Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Green rallye Tatry 2019

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1543
    •   

    Green rallye Tatry 2019

    http://www.greenrallye.sk/

    Je to akcia pre bežných vodičov, netreba mať žiadne skúsenosti s pretekárskymi súťažami. Môže sa zúčastniť naozaj každý, aj s deťmi. Ako propagácia elektromobilov má široký dosah, nakoľko sa tam zúčastňuje obrovské množstvo divákov v rámci klasickej Rallye Tatry.
    Minulý rok som sa zúčastnil, veľmi sa mi páčilo. Kto bude mať záujem sa poradiť, môžem sa podeliť so skúsenosťami.
    Začiatok
    03-05-2019 12:25
    Koniec
    05-05-2019 15:00
    Miesto
    Poprad
    Naposledy upravené 1fisker; 19-04-2019, 10:27.
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1543
    •   

    #2
    Nejaké fotky z minulého roka:

    https://poprad.dnes24.sk/galeria/gre...ticleId=300358

    Komentár


    • Peterka
      Peterka komentoval
      Upraviť komentár
      Je mi jasne, ze za kazde prihlasene auto su vdacni, PHEV este medzi "zelenymi" autami znesiem, ale hybridy, co sa na elektrinu akurat pohnu, sa mi tam ani trochu nepacia

    • 1fisker
      1fisker komentoval
      Upraviť komentár
      Už minulý rok som to pripomienkoval, že aby tam neboli klasické hybridy, ale len plug-in hybridy. Bohužiaľ nemám takú moc, aby som to zmenil. Osobne si myslím, že tam je tlačenka miestneho zastúpenia Toyoty, ktorá sa tam chce takto prezentovať hybridmi. Je mi ľúto.
  • voloda69
    Member
    • Mar 2016
    • 126

    #3
    Super, mozno by som prisiel. Pozriem este kalendar.

    Komentár

    • 1fisker
      Senior Member
      • Aug 2014
      • 1543
      •   

      #4
      Kto by sa chcel zúčastniť tejto akcie? Verím, že nás bude čo najviac, je to výborná príležitosť na propagáciu elektromobilov, prídu tam tisíce divákov. Je to fakt zábava, môžem potvrdiť aj z dojmov ostatných účastníkov z minulého roka, niektorí sa toho zúčastnili spolu s rodinami. Termín prihlásenia už je za nami, ale nie je to podstatné, dá sa prihlásiť aj dodatočne.
      Okrem toho mám pre vážnych záujemcov veľmi dobrú správu - napíšem súkromne, tu to nechcem dávať.

      Komentár

      • Miroslav Rojko
        Senior Member
        • Nov 2016
        • 1316
        •   

        #5
        Podla vysledkov len dve Tesly z CZ a ziadny iny elektromobil. Ani 1fisker nebol ?
        [priezvisko]@me.com

        Komentár


        • 1fisker
          1fisker komentoval
          Upraviť komentár
          Z dôvodov choroby som nešiel
      • Radovan
        Member
        • Aug 2014
        • 304
        •      

        #6
        To je škoda že to nikdo z Vás nedal na hybrid.cz nebo elektroforum.cz, já občas na Tesla sclub.sk chodím, ale nepravidelně, je toho moc.
        Radovan

        Komentár

        Pracuje...
        X