Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Tesla konfigurátor spustený aj pre Slovensko

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • curgali
    Member
    • Jul 2014
    • 310
    •   

    #16
    Je to výborné. Cena bez DPH. Tak by to malo byt. Standart plus biely interier alebo tazne sa vojdu do limitu...Neviete niekto, či tým príplatkom 880 euro za dokumenty a prepravu sa myslí preprava z USA do Tilburgu alebo z Tilburgu do SK?...
    Naposledy upravené curgali; 11-12-2019, 15:56.

    Komentár


    • Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      preprava z USA.

    • curgali
      curgali komentoval
      Upraviť komentár
      Zda sa mi to nelogicke, to uz mohli dat do ceny auta a nie to vyčleňovať. To potom možu vyčleniť aj naloženie a vyloženie auta atd....Ešte jeden dôležitý aspekt. Musí sa pripočítať do ceny auta aj preprava na SK?..Je to dôležité z hľadiska neprekročenia limitu 50.000....

    • Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      Prepravu na SK si riešiš sám.

    • Miroslav Rojko
      Miroslav Rojko komentoval
      Upraviť komentár
      prepravu si riešiš sám a chcú zálohu 15000€ na DPH

    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Tu pisu, ze tych 15000€ zaloha je nutna iba ked si vyberies prepravcu, ktory nieje schvaleny Teslou.
      https://www.teslamagazin.sk/tesla-sl...-model-3-cena/

    • Miroslav Rojko
      Miroslav Rojko komentoval
      Upraviť komentár
      to viem, ale preprava Teslou je podľa viacerých niekoľkonásobne drahšia ako vo vlastnej réžii

    • curgali
      curgali komentoval
      Upraviť komentár
      Stale som sa nedozvedel, či cena prepravy ide do ceny auta z pohladu účtovneho a dotácii...aby som neprekročil limit..

    • Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      Dostal si odpoveď aspoň dva krát, dopravu domov si riešiš sám, nemontuj Teslu do toho. Za dopravu domov platíš dopravnej spoločnosti akú si vyberieš a nie Tesle.

    • Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      Už to išlo mimo tému. Kto chce diskutovať o tom či Tesla niečo robí alebo nerobí pre Slovensko, môže pokračovať tu: https://teslaclub.sk/forum/tesla-mot...a-motors/45715
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #17
    Pôvodne zverejnené od curgali Pozrieť príspevky
    Je to výborné. Cena bez DPH. Tak by to malo byt. Standart plus biely interier alebo tazne sa vojdu do limitu...Neviete niekto, či tým príplatkom 880 euro za dokumenty a prepravu sa myslí preprava z USA do Tilburgu alebo z Tilburgu do SK?...
    Alebo aj iná farba ešte vojde, okrem červenej.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár

    • matchke
      Member
      • Apr 2015
      • 328
      •   

      #18
      Este jedna vec ma uputala. Ked si zvolite kupu ako business tak je tam sice nazov spolocnosti ale kolonka na cislo DPH tam nie je. Svojho casu to Madari mali. Teraz uz ani oni. Uz sa tesim na tie pokracujuce problemy s platenim DPH v Holandsku a potom pytanim spat.

      Komentár


      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Ked prides na koniec konfiguracie tak tam mas link na navrh kupnej zmluvy. Ta je po Slovensky a definuje ako to bude. Oni ti DPH nezarataju ale musis zaplatit tych 15 000 zabezpeku, ktoru ti po prihlaseni na SK a zaplateni DPH tu vratia.
        Nema chybu...
    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #19
      Kúpna zmluva, odporúčam si prečítať:https://www.tesla.com/en_EU/order/do...&model_code=m3
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár


      • matchke
        matchke komentoval
        Upraviť komentár
        Na prvej strane som nasiel “ Nakupna Cena, Davki in Uradne Pristojbine.” Tie posledne tri slova mi vobec nie su jasne.

      • Juro
        Juro komentoval
        Upraviť komentár
        To je po slovinsky. V EN to je "Taxes and Official Fees", čiže dane a oficiálne poplatky.

      • matchke
        matchke komentoval
        Upraviť komentár
        To ma prekvapuje, ze ani zmluvy nie su korektne pripravene.
    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #20
      Niektoré príspevky presťahované do Dovoz, preprava Tesly Model 3 z Holandska na Slovensko
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár

      • voloda69
        Member
        • Mar 2016
        • 126

        #21
        Skoda, ze ten limit je do 50.000 eur, mohli to dat vyssie, aby sa dalo vybrat viacej moznosti na MODEL 3.

        Komentár

        Pracuje...
        X