Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

TESLA ZRAZ a Supercharger opening party 29-30.11.2019

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • jdobias
    Junior Member

    #16
    Ahoj, veľké ďakujem a pochvala organizátorom zrazu, zúčastnil som sa v sobotu aj v nedeľu. Prednášky boli super.

    Komentár

    • curgali
      Member
      • Jul 2014
      • 310
      •   

      #17
      Veľka pochvala pre Jura, Stana a všetkým kto sa podieľaľ na organizácii ako aj hosťom. Bolo to úžasné a veľa sme sa dozvedeli...

      Komentár

      • Hasky
        Member
        • Oct 2014
        • 34
        •   

        #18
        Môžem sa spýtať, kde bude ten další Tesla SC okrem Trenčína?

        Dufam, že na ďalšej otváračke už budem aj ja na novom Modely 3 - čakám na delivery.
        Naposledy upravené Hasky; 03-12-2019, 12:31.

        Komentár


        • matchke
          matchke komentoval
          Upraviť komentár
          Spominali sa Košice

        • Hasky
          Hasky komentoval
          Upraviť komentár
          Super, ďakujem za info.
      • PeeKay
        Junior Member
        • Jan 2019
        • 10
        •   

        #19
        Nejak mi to tu uniklo ako je to s nabíjaním na tej Tesla-Liptovský-Hradok CCS rýchlonabíjačke ? Zrejme je teraz free ale na koho majú v pláne ju pripojiť ?

        Komentár


        • 1fisker
          1fisker komentoval
          Upraviť komentár
          Kde je tá nabíjačka?

        • PeeKay
          PeeKay komentoval
          Upraviť komentár
          Pochopil som to, že priamo na tomto mieste, pri SC.

        • jux
          jux komentoval
          Upraviť komentár
          V Demenovej su 4 stojany Tesla SC, ktore sice maju okrem DC typ2 konektora pre TMS a TMX aj CCS konektor pre TM3, ale teslacke CCS sa neda pouzit pre ine auta ako tesly. Je mozne ze Tesla SC je zatial zadarmo pre vsetky Tesly, lebo este ho nevidno v Teslackom systeme. (ale dhho to tak zrejme nebude)
          Okrem tesla SC tam nie je ziadna ina DC nabijacka. Pred restauraciou rezortu je AC stlpik s dvoma typ2 zasuvkami, ktore boli zatial zadarmo, no budu spoplatnene - nevedno zatial kedy a ako. Vnutri rezortu za rampou je pre ubytovanych tesla wallbox.

        • PeeKay
          PeeKay komentoval
          Upraviť komentár
          Tomu rozumiem, že CCS na SC sa nedá použiť mimo Teslu ale na Plugshare bol reportovaný aj štandardný DC (TeslaLabs). Zvláštne, že teraz to z Plugshare zmizlo.
          Naposledy upravené PeeKay; 04-12-2019, 18:41.

        • EVan
          EVan komentoval
          Upraviť komentár
          jux nie som si istý, či je to zadarmo, lebo mne tam nabíjanie odrátalo z môjho referral kreditu

        • Peto02
          Peto02 komentoval
          Upraviť komentár
          Hej no. Tiez mi ukazovalo 0 eur (myslel som si ze nabijam zadarmo), pritom vo Zvolene to bolo 7 eur. Len akurat asi v ten den presli na novy system, ze ked odpocitava z Referralu tak zobrazuje 0, ale v Tesla Accounte mi strhlo 26 kWh :-/
      • Teq
        Teq
        Member
        • Nov 2017
        • 240
        •   

        #20
        https://youtu.be/QBqIst22p3g?t=2992

        Komentár

        Pracuje...
        X