Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Sprievod elektromobilov - pokus o svetový rekord, Berlín 23 máj 2015

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Sprievod elektromobilov - pokus o svetový rekord, Berlín 23 máj 2015

    Zapojte sa o pokus o svetový rekord s vlastným elektrickým autom! Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	wave2014.jpg
Videní:	25
Veľkosť:153,7 KB
ID:	4222
    cieľ:
    Chceme nastaviť nový svetový rekord pre najväčší sprievod elektrických automobilov a zlomiť tak starý rekord, ktorý zostáva na 507 vozidiel.

    program:
    Všetci majitelia elektromobilov sú pozvaní do Berlína letisko Tempelhof v sobotu 23. mája a pripojiť sa k sprievodu cez mesto. Účasť je zadarmo, ale registrácia je povinná.

    Začiatok sprievodu: 13:05 h
    Koniec okolo: 13:50 h

    Z minulého roka: https://www.facebook.com/teslaclubsl...type=2&theater

    Viac info na: http://www.wavetrophy.com/en/parade/

    Tá červená šípka ukazuje na mňa, v tom modrom tričku.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #2
    Podarilo sa zlomiť starý rekord! 577 áut tentokrát.

    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár

    Pracuje...
    X