ZSE davalo pekne info ako je to s kapacitami siete, kolko stojanov pripravuju, ze budu uz aj 100kW.
                  A na zaver Kikova tema myty-fakty. Tam sa rozbehla dlha diskusia a ludia kladli veeela otazok.
                  Kazdy druhy z nich podakoval za vybornu akciu, takze sa tesim ze sa take nieco deje a mozem byt toho sucastou.

                  Za teslaclub prisli aj klasici - curgali a MiroRojko

                • Catchcash
                  Catchcash komentoval
                  Upraviť komentár
                  Dobre som pochopil ze to si bol "ucinkujuci" a nie obycajny navstevnik? Dobre temy mna hlavne zaujima to ZSE - dufam ze zajtra sa dozviem ake lokality a kolko stojanov novych planuju

                • Savi
                  Savi komentoval
                  Upraviť komentár
                  Nepocuval som uplne pozorne ale zdalo sa mi, ze dnes zo ZSE hovoril, ze lokality nepovedia, pretoze je tam este vela veci, ktore nemusia vyjst pri vybavovani. Ale snad som len zle pocul a dufam, ze zajtra tie lokality povedia alebo aspon naznacia.

                • Catchcash
                  Catchcash komentoval
                  Upraviť komentár
                  Ked aj nepovedia presne ulicu aspon lokalitu alebo mesto/obec by mohli

                • milan84
                  milan84 komentoval
                  Upraviť komentár
                  lokality nepovedia. Kym nie su iste, nechcu to zverejnovat. Je to logicke. Keby to padlo, blbo sa to vysvetluje.
                  Ma pribudnut spolu 60nabijaciek. znacna cast udajne UFC, nieco malo AC. tak sa nechame prekvapit.
                  Hej, bol som ucinkujuci a podla poctu ludi mala aj tato cast programu znacny uspech

                • Catchcash
                  Catchcash komentoval
                  Upraviť komentár
                  Ja z cisto sebeckeho hladiska by som bol rad za viac AC

                • milan84
                  milan84 komentoval
                  Upraviť komentár
                  no bolo povedane stanovisko ZSE, ze AC by mali riesit obce, mesta, samospravy atd. Z velkej casti suhlasim. Wallboxy a ine stlpikove srandy si moze osadit kto chce na svoj pozemok.
                  Radsej nech vybuduju poriadnu DC siet. Ak by ten budget mali rozdelovat aj tymi sialene drahymi AC stpikmi, ktore predavaju tak by vela na ostatne nezostalo.

                • Catchcash
                  Catchcash komentoval
                  Upraviť komentár
                  Maju prist nejake dotacie vraj a primarne ze sa ma jednat o AC a budu si to vediet uplatnit aj firmy (prvy den to dakto z ministerstva povedal). Mne je jedno v principe kto to urobi ale na sidliskach to je treba ako sol

                • Jiri GrandPa
                  Jiri GrandPa komentoval
                  Upraviť komentár
                  Budem tam na 10tu. Prídem na Fiatke.

                • Miroslav Rojko
                  Miroslav Rojko komentoval
                  Upraviť komentár
                  Tí čo prídete dnes, zaparkujte pri stĺpiky (alebo oproti nim ak nenabíjate), nech sú EV pekne pohromade. K stĺpikom sa ide poslednou odbočkou na Bory Mall.
              • Miroslav Rojko
                Senior Member
                • Nov 2016
                • 1314
                •   

                #26
                Ja som tam bol od 10-tej a naozaj bol problém s nabíjaním. Nielen Mercedes ale aj Hyundai si umiestnil tri autá na miesto pre nabíjanie (a nenabíjal ani jedno), po mojej žiadosti aby mi jedno uvoľnili, som mohol nabíjať. Zo 6 miest pri stĺpikoch nabíjali dve autá (jedna Tesla čo robila zážitkové jazdy a i3), Mercedesy a Hyundaje len parkovali.

                Je smutné, že ani samotní predajcovia, ktorí ako prví prichádzajú do styku so zákazníkmi - novými elektromobilistami, nepoznajú základy správania sa - vyhradené miesta sú pre nabíjajúce sa elektromobily, nie ako miesto pre len parkujúce elektromobily.

                Samotný program bol zaujímavý aj keď vypadlo pár bodov programu a potom na záver pri otázkach na Kika sme sa aj naozaj nad niektorými otázkami zabavili, bola aj zábava.

                Ale zábavy bolo viac : Slovenskú premiéru na výstave mal aj Leaf s dojazdom podľa WLTP 528 km - ako prezrádzala nálepka cez celý bok auta od bratislavského predajcu Nissanu s nie príliš dobrými cenami na servis (asi 2,5 násobnými oproti predajcovi kde som ja kúpil a chodím), ale tak to je už dnešná doba - klamať, klamať, klamať, hlavne že biznis ide, či už pri samotnom predaji ale aj servise.

                Mňa milo prekvapil Renault Zoe - dávam do pozornosti. Dodacia lehota na objednávky z výroby je 4 mesiace a Renault aj na neskladové autá v najvyššej výbave Intens dáva bonus 8000 €, k tomu 8000€ dotácia a nový Zoe s 22kW AC nabíjaním (CCS za príplatok) a 52kWh baterkou (celková kapacita, nie použiteľná), sa dostane na 20000 € (v najvyššom stupni výbavy - ale nejaké veci sa dajú priplatiť). Podľa mňa najlepšia ponuka v súčasnosti pre začínajúcich elektromobilistov, ktorí môžu za 9€ mesačne (paušál, kWh sa neplatia) u ZSE na AC nabíjať 22kW. Veľmi ma oslovil bezchybný infotainment - mapy od Googlu, aktualizácia vzduchom cez menu aj software aj máp, elegantne urobená grafika ako aj celkovo interiér a veľký displej (9,3") na výšku.
                Naposledy upravené Miroslav Rojko; 26-01-2020, 16:40.
                [priezvisko]@me.com

                Komentár


                • Catchcash
                  Catchcash komentoval
                  Upraviť komentár
                  Dovolim si oponovat trosku. Pre zacinajuceho elektromobilistu je podla mna ideal na skusku nejake druhe auto do rodiny a to mi najlepsie vychadzaju koncernove trojicky za 10k. Bezkonkurencna cena. Ano mas mensi dojazd a vybavu ale pri mestskom aute to az tak nevadi. Pozeral som aj na zoe ale bol by som blazon aby som dal o 10k viac len na vozenie po meste a okoli ked ma ale niekto peniaze nazvys tak preco nie vyzera to byt super auticko s tym suhlasim

                • Miroslav Rojko
                  Miroslav Rojko komentoval
                  Upraviť komentár
                  V tej kategórii, kde sa pohybuje Zoe, je to teraz najlepšia ponuka. Citigo je iná kategória. tie dve autá sa porovnávať nedajú. Citigo je prerobený spaľovák a tak to aj v ňom vyzeralo (riadiaca páka, páka ručnej brzdy, normálny klasický kľúč sa zasúva pod volant, žiadny displej infotainmentu), je bezkonkurenčne najlacnejší, ale Zoe sa človek nebojí zobrať aj z mesta na dlhšiu trasu, je to už iná trieda auta aj spracovaním aj dojazdom a aj veľkosťou.

                • Catchcash
                  Catchcash komentoval
                  Upraviť komentár
                  V mojej situacii to na dlhsiu trasu nevezmem aj tak lebo s 2 malymi detmi sa do kufra nenatrepem

                • Taur
                  Taur komentoval
                  Upraviť komentár
                  Miroslav Kde si prosim vzal ze na Zoe davaju bonus 8000e? V cenniku a na webe maju bonus iba 4000e
                  https://cdn.group.renault.com/ren/sk...5018303774.pdf
                  pisu
                  "Využite atraktívnu ponuku s uvádzacím bonusom 4 000 €, štátnou dotáciou 8 000 € a Nový Renault ZOE môže byť váš už od 19 900 €. "
                  Tak vychadza ta zakladna verzia Life.
                  Najvyssia vybava Intens s 4000 bonusom vychadza 31.500. Cize s dotaciou 23.500 a treba si este priplatit vyhrievane sedadla,superzamykanie, metalizu a DC nabijanie cize +2000, takze 25.500 a to je viac ako 2x tolko ako up/city, ale clovek nedostane 2x tolko
                  Alebo maju na webe neaktualny cennik? Ci to je vystavny bonus 8000????
                  Naposledy upravené Taur; 26-01-2020, 12:14.

                • cio
                  cio komentoval
                  Upraviť komentár
                  Plný súhlas že ZOE je úplne inde ako VW UP - to sa nedá porovnávať. VW to kompenzuje cenou.
                  Ale aj také vozítko asi treba. Na dochádzanie kamsi 10-40km kde nechodí dobre MHD
                  UP je ešte produkt z čias keď vo VW elektromobilitu brali ešte iba ako príťaž

                • Miroslav Rojko
                  Miroslav Rojko komentoval
                  Upraviť komentár
                  Taur - keď si znova prečítaš môj príspevok, tak pochopíš, že bonus 8000€ je na najvyššiu verziu a na objednávky do výroby, nielen skladovky.
                  Kde som to zobral ? Od informácii od predajcov a ak by to bolo v cenníku, nemusím Vám to tu písať, lebo cenník si vie pozrieť každý. Keďže je to informácia, ktorá nie je nikde zverejnená, tak som ju sem dal ako sem dávať veľa iných výhodných ponúk aby som pomohol záujemcom kúpiť nové auto čo najvýhodnejšie ako to robím ja. Mojou filozofiou je kúpiť nové výhodne, nie staré nevýhodne. Bazár je pre tých, čo nesledujú aj podpultové ponuky nových áut, keby sledovali, nikdy by nekupovali bazárové autá, ktoré ich výdu v konečnom dôsledku viacej ako nové s určitými zvýhodneniami.

                • Taur
                  Taur komentoval
                  Upraviť komentár
                  Rozumiem. Vdaka za info. A to sa da "narokovat" u kazdeho predajcu? To potom inu vybavu ako Intens ani nema zmysel, ked na ostatne len 4000 bonus...

                • dango
                  dango komentoval
                  Upraviť komentár
                  urcite radsej ZOE, ako UP/Citigo. Uz len to nabijanie 3ciat je utrpenie, ak clovek ide na dlhsiu trasu

                • Catchcash
                  Catchcash komentoval
                  Upraviť komentár
                  Ale toto nie su auta na dlhsie trasy ale do mesta kde sa primarne bude nabijat AC cez noc alebo kym je clovek v praci, obchode atd.

                • leo
                  leo komentoval
                  Upraviť komentár
                  Mne ten bonus najskor potvrdili ale teraz vraj importer vie dat uz len 7tis na nemetalicku farbu, 8 az s metalizou. Trochu zvlastne, asi maju vysoky dopyt..
              • Miroslav Rojko
                Senior Member
                • Nov 2016
                • 1314
                •   

                #27
                Ešte správa pre záujemcov o Škodu, všetky veci ktoré sme tušili, sú pravdivé. Aj na vystavenom Citigoe iV boli čierne nelakované vonkajšie kľučky a zrkadlá a nabíjací kábel je v cene len Typ2-Typ2, nie mobilný konektor doma do zásuvky (ten je už uvedený v cenníku ako doplatková výbava). Takže je to asi jediný elektromobil na trhu, ktorý keď prídate domov z predajne, si zo zásuvky nenabijete. Musíte si dokúpiť mobilný konektor alebo wallbox.
                Je to hanba pre Škodovku, ktorá sa do low-cost značiek zaraďuje len výbavou, cenou mieri vyššie. Aj keď zákazník priplatí nemalých 350€ za metalízu alebo 250€ za bežnú farbu na tak malú plochu auta, aj tak mu tam dajú čierne kľučky.
                e-Up boli dva aj vonku, na ktorých vozili záujemcov. Čo sa týka interiéru, tak eUp aj Citigo... sú identické, len zvonku je prelepené iné logo - ale je to kategória malých áut, netreba hľadať mäkčené plasty a tiež veľa miest je bez tapacíru, len plechy. Ale do mesta veľmi chutné autá a aj dizajnovo sa mi páčia viac ako napr. trojičky od Peugeot,MTSBH a Citroen. A navyše majú raz takú baterku. Takže aj na typickú politiku VW a Škody čo sa týka príplatkov je to asi najlepšia kúpa auta do mesta a dotáciou nie je o čom rozmýšľať.
                [priezvisko]@me.com

                Komentár


                • Catchcash
                  Catchcash komentoval
                  Upraviť komentár
                  To si ma potesil ze sa da previezt na e-up!

                • juris
                  juris komentoval
                  Upraviť komentár
                  Na tie cierne klucky a zrkadla som aj ja pozeral...vyzera to otrasne. e-up vyzeral o dost lepsie komplet v bielej, plus to sklo na celom zadku posobi trosku luxusnejsie(podobne ako ma i3).

                • Taur
                  Taur komentoval
                  Upraviť komentár
                  Ja by som si vzal ciernu farbu a tym padom by som mal komplet auto vo farbe aj so zrkadlami a kluckami

                • Miroslav Rojko
                  Miroslav Rojko komentoval
                  Upraviť komentár
                  mám objednanú jednu čiernu Citigo ale aj na tej to pôsobí rušivo (menej ako na iných farbách) ale kľučky sú z drsného plastu a čierny lak je vlastne príplatková lesklá metalíza, čo je úplne iná čierna ako drsný plast kľučiek

                • Taur
                  Taur komentoval
                  Upraviť komentár
                  Tak, ale mensi kontrast ako na inej farbe. Mne by to nevadilo,niesom az taky detailista. Ja som chcel cierne farbu objednavat, tak som ratal ze to bude viac menej ok aj ked to bude trocha ina cierna... Ak si rozmyslis, ze ti ciernu netreba, tak sa hlasim o nu.

                • Milo
                  Milo komentoval
                  Upraviť komentár
                  Tiež som videl to vystavené Citigo a za mňa je to obrovský fail a nebojím sa nazvať podvod Škodovky na slovenských zákazníkoch. Ono tam oproti pôvodne prezentovanej výbave chýba a je nahradených viacero vecí. Ak to doplním:
                  - predný plast pred spolujazdcom mal byť strieborný s určitou grafikou, realita je čierny nevzhľadný plast
                  - sedadlá mali mať látku so zeleným vzorom, ktorý ladil so šitím volantu a páky, realita čisto čierno-antracitová extrémne lacno pôsobiaca látka
                  - chýba dvojité dno v kufri
                  Všetky tieto veci česká verzia má a cena je v podstate porovnateľná. Tá chýbajúca domáca nabíjačka je akože čerešnička na celom tomto "podvode".
                  Za mňa by som navrhol kontaktovať zastúpenie Škody a sťažovať sa na tento postup. A zároveň vec medializovať, nech sa v SR zákazníci dozvedia čo sú to za podvodníci, urobiť im negatívnu reklamu a verejnú hanbu.

                • Catchcash
                  Catchcash komentoval
                  Upraviť komentár
                  Milo ja som sa tam na ten kabel 230V pytal a povedali mi ze v zaklade je. Jednym dychom musim ale dodat ze chlapik vyzeral, ze nevie kde je sever ked som sa ho nieco pytal, tak by som bol opatrny a skor veril tomu co je v oficialnom cenniku

                • g211
                  g211 komentoval
                  Upraviť komentár
                  Inak neviem ci ste to postrehli, ale aj v prezentacii Skodovky hovorili ze kabel na 230V v cene je. Mozem to dat prezistit.

                • Taur
                  Taur komentoval
                  Upraviť komentár
                  g211 Budeme len radi, lebo v cenniku ani inde nieje spomenuty. Tiez nechapem preco v CZ dostanu kluce od auta 2 a my len jeden. Slovaci to vyrabame a mame podla cennika okresanu vybavu ako chudobny pribuzny a pritom za viac penazi. To by asi nielen mna zaujimalo ako k tomu dosli...

                • Catchcash
                  Catchcash komentoval
                  Upraviť komentár
                  A vlastne e-up! ma kolko klucov? Nikdy som to ani neriesil ved musia ti snad dat nahradny nie? V cenniku o tom nieje ani zmienka...

                • Miroslav Rojko
                  Miroslav Rojko komentoval
                  Upraviť komentár
                  Kábel na 230V v základnej výbave nie je.
                  Pri vystavenej Citigo bol aj cenník (asi novší ako majú na webe, lebo bol trocha pozmenený), kde jasne bol mobilný konektor 230V zaradený do doplnkovej výbavy v cene doplatku 350€. K autu je len kábel Typ2-Typ2 - v cenníku uvedený ako Mennekes pre verejné dobíjacie stanice.

                  Bohužiaľ predstavitelia Škody nerozlišujú káble, takže na otázku hovorili, kábel je k autu. Taktiež pre predajcov na showroomoch je to neznáma, predsa len "mali len malé školenie" a iné reakcie majú, keď ich človek prichytí pri zlých informáciách

                  Catchcash a Taur, otvárate túto tému chýbajúceho kábla neustále aj keď je to tu niekoľko krát spomenuté. Stačilo sa aj tento víkend lepšie pozerať.

                  Nehovorím, že sa nemôžu zobudiť a zmeniť to v ďalšom cenníku, ale v súčasnosti je stále kábel ako príplatková výbava.

                • Taur
                  Taur komentoval
                  Upraviť komentár
                  Evidentne nemusia. Mas si dokupit ked chces nahradny. Ja nevychadzam z udivu. skoda v cennikku pise "Centrálne zamykanie s diaľkovým ovládaním, 1x sklopný kľúč"
                  Kluc mi sice vyrobia nahradny v klucovej sluzbe a mozno aj sklopny, ale prvy krat som sa stretol s tym ze k autu nedostane clovek dva kluce. Skoda musi byt na tom dost zle teda.

                • Catchcash
                  Catchcash komentoval
                  Upraviť komentár
                  Ja len hovorim co mi o kabli povedali a aj som sa im to snazil vysvetlit ked mi ukazovali cennik ale potom mi ukazali kabel s koncovkou do obycajnek zastrcky a povedali "tento je v zaklade". Tiez si o tom myslim svoje pokial to v cenniku nie je tak proste ho nedostanes.

                • Miroslav Rojko
                  Miroslav Rojko komentoval
                  Upraviť komentár
                  Je možné, že ak autu sú dva kľúče a jeden z nich je sklopný. V cenníku k benzínovej Citigo je uvedené v nižšej výbave 2 nesklopné kľúče a vo vyššej Ambiente je diaľkové ovládanie, jeden sklopný kľúč. Zdá sa mi nelogické, aby vyššia výbava mala len jeden kľúč, ak nižšia mala dva a teda to bude prípad, že jeden náhradný je nesklopný a druhý je sklopný.

                  http://skoda.boat.sk/downloads/skoda_citigo_cennik.pdf

                • Catchcash
                  Catchcash komentoval
                  Upraviť komentár
                  To je sila s tymi klucami usetria tak 50 centov asi na tom...

                • Jiri GrandPa
                  Jiri GrandPa komentoval
                  Upraviť komentár
                  TVL toto je ubohost... A kolesa su v zakladnej vybave?

                • milan84
                  milan84 komentoval
                  Upraviť komentár
                  k autu su samozrejme dva kluce. Musia byt pre pripad, ze jeden nefunguje, vymknes sa atd...
                  pri tomto aute ide o kazdy usetreny cent, nerieste sklopne kluce. Mna udivuje, ze sklopny kluc ma eCrafter za 60000. Tam to uz vie hrozne iritovat, nie pri prditku, ktore vyzera rovnako ako moje (byvale) 20r. Seicento.
              • milan84
                Senior Member
                • Jun 2015
                • 853
                •   

                #28
                Miro nieco k nasej debate o Leafe+
                Oni to s tym dojazdom myslia vazne
                https://www-europe.nissan-cdn.net/co...e_New_LEAF.pdf
                528 labolatorna hodnota cakajuca na homologizaciu.
                Kurnik, ako niekto moze takto klamat? tak velmi...

                Komentár


                • Miroslav Rojko
                  Miroslav Rojko komentoval
                  Upraviť komentár
                  https://www.nissan.sk/vozidla/nove-vozidla/leaf.html

                  priamo na stránke majú 385 km, čo môže byť, v reále prejde tak o 10% menej, čo hovorí aj EPA

                • hudino
                  hudino komentoval
                  Upraviť komentár
                  A preco ludia radsej kupuju Nissan a nie e-Niro?

                • Jiri GrandPa
                  Jiri GrandPa komentoval
                  Upraviť komentár
                  Ja teda neviem ale majú v tom nejaký chaos.
                  Na strane 2 píšu 528 km a na strane 5 píšu 385, to by už išlo, ale aj to je dosť optimistické. .

                • milan84
                  milan84 komentoval
                  Upraviť komentár
                  hej a ku kazdemu je niekolko hviezdiciek ako poznamkou malym pismom pod ciarou

                • milan84
                  milan84 komentoval
                  Upraviť komentár
                  hudino napr preto, ze na tejto akcii boli hned 2 Leafy. Cista elektricka Niro nebola, zato "idealny" hybrid (ci plugin?) si si mohol omakať kolko si chcel

                • jux
                  jux komentoval
                  Upraviť komentár
                  BEV Niro bol vonku na jazdenie... hovoril chlapik pri PHEV Niro vnutri.

                • milan84
                  milan84 komentoval
                  Upraviť komentár
                  jux tak bud som slepy, alebo bola nonstop prec. Kedze som tam dnes bol po pol desiatej, pred programom a vcera pocas skoro celeho dna, zbadal by som.
                  Namiesto toho som tam videl EQC,ioniq,Kona EV, 2x stary eUP a smradlavy pfuuuj dieselhybrid od mercedesu, ktory sa samozrejme zohrieval na volnobehu

                • jux
                  jux komentoval
                  Upraviť komentár
                  Ved som napisal, ze to len hovoril chlapik vnutri, tvrdil, ze ked pockam, ked sa vrati z jazdy, tak sa da na neho pozriet vonku... mozno len taral...
              • milan84
                Senior Member
                • Jun 2015
                • 853
                •   

                #29

                Komentár

                • Miroslav Rojko
                  Senior Member
                  • Nov 2016
                  • 1314
                  •   

                  #30
                  Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	IMG_1450.JPG
Videní:	433
Veľkosť:200,0 KB
ID:	49010
                  [priezvisko]@me.com

                  Komentár

                  Pracuje...
                  X