Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

TESLA ZRAZ a Supercharger opening party 29-30.11.2019

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    TESLA ZRAZ a Supercharger opening party 29-30.11.2019

    Zraz Tesiel spojený so slávnostným otvorením tretej Supernabíjačky na Slovensku a zároveň prvej z troch plánovaných na tento rok. V tento deň je plánovaná aj počiatočná aktivácia a zavedenie Supernabíjačky do prevádzky.

    Click image for larger version  Name:	banner.jpg Views:	0 Size:	46.9 KB ID:	44171

    Miesto konania zrazu
    DEMÄNOVÁ VILLAGE 584, Liptovský Mikuláš,
    Mapa: https://goo.gl/maps/nHDkGNHDPxYMznwC7
    Web: https://demanovavillage.sk
    Tel.: Zľavu treba riešiť pri telefonickej objednávke (+421 918 929 444 alebo +421 44 3241 510 / 511).

    Predbežný program

    Piatok 29.11.2019
    • 14:00-15:00 - meeting point pred Tesla Superchargers
    • 15:00-15:30 - otvorenie nabíjačky Supercharger
    • 15:30-15:45 - prehliadka areálu D.Village
    • 15:45-16:30 - odborné prednášky na tému elektromobilita 1
    • 16:30-18:00 - diskusia a výmena skúseností blok A
    • 18-19:00 - spoločná Tesla Večera
    • 19:00-20:00 - odborné prednášky na tému elektromobilita 2
    • 20:00-21:00 - diskusia a výmena skúseností blok B + tombola
    • Od 21:00 - networking plus business meetings
    Sobota 30.11.2019
    • 10:00-11:00 - záťažový test nabíjania Tesla Superchargera
    • 11-12:00 hod. feedback z akcia plus Tesla Club improvement
    • 12-16:00 hod. Video prezentácia, elektromobilita, výmena skúseností.
    • Testovacie jazdy prezentácia elektromobilov a nabíjania, ai.
    Organizácia:
    • Meeting point - Tesla Superchargers v rezorte D.Village
    • Prednášky a diskusie - konferenčná miestnosť v hlavnej budove reštaurácie rezortu
    • Testovacie jazdy D1 smerom na Litovský Hrádok / resp. smer Demänovská dolina

    Target:
    • Otvorenie Tesla Superchargera
    • Odborné prednášky
    • Výmena skúseností
    • Networking
    • Business
    • Testovacie jazdy
    • Tesla Club – members
    Tešíme sa na stretnutie, pokec a parádnu spoločnú zábavu.

    Prihlásenie na TESLA ZRAZ
    Prosíme prihláste sa cez tento formulár:



    Alebo odkaz na formulár tu: https://forms.gle/Z8rgnNaafVUJ9mwm6

    Viacerí tam plánujeme prespať. Ak plánujete tiež sa ubytovať, treba vypísať formulár čo najskôr, lebo nebude musieť byť volné, hlavne so zľavou 20%.

    Typ ubytovania a ceny pre nás. Zľavu treba riešiť pri telefonickej objednávke (+421 918 929 444 alebo +421 44 3241 510 / 511):

    Apartmán Relax (kapacita max. 4 os.)
    Link na web stránku: https://demanovarezort.sk/ubytovanie/apartmany-liptov/apartman-relax/
    Cena pre nás: 59,25 € bez raňajok

    Apartmán Comfort (kapacita max. 6 os.)
    Link na web stránku: https://demanovarezort.sk/ubytovanie/apartmany-liptov/apartman-comfort/
    Cena pre nás: 69,00 € bez raňajok

    Apartmán Comfort Loft (kapacita max. 8 os.)
    Link na web stránku: https://demanovarezort.sk/ubytovanie/apartmany-liptov/apartman-comfort-loft/
    Cena pre nás: 97,50 € bez raňajok

    Apartmán Superior Loft (kapacita max. 10 os.)
    Link na web stránku: https://demanovarezort.sk/ubytovanie/apartmany-liptov/apartman-superior-loft/
    Cena pre nás: 112,50 € bez raňajok

    Chata Deluxe so saunou (kapacita max. 9 os.)
    Link na web stránku: https://demanovarezort.sk/ubytovanie/chaty-nizke-tatry/chata-deluxe/
    Cena pre nás: 119,25 € bez raňajok


    Ak máte záujem aj o tričko, prosím prihlásiť čo najskôr aby sa stihlo vyrobiť.
    Začiatok
    29-11-2019 14:00
    Koniec
    30-11-2019 15:00
    Miesto
    DEMÄNOVÁ VILLAGE, Liptovský Mikuláš
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #2
    Ešte pár fotiek miesta konania, DEMÄNOVÁ VILLAGE. Je tam aj parádna reštaurácia a pre nás bude prichystaná aj konferenčná miestnosť.

    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár

    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #3
      Aktualizovali sme program. Plus chystáme mať aj zaujímavých hostí z EV priemyslu. Už sa aj prihlásilo dosť Tesiel. Možno sa (malo by sa) podarí prekonať rekord z 2015 pri otváraní Supercharger Zvolen, kde bolo v priebehu jedného dňa až do 34 Tesiel.

      Ďalej, asi sa oplatí spomenúť, že účastníci sa budú môcť stať členmi už profesionálneho klubu majiteľov Tesiel a budú mať prístup do zóny na to určenej a rôzne iné výhody v Tesle.

      Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	Tesla-zraz-plagat.jpg
Videní:	838
Veľkosť:161,4 KB
ID:	44940
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár

      • denial
        Member
        • Jun 2014
        • 322

        #4
        > prvej z troch plánovaných na tento rok

        kde su planovane dalsie dva?
        tento rok bude este nejaky dalsi otvoreny ??

        Komentár


        • Juro
          Juro komentoval
          Upraviť komentár
          No možno aj nikde, keď nebude dostatočný záujem od Slovákov. Tesla sa bude pozerať koľko nás príde. V Maďarsku bolo na takejto akcii okolo 70 Tesiel. V Česku tuším okolo 90 naposledy.

        • EVan
          EVan komentoval
          Upraviť komentár
          Juro a pozerá sa Tesla aj na to, akú máme na Slovensku pakáreň, keď si chceme kúpiť ich auto? A pozerá sa Tesla aj na to, ako nemal kto na Slovensku zalobovať za Teslu pri určovaní dotačných podmienok?

        • Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          Juro - akoze sorry ale to nie je ziaden argument. Nie je dostatocny zaujem Slovakov? Citas tu vsetky tie nareky a otazky ako sa dostat normalnym sposobom. Tesla robi VSETKO preto, aby ich auta nikto mimo core marketu nekupoval. A ked si ludia postavia hlavu a CHCU ich produkty tak robia vsetko preto, aby im to stazili. Sak to je "jak u blbych"ako sa hovori u nas na Morave.
          Otazka, co prve - vajce alebo sliepka - je v tomto pripade davno zodpovedana. Sliepok tu uz beha spusta, len maju na kridlach rakuske, nemecke alebo holadnske vlajky. Ja som tiez moju TM3 musel dat na svajciarske znacky, ked som ju chcel, ale to je chyba Tesly, nie moja. Takze by bolo fasa, keby tu dalsie vajcia vyrastli.
          Je super ze organizujete sraz, len nie kazdy kto by chcel moze prist, takze ako bernu mincu zaujmu o produkty Tesly by som pocet ucastnikov skutocne nebral.

        • mozeg
          mozeg komentoval
          Upraviť komentár
          Jiri GrandPa pekne si to napisal. A prave preto som na vazkach ci eNiro alebo M3. Viem ze si poviete ze M3 a nie je o co male je tomu naozaj tak? Ak si zoberiem vsetky klady a zapory tak az take jednoznacne to nie je a prave preto je tu viac i3, Leafov, Ioniqou a Kon a verte ci nie nie je to kvoli cene ale je to skor o dostupnosti, narocnosti vybavenia, servisnym podmienkam a pod. Ak napr. s ami stane ze praskne celne sklo pri dopade odleteneho kamienka (uz sa mi to stalo 3x) tak napr. v pripade NIRA to mam za 4dni vybavene, pri Tesle to bude kolko, mesiac, dva alebo tri?

          Tesla ma tri hlavne vyhody: 1. prestiz (pocit ze vlastnim M3), 2. vykon, 3. DC rychlo nabijanie to je vsetko. Kvalita je pochybna hlavne co sa tyka vystupnej kontroly, servis na zaplakanie...
          Naposledy upravené mozeg; 20-11-2019, 11:20.

        • Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          mozeg - kvalita je absolutne OK. Prid pozriet. Na mojej som nenasiel jedny vyrobny problem. A kvalita materialov v interieri je isto lepsia ako u Kia. Kvalita uz je stara urban legend.
          EDIT: Po 7500 km si dovolim pridat este jednu vyhodu - FUN! - s tym autom sa fakt suprovo jazdi, ale to treba mat aspon na vikend aby si to clovek zazil na vlastnu kozu.
          Naposledy upravené Jiri GrandPa; 20-11-2019, 11:50.

        • Miroslav Rojko
          Miroslav Rojko komentoval
          Upraviť komentár
          Všetci sme prvých pár mesiacov ohúrení novým autom, ale kvalitu teda nie je vidieť na Hyundai horšiu ako na Tesla
          - stačí pozrieť tú vegánsku či akú akože kožu na Tesla a koženku v Hyundai, pocitovo aj výzorovo je niekde inde u kórejcov, ešte lepšia ako u Japoncov
          - tlačidlo otvárania dverí na Tesle - prizrel sa niekto na napr. zdvih, priebeh zdvihu a porovnal to s tlačítkami zabehnutých výrobcov ?
          Tesla je špička v tom, že veci robí inak a technologicky je na tom vysoko, ale zas treba sa na čiastkové výrobky, z ktorých je poskladaná, trocha reálne. Kvôli čo najnižšej cene museli robiť optimalizácie a tie sú vidieť

        • mozeg
          mozeg komentoval
          Upraviť komentár
          Jiri GrandPa co sa tyka kvality som skor myslel zle osadene plechy-spary vacsie ako 5mm, sikmo osadene diely a pod. No rozhodovanie je tazke ak by som si mal kupit to co naozaj chcem tak je to TM3 LR AWD s taznym, ale to je bohuzial pre mna ako FON over budget.

        • Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          Ale tie plechy je tiez stara urban legend. Videl som viacere auta ked som preberal vo Svajci a vsetky boli bez chybicky. Schvalne som tie plechy pozeral.

        • Juro
          Juro komentoval
          Upraviť komentár
          EVan rovnakú "pakaren" ako všade  inde kde Tesla ešte nemá predajňu. A zalobovať musíme  všetci. Nemožeme sa spoliehať, že to za nás niekto vybaví.  Tak ako napr. to voľakedy spravili Tesla majitelia v Portugalsku: https://www.google.com/amp/s/insidee...date-ok/amp/  Jeden človek na to nestačí. V jednote je sila. A o tom, hlavne o tom, je aj tento zraz, riešiť spoločne problémy,  ktoré aj tu v téme  aj v iných témach sa spomínajú.
          Jiri GrandPa , akože sorry, ale žiaľ je to argument. Všade inde kde Tesla nemala, nemá predajňu sú tiež rôzne problémy,  SK nie je výnimka.  Len netreba nariekať, ale radšej problémy riešiť. A riešenie, ktoré na Teslu zo skúseností zaberá, je keď sa ozve veľa majiteľov. Ak poznáš lepšie riešenie tak kľudne skús to Tvoje riešenie.

        • EVan
          EVan komentoval
          Upraviť komentár
          Juro ma len napadá, že či nie je účinnejšie riešenie, ako to urobil nejaký (jeden) Slovinec, ktorý "natrel" Teslu na európskych úradoch.
          Lebo tu v skutočnosti ani tak nejde o tú predajňu, pre začiatok by úplne postačovalo, keby si každý občan z EU, mohol kúpiť auto podľa pravidiel a zákonov platných v EU. Teda normálne, priamo, vo Viedni, v Prahe, bez dílerov a bez DPH. A rovnako potom aj takto servisovať.

        • Hody
          Hody komentoval
          Upraviť komentár
          a ako to teda dopadlo? pozname uz nejaku novu lokalitu? pre nas, co sme prist nemohli...

        • Peto02
          Peto02 komentoval
          Upraviť komentár
          TN a KE
      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #5
        Do úvodného príspevku boli pridané typy ubytovania a ceny pre nás. Treba objednať čo najskôr, nebude volné. Dosť sa hlási ľudí. Niektorí si tam spravia výlet na celý víkend. Kto už sa prihlásil cez formulár a do hodiny nedostal kód na zľavu, pošlite mi správu. Zľavu treba riešiť pri telefonickej objednávke (+421 918 929 444 alebo +421 44 3241 510 / 511)
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár


        • jdobias
          jdobias komentoval
          Upraviť komentár
          Ahojn nedostal som kód na zľavu.

        • Juro
          Juro komentoval
          Upraviť komentár
          Poslal som.

        • curgali
          curgali komentoval
          Upraviť komentár
          Ja som tiez nedostal..

        • Juro
          Juro komentoval
          Upraviť komentár
          curgali, včera si dostal na email.

        • jdobias
          jdobias komentoval
          Upraviť komentár
          Ďakujem.
      • jdobias
        Junior Member

        #6
        Ahoj, zľavový kód platí len pri telefonickej objednávke (+421 918 929 444 alebo +421 44 3241 510 / 511) na recepcii rezortu a nie cez horeuvedené linky.

        Komentár


        • jux
          jux komentoval
          Upraviť komentár
          Da sa aj cez mail.

        • jux
          jux komentoval
          Upraviť komentár
          To ste mohli povedat skor, ze mate nieco rezervovane mimo rezervacneho systemu. Ja som sa prebojoval cez rezervacny system aj zlavu som vykomunikoval, no mozno mate zarezervovane lepsie moznosti... No uz som to zaplatil a necham to tak.

        • nemo
          nemo komentoval
          Upraviť komentár
          Ja som spravil rezervaciu cez web na izbu pre 2 osoby za 93,50 EUR (Relax Loft) a do poznamky som napisal ze chcem uplatnit kod Tesla Clubu a prisiel mi dodatocny mail kde bola nova cena znizena o 25%. Este som to nezaplatil.

        • Juro
          Juro komentoval
          Upraviť komentár
          Jux, všetko rovnaké možnosti aj ceny, aj izby.

        • curgali
          curgali komentoval
          Upraviť komentár
          Ja mám uz rezervované Relax za 59e+ranajky...Peniaze dopredu nepýtali...
      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #7
        Tieto dva Modely X z limitovanej edície (len 250 kusov) od automodely.sk chystáme do tomboly:

        Click image for larger version  Name:	model-x-dicast.jpg Views:	0 Size:	160.5 KB ID:	44540
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár

        • dango
          Moderator
          Gold Member
          • Nov 2014
          • 693
          •   

          #8
          Treba sa registreovat, aj ked nechcem prespavat a mozno nebudem na celom programe? Ak ano, ako mam dokoncit registraciu, ak nemam Teslu a polozky ako "VIN Vašej Tesly (posledných 6 znakov):" je nutna vyplnit?

          Komentár


          • Juro
            Juro komentoval
            Upraviť komentár
            Registrácia je určená pre Tesly. Kto nejde na Tesle tak ani netreba sa prihlasovať(Alebo cez Facebook https://www.facebook.com/events/1801165433348017/). Isté časti programu sú totiž len pre Tesla majiteľov. Ale samozrejme bude tam toho veľa aj pre verejnosť.

          • 1fisker
            1fisker komentoval
            Upraviť komentár
            Ktoré presne časti programu sú určené pre Tesly a ktoré nie?
        • Juro
          Administrator
          Gold Member
          • Mar 2014
          • 2208
          • juraj1702
          •   

          #9
          Pôvodne zverejnené od 1fisker Pozrieť príspevky
          Ktoré presne časti programu sú určené pre Tesly a ktoré nie?
          V podstate všetko je aj pre verejnosť, okrem v sobotu 11-12:00 hod., označené Tesla logom v programe. Plus od 14:00 majú len majitelia Tesiel prístup do "Tesla Launge" s občerstvením zadarmo. Pre verejnosť, miestnosť tiež po 16:00 kde sa budú konať prednášky.


          Click image for larger version  Name:	Tesla-zraz-plagat.jpg Views:	0 Size:	161.4 KB ID:	44931
          Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
          Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

          Komentár

          • Jiri GrandPa
            Senior Member
            • Dec 2016
            • 707
            • viera8131
            •      

            #10
            Mimochodom ako tak pozeram na mapu tak LM bude najvychodnejsi SC v prevadzke, kym neotvoria polsky Rzeszow.

            Komentár


            • jux
              jux komentoval
              Upraviť komentár
              Aj ked Moskovsky neratame, tak vo Svedsku a Finsku je kopa SC vychodnejsie ako LM

            • Jiri GrandPa
              Jiri GrandPa komentoval
              Upraviť komentár
              Tak v strednej Európe
          • Juro
            Administrator
            Gold Member
            • Mar 2014
            • 2208
            • juraj1702
            •   

            #11
            Pamiatkové tričká, len pár kusov vyrobených, dúfam dosť pre tých čo predbežne rezervovali.
            Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
            Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

            Komentár

            • Juro
              Administrator
              Gold Member
              • Mar 2014
              • 2208
              • juraj1702
              •   

              #12
              Sme v zadu v stane, ak by niekto nahodou nevedel. Dobre prednášky.
              Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
              Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

              Komentár

              • ICE666SVK
                Senior Member
                • Jul 2014
                • 1997

                #13
                https://www.mojelektromobil.sk/treti...nsku-spusteny/
                Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	img_20191129_151155_720.jpg
Videní:	528
Veľkosť:101,3 KB
ID:	44991
                Zapnite si zvuk.



                 

                Komentár

                • MatejN
                  Member
                  • May 2016
                  • 43
                  • matej62690
                  •   

                  #14
                  Díky za akciu dobre bolo.
                  Tešíme sa na ďalšiu.
                  Červená Tesla3

                  Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	20191130_182025.jpg Videní:	0 Veľkosť:67,0 KB ID:	45028
                  ​​​​​

                  Komentár


                  • Peto02
                    Peto02 komentoval
                    Upraviť komentár
                    Pobudol som sice len 2 hodiny, ale bolo fajn. Nabuduce uz musim ist na cely program.
                    Ja som to cestou spet do BA stiahol z 200 na 185 Wh/km (stale 120km/h). Rano proti vetru do kopca a poobede s vetrom z kopca :-)
                    Naposledy upravené Peto02; 30-11-2019, 20:08.
                • PatoM
                  Member
                  • May 2019
                  • 40
                  • martina89489
                  •   

                  #15
                  Ďakujeme Tesla Club. Škoda, že som nemohol zostať aj v sobotu, ale piatkové prednášky boli zaujímavé. Teším sa na otváranie Superchargeru v Trenčíne

                  Komentár


                  • matchke
                    matchke komentoval
                    Upraviť komentár
                    Predpokladam, ze to bude az na jar 2020.

                  • PatoM
                    PatoM komentoval
                    Upraviť komentár
                    Áno, pravdepodobne to bude až na budúci rok na jar.
                Pracuje...
                X