Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Otvorenie elektronabíjačky - Bardejov 20. máj 2017

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Otvorenie elektronabíjačky - Bardejov 20. máj 2017

    Začiatok
    18-05-2017
    Koniec
    19-05-2017
    Miesto
    Bardejov
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Andy73ono
    Junior Member
    • Apr 2017
    • 8

    #2
    Zdravím všetkých nadšencov elektrovozidiel,

    Chcel by som sa Vás opýtať na možnosť Vašej účasti na otvorení novej elektronabíjačky.

    Nedávno sme stáli pri otvorení novej Polikliniky v Bardejove, ktorá má novú nabíjačku pre elektromobily, ktorá je určená pre zákazníkov budovy. Predbežne je plánovaná udalosť a otvorenie nabíjačky na 20. mája 2017 (sobota) a bolo by skvelé, keby pri otvorení mohli byť aj členovia TESLA klubu.

    Chcem sa preto teda opýtať, či tu sú členovia, ktorí by boli ochotní podporiť svojou prítomnosťou túto udalosť, otvorenie nabíjacej stanice a rozvoj elektromobilov aj na východe Slovenska

    Andrej

    Komentár


    • g211
      g211 komentoval
      Upraviť komentár
      To je super správa! Keby som nebol na druhom konci Slovenska, prišiel by som. Pre zaujímavosť: Aký typ nabíjačky to je? Má aj CHAdeMO? Budú ju môcť využiť aj iní ako zákazníci (napr. za poplatok)? Vieme presnú lokalitu? Juraj mohol by si ju potom nahodiť do mapy ako "vo výstavbe".

    • Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      Môj odhad je, že nebude mať viac ako 11kW. A nahodiť to môže každý, aj Andy73ono.

    • g211
      g211 komentoval
      Upraviť komentár
      Z nejakého dôvodu sa mi už pár týždňov nedá pridať nová nabíjačka - pýta to nejake heslo.

    • Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      Tu je návod: http://nabky.com/pridatstanicu.php

    • Andy73ono
      Andy73ono komentoval
      Upraviť komentár
      Zdravím páni,

      keďže zatiaľ nemáme v okolí Teslu, ani výrazný záujem o elektronabíjanie, nabíjačka je 2 x 11kW. CHAdeMO nemá, je to klasický 5 kolík.
      Nabíjačku nahodím na mapu, keď porobím pár fotiek a budme mať presné GPS. Skúšaná je len teoreticky a technicky, v praxi ju žiadne vozidlo nevyskúšalo, preto by sme boli radi, ak by sa nejaká Tesla na otvorení ukázala. Dole posielam aj plagát k eventu.
  • Andy73ono
    Junior Member
    • Apr 2017
    • 8

    #3
    Posielam plagát k akcii. nakoniec bude v piaotk 19. mája od 13:30 minimálne do západu slnka. Všetci ste vítaní a ak je niekto z východného Slovenska abude mať čas, budeme radi, ak bude možné vyskúšať nabíjačku aj v praxi. Klobáska a pivko zdarma

    Komentár

    • Andy73ono
      Junior Member
      • Apr 2017
      • 8

      #4
      Dole pripájam pozvánku. Nakoniec sa bude otvorenie konať 19. mája v piatok. Budeme radi ak niekto z východu sa príde na Tesle ukázať a budeme môcť vyskúšať elektronabíjačku aj v praxi. Klobáska a pivo zdarma

      Komentár


      • Karol
        Karol komentoval
        Upraviť komentár
        Na 90 % prídem s Mercedes-Benz B 250 e (cca okolo 14.00 hod)

      • Andy73ono
        Andy73ono komentoval
        Upraviť komentár
        Super Karol, potom sa ohlás u organizátorov, pustíme ťa k nabíjačke
    Pracuje...
    X