Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Tesla Autonomy Day / RoboTaxi

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
 • Filter
 • Čas
 • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
 • Juro
  Administrator
  • Mar 2014
  • 1932
  •   

  Tesla Autonomy Day / RoboTaxi

  Click image for larger version Name:	interier01.JPG Views:	0 Size:	37.2 KB ID:	36323


  Veľmi zaujímavé info:

  Začína to až niekde od 1:09. Elonova prezentácia a otázky, čo mňa zaujalo najviac, je niekde od 3:00

  Od 1:50:54 pre zaujímavosť, jeden z prezentérov Senior Director of AI s PhD z Stanford University, Andrej Karpathy, je Slovák, žije síce tam, ale chodí na SK, aj vie po Slovensky. Elonove slová od 1:52:52 v skratke: Andrej je najlepší v "computer vision" na svete.

  Click image for larger version Name:	andre-karpathy.JPG Views:	0 Size:	44.4 KB ID:	36324

  Od 3:28:15 začína otázka na ktorú je velmo zaujímavá odpoveď:

  The fundamental message that consumer should be taking today is that It's financially insane to buy anything other than a Tesla. They, it will be like owning a horse in 3 years. I mean fine if you are owning a horse but you should go with that expectation. If you buy a car that does not have the hardware necessary for full self-driving, it's like buying a horse. And the only car that has hardware necessary for full self-driving is a Tesla. Like people should really think about their purchase of any other vehicle, it's basically crazy to buy any other car than Tesla.
  Taký voľný preklad: Základným posolstvom, ktoré by mal spotrebiteľ dnes prijať, je to, že je finančne šialené kupovať niečo iné ako Teslu. Bude to (vlastniť iné auto) ako vlastniť koňa za 3 roky. Mám na mysli je to v poriadku, ak vlastníte koňa, ale mali by ste ísť do toho s týmto očakávaním. Ak si kúpite auto, ktoré nemá hardvér potrebný na "samo-jazdu", je to ako kúpiť koňa. A jediné auto, ktoré má hardvér potrebný na "samo-jazdu", je Tesla. Ľudia by si mali naozaj premyslieť kúpu akéhokoľvek iného vozidla, je to v podstate šialené kúpiť akékoľvek iné auto ako Tesla.

  Komu sa nechce moc tie technické veci pozerať tu je to v skratke:
  Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
  Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
 • Teq
  Teq
  Member
  • Nov 2017
  • 180
  •   

  #2
  pozeral som to cele a pre mna to znamena ze pokial si nemozem dovolit teslu nech si radsej nekupujem nic, lebo vsetky ostatne auta (auta bez FSD) stratia velmi velmi na hodnote, a to uz v blizkej dobe, a pravdepodobne uz ani nebudeme potrebovat vlastnit auto (esteze mi aspon ten bicykel ostane) alebo doslova nebudeme ani moc sami jazdit, lebo "ape driven cars" su proste ovela menej bezpecne ako "self driving cars" tak isto ako vo vytahoch uz nestoji pikolik a neovlada ho.

  Na druhej strane kupa novej tesly je dobra investiciia, lebo si bude moct na seba doslova sama zarobit.
  Nuz co uz, mudrejsi (a bohatsi) zbohatnu a chudobni zchudobneju.
  Naposledy upravené Teq; 26-04-2019, 05:56.

  Komentár


  • jux
   jux komentoval
   Upraviť komentár
   Autonomna jazda mozno ano, no to s tym zakazom soferovania je to zatial velmi vzdialena buducnost. Vzdialena viac ako zivotmost akehokolvek elektromobilu. Aj tu autonomiu ked prenasobis Elonovim koeficientom a k tomu legislativa sposobi tiez nemaly posun - dozije sa toho minimum dnes pouzivanych aut.
   Nevidim to tak horuce.... ludne si mozes kupit hociaky elektromobil :-)))
 • Juro
  Administrator
  • Mar 2014
  • 1932
  •   

  #3
  Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	autonomy.JPG
Videní:	158
Veľkosť:61,6 KB
ID:	36348 Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	autonomy01.JPG
Videní:	97
Veľkosť:41,9 KB
ID:	36349
  Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
  Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

  Komentár

  Pracuje...
  X