Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Tesla Service center Budapest

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • matchke
    Member
    • Apr 2015
    • 328
    •   

    Tesla Service center Budapest

    Zda sa, ze sa to zacina rozbiehat.
  • Podlesny
    Member
    • Jul 2015
    • 115

    #2
    Aj v Kazachstane, v Alma Ate je servis vo výstavbe. Nič proti, ale keď pozriete na tú mapu. A mimochodom ešte aj vo Varšave sa chystá jeden.

    Komentár


    • matchke
      matchke komentoval
      Upraviť komentár
      No Alma-Ata asi nebude slovakom k nicomu. Slovakom napr. z vychodu by sa Budapest mohla hodit ked Vieden je “pretazena”.

    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Kazdy servis je dobry a tato lokalita je blizsie ako co kolvek ine. Navise servis by mal otvorit aj ine sluzby ako odvoz auta do servisu a ine mozno mobilny servis samotny po danom uzemi. Ked slovensky majitelia Tesiel riesia servis v Prahe, ci Linzi, alebo Grazu, ked Vieden ktora je najblizsie nestiha, tak budu riesit aj Budapest. Ak bude Budapest, tak bude najblizsie pre vacsiu cast Slovenska. Ak sa ti cestou na dovolenku nieco stane a ides z vychodu ci stredu Slovenska do Chorvatska, tak to mas najblizsie a stredoslovaci defakto po ceste.

    • Podlesny
      Podlesny komentoval
      Upraviť komentár
      Vo Viedni vidno, že chystajú ďalší servis.

    • matchke
      matchke komentoval
      Upraviť komentár
      Triesterstr. Vraj su to priestory nejakeho dlhodobeho importera americkych aut. Ma tam byt vraj viac miesta.
  • Savi
    Gold Member
    • Dec 2019
    • 141
    • peter68691
    •   

    #3
    Dnes som pocas nabijania stretol pana, ktory robi servisneho technika v Tesla Vieden a spominal, ze servis v Budapesti by mal byt uz cokoro otvoreny. Celkom som bol prekvapeny aj jeho odhadom, ze na Slovensku mame uz vyse 400 Tesiel, co ma prekvapilo, pretoze som si myslel, ze z tych 1000+ elektromobilov na Slovensku je Tesiel tak 200. No spominal, ze v CZ ich je niekolkonasobne viac a v Madarsku este viac.

    Komentár


    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      200 Tesiel bolo na SK zhruba pred 1.5 rokom.

    • EVan
      EVan komentoval
      Upraviť komentár
      Niekedy na prelome 18/19 tu bol zoznam nejakých 100. Miroslav Rojko by vedel upresnit. 400 dnes podla mna zdaleka nie je (kde su?)

    • Miroslav Rojko
      Miroslav Rojko komentoval
      Upraviť komentár
      v Čechách podľa štatistiky ministerstva pribudlo 120 Tesiel za 2019 (registrácii v evidencii, t.j. aj dovoz jazdeniek aj nových), Slovensko je na tom menej ako polovične
      400 celkovo sa mi zdá veľmi prehnané číslo
  • matchke
    Member
    • Apr 2015
    • 328
    •   

    #4
    Tesla otvara 16.4. showroom v Budapesti. Až otvoria aj servis, Kosicania a Presovcata budete to mat blizsie. :-)

    https://e-cars.hu/2021/03/24/aprilis...re-budapesten/
    Tesla continues to strengthen its position in several countries in Central and Eastern Europe. The company is preparing to open its first store in Budapest, the capital of Hungary.
    Naposledy upravené matchke; 02-04-2021, 10:36. Dôvod: Zrusene tvrdenie o otvoreni servisu. Pridaný link na maďarský článok.

    Komentár


    • Jozefr
      Jozefr komentoval
      Upraviť komentár
      To by som bol zvedavy ci budu mat aj Mobile service a ci by boli ochotny prist na hranice na Milhost rovno pod Kosicami. To by som mal len par minut cesty...

    • Taur
      Taur komentoval
      Upraviť komentár
      A este aby vedeli aspon anglicky, ci sa dohovoris madarsky?

    • Jozefr
      Jozefr komentoval
      Upraviť komentár
      nie bohuzial Madarsky viem len spat, jest a utekat
      Ale tak anglicky snad budu vediet...

    • matchke
      matchke komentoval
      Upraviť komentár
      No, musím sa trochu poopravit. V článku sa spomína iba showroom (pop-up store) v MOM Park nákupnom centre v Budapešti. Snáď ten servis bude tiež. Aspoň do konca roku by to mohli stihnúť.

    • Taur
      Taur komentoval
      Upraviť komentár
      So starsimi madarmi som sa zvycajne rusky dohovoril, ved sme ju vsetci mali povinnu.
Pracuje...
X