Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

TESLACLUB.sk na AUTOSALÓNE NITRA 3.-6.10. 2019

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    TESLACLUB.sk na AUTOSALÓNE NITRA 3.-6.10. 2019

    Click image for larger version  Name:	banner.jpg Views:	1 Size:	53.0 KB ID:	42459

    TeslaClub.sk je znova na výstave, autosalón agrokomplex 2019 v Nitre. Len dnes je tam aj Jairo s Modelom 3. Na zajtra plánový červený Model 3.

    Možnosť objednať si aj zážitkovú jazdu na Tesla Model 3.  

    Click image for larger version  Name:	autosalonnitra-8t.jpg Views:	34 Size:	148.8 KB ID:	42467
    Začiatok
    03-10-2019
    Koniec
    06-10-2019
    Miesto
    Nitra Agrokomplex
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Tomáš
    Member
    • Apr 2016
    • 60

    #2
    Bude tam u Vás Model 3 aj v sobotu/nedeľu?

    Komentár


    • Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      Áno, je plánovaný červený Model 3.

    • Jairo
      Jairo komentoval
      Upraviť komentár
      Model 3 môžete vidieť po celom Slovensku 😊 2x do mesiaca s nim dávam tour. Stačí sa ozvať na fb alebo cez Tesla@jairo.sk
  • hudino
    Member
    • Jul 2017
    • 37
    •   

    #3
    Neviete ci tam bude mozne niede na parkovisku nabijat?, AC, alebo 5-kolik ?

    Komentár

    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #4
      Pôvodne zverejnené od hudino Pozrieť príspevky
      Neviete ci tam bude mozne niede na parkovisku nabijat?, AC, alebo 5-kolik ?
      Možno tu Agro Complex Apartments dovolia, treba sa spýtať.
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár

      • 1fisker
        Senior Member
        • Aug 2014
        • 1542
        •   

        #5
        Je tam aj 80 dní okolo sveta?

        Komentár


        • Juro
          Juro komentoval
          Upraviť komentár
          No, v nedeľu už nebude.
      • curgali
        Member
        • Jul 2014
        • 310
        •   

        #6
        Na úvod tohto príspevku chcem povedať, že mám veľmi dobrý zrak na colorspektrum a dokážem odhaliť aj malú odchýlku odtieňov tej istej farby. A po zhliadnutí červenej farby na Lubošovej TM3 na Autosalóne a Matejovej v Nových Zámkoch na Dni elektromobility musím konštatovať, že nám Tesla potichu vymenila tú nádhernú sýtu červenú trblietavú metalízu za tmavočervenú /skôr bordovú / farbu, na ktorej budete fakt dlho hľadat nejaký náznak trblietky....ale najvýššia príplatková cena za lak samozrejme zostala...
        Naposledy upravené curgali; 05-10-2019, 21:03.

        Komentár


        • Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          Hej, metalízou by som to nenazýval. A ona niekedy bola?

        • curgali
          curgali komentoval
          Upraviť komentár
          Nebola to typicka metaliza ale bola to specialna farba do ktorej sa pridavali nejake zložky. Asi to bolo drahe tak to postupne z nej vyhodili. Ale tato bordova sa mi nepaci.

        • Miroslav Rojko
          Miroslav Rojko komentoval
          Upraviť komentár
          Pozitívne je, že biela je bez príplatku a na ňu sa hodí hocičo (fólia, ochranné polepy).

          Dávať 2500 za farbu je už nejako nad rozumné uvažovanie, aj tých 1500 za ostatné farby je dosť. Keď lakujú auto po oprave, nejaké rozdiely za cenu práce podľa farby nie je badať, preto tieto príplatky Tesly beriem ako daň za odlíšenie sa.
      Pracuje...
      X