Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Zdielany pristup k autu cez mobilnu aplikaciu

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • head
    Member
    • Oct 2017
    • 135

    Zdielany pristup k autu cez mobilnu aplikaciu

    Mate niekto zdielany pristup k auto cez mobilnu aplikaciu? Mam na mysli dva rozne Tesla accounty s pristupom cez aplikaciu k tomu istemu autu. Cital som, ze je to mozne a uz som aj kontaktoval teslu nech daju pristup k autu aj k manzelkinmu Tesla kontu, ale "surprise, surprise" samozrejme, ze ziadna odpoved z Tesly neprisla.
  • jeeff
    Member
    • Nov 2015
    • 194
    • lubos1519
    •   

    #2
    Ja som sa k tomuto este nedostal ale mam v plane. Vraj by malo stacit nastavit manzelkin kontakt v profile ako Secondary Contact a malo by sa jej objavit tvoje auto (a asi aj naopak). Na oficialnej EU stranke ale pisu, ze im treba napisat email:

    https://www.tesla.com/en_EU/support/...rt?redirect=no

    aj ked na US stranke pisu o tom Secondary Contact:

    https://www.tesla.com/support/accoun...rt?redirect=no

    Ja ked som cakal na prevod uctu z nemecka, tak to trvalo asi 3 tyzdne a to som im kazdy tyzden posielal email znovu.

    Komentár


    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Neobjavi. Ani nefunguje ten postup podľa US stránky. Treba im asi fakt napísať.

    • head
      head komentoval
      Upraviť komentár
      Dik za ten link! Ja som im pisal priamo cez webcez formular Contact support. Ale to je asi len cierna diera, lebo sa mi este nikdy na to neozvali.
  • waldok
    Junior Member
    • Jan 2017
    • 7
    •   

    #3
    Nie je to síce priame vyriešenie problému čo si predstavil, ale ja používam jeden tesla účet nainštalovaný v troch rôznych telefónoch u troch rôznych ľudí. každý má rovnocenný prístup k ovládaniu auta cez tesla appku.

    Komentár


    • head
      head komentoval
      Upraviť komentár
      Nad tym som rozmyslal tiez a mozno to tak urobim, kedze Tesla support je uzasne onicom.
Pracuje...
X