Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Salon EV Bory Mall 24.-26. Januar 2020

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Catchcash
    Member
    • Dec 2019
    • 170
    •   

    Salon EV Bory Mall 24.-26. Januar 2020

    Ak by niekto nevedel, davam do pozornosti. Vie niekto aky bude presne program?
    Výstava „Salón Elektromobilov 2020“ bude prebiehať v dňoch od 24. do 26. januára 2020 v obchodnom centre Bory Mall v Bratislave.
  • g211
    Member
    • Sep 2015
    • 118
    •   

    #2
    Program finalizujeme, dáme vedieť čoskoro. Vyberáme zaujímavé témy aj pre širokú verejnosť, aj pre majiteľov elektromobilov.

    Komentár

    • Taur
      Member
      • Dec 2019
      • 296
      •   

      #3
      veru veru na webe toho e-salonu su len loga partnerov o programe kde nic tu nic. Uz ked to robia v prdeli na kraji republiky, tak by mali zverejnit aj program v dostatocnom predstihu co a presne kedy, nech clovek vie ci sa oplati cestovat cez cely stat a na kedy ma prist. Neviem preco sa take nieco nespravi v strede statu niekde v BB, alebo skor LM, lebo BB ma fajn stredovu zemepisnu polohu, ale na houby dopravne spojenie bus/vlak. Tak hadam si to Blavaci a okolie uziju, potom nam tu zreferuju

      Komentár


      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Slušnejšie by to nešlo?

      • Komat44
        Komat44 komentoval
        Upraviť komentár
        Jiri GrandPa no vies, ked zase my “v tej blaaave” nieco mame tak to inde bije do oci 😳
        Taur ale ved prosim ta co ti brani to v tom mikulasi alebo bystrici cele zorganizovat? Som si isty ze to bude urcite lepsie ako tu kde to robia “blavaci”

      • mozeg
        mozeg komentoval
        Upraviť komentár
        Program neprogram je tam aj strernutie nas elektromobilistov. Minuly rok bolo v Trnave a bezprogramu. My uz sme si program spravili. Detska tiez aj drahe polovicky. Ak stihnem dovtedy slrocesovat kupu eNira dojdeme aj my z dalekych Rusoviec,🤣.

      • Catchcash
        Catchcash komentoval
        Upraviť komentár
        mozeg hadam aj bez EV sa tam da prist nie?
    • g211
      Member
      • Sep 2015
      • 118
      •   

      #4
      Pani, program je vonku: https://www.mojelektromobil.sk/salon...-mall-program/

      Komentár


      • Catchcash
        Catchcash komentoval
        Upraviť komentár
        Vyzera to zaujimavo dobra praca ktokolvek je za to zodpovedny tolko ludi ddat dokopy urcite nie je jednoduche. Elektromobily tam budu vystavene? A budu aj nejake slubovane testovacie jazdy?

      • g211
        g211 komentoval
        Upraviť komentár
        Ďakujeme Hlavným programom je samozrejme výstava elektromobilov počas všetkých 3 dní, máme potvrdené prakticky všetky u nás relevantné značky spolu so zastúpením. Testovacie jazdy budú v réžii vystavovateľov, niektoré budú aj počas výstavy, na iné sa bude dať registrovať.

      • curgali
        curgali komentoval
        Upraviť komentár
        Ak si chcem zobrat zo sebou rodinneho prislusnika tiez musi mat registraciu alebo staci ta moja pre dvoch?..

      • g211
        g211 komentoval
        Upraviť komentár
        Stačí jedna registrácia na celú rodinu.
    • Catchcash
      Member
      • Dec 2019
      • 170
      •   

      #5
      Nedela 16:30 ZSE Drive – vízia rozširovania nabíjacej infraštruktúry. Viete ci tu bude aj nieco konkretnejsie ako lokality kde v tomto roku chcu vybudovat nabijacky alebo skor nejaky plan aky pocet nabijaciek chcu ktory rok dokoncit? Neviem na zaklade coho sa mam rozhodnut a kazdy den ist nemozem

      Komentár


      • g211
        g211 komentoval
        Upraviť komentár
        Dozvieme sa aj lokality
    • mozeg
      Member
      • Dec 2015
      • 439
      •   

      #6
      Ahojte ja mam este otazku kedy sa chceme strernut my z tohto fora? Dik r

      Komentár


      • Peterka
        Peterka komentoval
        Upraviť komentár
        Sobota 16:30 Tesla Club Slovakia ?
    • g211
      Member
      • Sep 2015
      • 118
      •   

      #7
      Piatkový program je určený prevažne pre novinárov, firmy, hotelierov, samosprávy.

      Sobotný program je orientovaný najmä na širokú verejnosť.

      Nedeľný program je odbornejší, určený prevažne pre nás, majiteľov a priaznivcov elektromobilov.

      ​​​​​Registrácia je platná na všetky dni, vstup nebude obmedzený.

      ​​​​​​Každý nech príde ako bude môcť. Ak si musíte vybrať iba jeden deň, majiteľom a priaznivcom odporúčam tú nedeľu.

      Pre elektromobily bude vyhradené parkovanie s možnosťou nabíjania, inštrukcie budú k dispozícii pred akciou.

      Komentár

      • milan84
        Senior Member
        • Jun 2015
        • 853
        •   

        #8
        nezladime sa nikdy vsetci. Ja by som chcel ist aj v sobotu aj v nedelu, ale uvidim tak den-dva vopred ci mi to vyda oba dni.
        Za mna sobota od 15,30 a v nedelu na 10.00, alternativne od 13.00

        Komentár

        • romor
          Junior Member
          • Apr 2014
          • 9

          #9
          Nebude z toho livestream? Alebo videá na youtube z jednotlivých častí programu?

          Komentár

          • Catchcash
            Member
            • Dec 2019
            • 170
            •   

            #10
            Ja dufam, ze ti co tam budu sa podelia aspon v kratkosti s najdolezitejsimi poznatkami/zisteniami

            Komentár

            • dango
              Moderator
              Gold Member
              • Nov 2014
              • 693
              •   

              #11
              ak sa viaceri zhodnu na nejaky "zraz", rad sa pridam (pokusim sa prist bez hucavych priveskov )

              Komentár

              • hudino
                Member
                • Jul 2017
                • 37
                •   

                #12
                Ahojte, mam otazku na uplatnovanie nakladov na elektromobil ktory je pisany na firmu. Kedze jazdim zvacsa do 200km, tak proste nepotrebujem nabijat na dobijacich staniciach (resp. na dialnice a dlhsie cesty si berem spalovak), tak nemam ani faktury od GW a ZSE. Nabijam zvacsa doma alebo na prechodnom bydlisku. Nenabijam v "sidle" firmy. Ale to auto najazdi cca 1400 km mesacne a predsa len to nieco spotrebuje, neviem vsak ako to vykazat. Keby som mal spalovak tak prilozim blocek ktory je v nakladoch a este odpocitam aj DPH, takto nevieme co s tym

                Komentár


                • head
                  head komentoval
                  Upraviť komentár
                  To je skor otazka na uctovnicku . Ja to mam podobne, nabijam hlavne doma, cize to nejde do nakladov.

                • 1fisker
                  1fisker komentoval
                  Upraviť komentár
                  Teoreticky by sa to dalo riešiť knihou jázd, kde budú vykázané kilometre a potom použiť domáce faktúry za elektrinu, z toho použiť nejakú pomernú časť sumy, nie celú. Je ovšem otázne, či to stojí sa s tým takto babrať.

                • ivan32
                  ivan32 komentoval
                  Upraviť komentár
                  V piatok 14:30 v Boroch by si sa mohol dozvedieť. Viď program.

                • hudino
                  hudino komentoval
                  Upraviť komentár
                  viem ze to v Boroch bude, ale tam nebudem preto sa pytam. a urcite tam nebude rozoberany tento pripad .
                  head samozrejme ze to je na uctovnicku, ale co myslis, stretla sa s tym dakedy?, jasne ze nie.

                  Je to o tom ze realne to zozere 25 eur mesacne, tak to clovek neriesi... ale zase spravne by to tam malo byt. u niekoho to moze byt 100e mesacne.

                • head
                  head komentoval
                  Upraviť komentár
                  No u nas s dvomi EV sa to uz asi aj priblizuje k tej stovke. Jedine “jednoduche” riesenie je podla mna mat na to zvlast pripojku prihlasenu na firmu. Pripadne wall box od ZSE, ale to sa doma neoplati. Preto som to zatial neriesil.

                • Taur
                  Taur komentoval
                  Upraviť komentár
                  hudino: Schopny uctovnici sa pravidelne skolia, vedia si de to nastudovat pripadne s kym to konzultovat. Ak je uctovnicka bezradna je vhodne ju vymenit.
                  Myslim ze to bude obdobne ako ked mas sidlo, kancelariu, sklad, dielnu atd. firmy doma pocita sa pomerna cast, tiez mas moznost mat smostatny elektromer pre nabijanie auta, ale mozes primerane pouzit aj merac v samotnom aute. Ked trocha pogooglis najdes presne ako je to v zakone a uz aj tu sa tie paragrafy citovali, tak najdes aj tu.

                • Taur
                  Taur komentoval
                  Upraviť komentár
                  Ale v tvojm pripade je na zvazenie ci sa na to fakt nevykaslat. Ja niektore ucty rovno zahadzujem, lebo ich zauctovanie a dokumentacia stoji viac nez sa usetri na dani. Teda ak nemas uctovnicku na plny uvazok a znudene sedi s nohamy vylozenymi na stole a treba jej nejaku robotu

                • leo
                  leo komentoval
                  Upraviť komentár
                  Tiez tak fungujem ale to zatial ani velmi neriesim, ale len tak spekulujem, podruzny MID certifikovany elektromer pre nabijacie miesto by nebol drahy a postacoval by, len stale je otazka ako to riesit uctovne v sulade s platnou legislativou..

                • hudino
                  hudino komentoval
                  Upraviť komentár
                  No ked sa nad tym zamyslam, malo by byt jedno ci tam mas elektromer alebo nemas ked nevedies knihu jazd. Dolezita je priemerna spotreba a cena za kW ktoru mas v zmluve od elektrarni tam kde je sidlo..., a vlastne by malo byt aj jedno ci nabijam na chate, ale v dome mimo SR, pretoze sa nebude riesit realny odber kW...

                  samozrejme ja sa nato kvoli svojim 25-30 euro vykaslem.

                • Wilo
                  Wilo komentoval
                  Upraviť komentár
                  Uz som videl pripad ze majitel mal doma oficialne nainstalovany podruzny merac a neviem ci to aj nebolo vedene ako oddelene odberne miesto. Mal to pisane na seba ako FO a daval to do uctovnictva firmy. Akceptovali to. Ale musi to byt vsetko oficialne. Ziadne zasuvkove merace z Obi...
              • Zelene Lietadlo
                Member
                • Apr 2014
                • 34

                #13
                Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	20200116_180515.jpg
Videní:	704
Veľkosť:96,4 KB
ID:	48335

                Komentár

                • JozkoPucik
                  Member
                  • Aug 2018
                  • 132

                  #14
                  V článku na podkapotou.zoznam.sk je napísané, že zastúpenie prijali značky Audi, VW........Tesla len by ma zaujímalo či po Teslou myslia Teslaclub, alebo fakt Teslu.

                  Komentár


                  • Taur
                    Taur komentoval
                    Upraviť komentár
                    A mozno Tesla Stropkov.

                  • 1fisker
                    1fisker komentoval
                    Upraviť komentár
                    Tesla Liptovský Hrádok?
                • TM3Perf
                  Member
                  • Jun 2015
                  • 83

                  #15
                  Chalani, môžem prísť zajtra alebo v nedeľu večer. Viac by mi to vyhovovalo zajtra. Kto to organizačne zastrešuje?

                  Komentár


                  • g211
                    g211 komentoval
                    Upraviť komentár
                    Môj kolega, kľudne píš ak máš nejaké otázky.
                Pracuje...
                X