Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Tesla pripravuje otvorenie servisu v Prahe

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Jiri GrandPa
    Senior Member
    • Dec 2016
    • 707
    • viera8131
    •      

    Tesla pripravuje otvorenie servisu v Prahe

    Na stranke Tesly sa objavili vypisane inzeraty pre personal, budu asi patrit pod Vieden ale je tam uvedene miesto Praha. Pise o tom hybrid.cz
    Dobra sprava, povedal by som..
    Dufam, ze tento link adminovi nebude vadit.
    https://www.tesla.com/en_EU/careers/...n=3&country=10
    Naposledy upravené Jiri GrandPa; 04-12-2018, 17:47.
  • patapuf
    Member
    • Jun 2016
    • 35

    #2
    Ide len o servis, alebo bude tam možnosť si aj auto objednať s dodaním do Českej republiky? Alebo o niečom takom neuvažujú? Nemáte o tom niekto informácie? Ak by to tak bolo, bolo by to síce asi len pre českých občanov, ale u nás by to možno spravili tak isto. To už by tam mohli hodiť aj minimálne český jazyk.

    Komentár


    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Keď píšem servis, tak servis.
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #3
    Tesla tiež pripravuje otvorenie servisu aj na SK. Aj showroom.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár


    • head
      head komentoval
      Upraviť komentár
      Ktory mesiac? Pripadne ktory rok?

    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Volade sa pisalo o showroomoch v BA a KE niekde v obchodnych centrach, ale o servise v tychto mestach nic nebolo pisane. A rok bol pisany 2019. Tak uvidime ved rok este len zacal.
  • matchke
    Member
    • Apr 2015
    • 328
    •   

    #4
    Zda sa ze je uz oficialne otvoreny.

    Komentár


    • MatejN
      MatejN komentoval
      Upraviť komentár
      ano je to tak uz je aj na mape :-)

    • Hasky
      Hasky komentoval
      Upraviť komentár
      Tak konecne aspon nieco.
      Taky detail som si vsimol, ked som tam bol na dverach maju ze otvorene aj v sobotu 9:30 - 13:00, no na stranke to nieje a cez tyzden ma tiez kratsiu otvaraciu dobu ako je na dverach servisu.
      Asi este nemaju vsetkych ludi zamestanych, tak ho otvorili aspon s mensom pocte ludi.
  • Miroslav Rojko
    Senior Member
    • Nov 2016
    • 1314
    •   

    #5
    Podľa článku to nie je len servis ale dajú sa tam preberať objednané autá.
    Tesla is gradually expanding its presence in Europe and they are adding locations in Czech Republic and Iceland.
    [priezvisko]@me.com

    Komentár


    • Paja
      Paja komentoval
      Upraviť komentár
      S tou vydejnou pres internet objednanych aut je to zatim jen zbozne prani vzdalene budoucnosti. Dle Musk/Tesla casu tak mozna pristi rok a mozna taky nikdy...

      Objednani pro Other Europe (CZ i SK) je zatim v nedohlednu, i kdyz Musk v pulce dubna/aprila tweetnul, ze konfigurator pro Czech, Poland, UK bude “Hopefully” otevren zacatkem kvetna/maja, tak se spustil konfigurator jen pro UK, z cehoz plyne, ze Musk pravdepodobne netusi, kde CZ a PL lezi, mozna to pokladal za nejake zamorske uzemi UK ;-). V jinem tweetu o dva tydny pozdeji uvedl, ze Eastern Europe bude snad letos, ale opet to bylo tak nejiste, ze to klidne muze znamenat cokoliv. Ocividne region Other Europe neni objemove zajimavy a prinasi spoustu logistickych a jinych problemu. V Tilburgu jsou zcela vytizeni predavanim modelu 3 Holandanum, takze driv urcite otevrou jine vetsi treba asijske/australske trhy, kde dosahnou vetsiho objemu prodeju s mensi namahou.
  • Vrso
    Member
    • Aug 2015
    • 70
    •   

    #6
    Servis este nie je. Chcel som sa objednat na prehliadku a volal som oficialnu Tesla linku a povedali mi, ze v Prahe je iba predajna. Servis bude otvoreny a zacne pracovat az v juli.

    Komentár


    • Paja
      Paja komentoval
      Upraviť komentár
      Obavam se ze tato informace je zcela nespravna. V Praze zadna prodejna ani vydejna neni a podle neoficialnich internich informaci v nejblizsi dobe ani nebude. Ve Vysocanech je v podpronajatych prostorech pouze Tesla servis a je od konce dubna/aprila v takovem poloprovozu, protoze se teprve zajizdi, zvladaji jen male opravy a servisaci ze zahranici zaskoluji mistni pracovniky.

      Pokud vam povedeli v Tesle ze je v Praze prodejna, tak ten clovek nemel zadne tuseni o cem mluvi.

    • Paja
      Paja komentoval
      Upraviť komentár
      Jinak FYI cituji z oficialniho e-mailu Tesly oznamujiciho zprovozneni servis centra v Praze ze dne 26.4.2019, je tam i kontaktni e-mail, muzete se zkusit objednat na servisni prohlidku pres nej. Telefon do Prahy nikde samozrejme neuvadeji.

      Tesla Prague Service Center
      Mon – Fri
      08:00 – 17:30
      As our network of Tesla owners in the Czech Republic continues to grow, we’re excited to announce the opening of our Service Center in Prague 9, Vysočany.

      The new location provides a convenient way for you to access quick and seamless service for your Tesla. During our opening weeks, our Service Team will schedule priority repairs and replacements first. You can request your service appointment at PragueService@tesla.com.

      We look forward to welcoming you.

    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Bol tam uz niekto osobne, lebo toto je tolko rozchadzajucich sa informacii, zeby to chcelo info priamo z miesta. Inac Tesla slabina servis pokracuje sa mi to vidi. To nemohli ty pracovnici co budu v Prahe, aspon pol roka niekde v servise vo Viedni, alebo inde v Rakusku ci v Nemecku, kde by vypomohli a aj sa zaucili, aby v Prahe uz mohli robit samostatne.

    • Paja
      Paja komentoval
      Upraviť komentár
      Diky prakticky nulove nezamestnanosti neni v Praze mozne sehnat lidi na jakoukoliv praci, natoz s pozadavky, ktere si Tesla na dane pozice navymyslela. Stale to nemaji naplnene, jak by chteli, a ve sve podstate pouzivaji zahranicni pracovni silu zapujcenou z jinych servis center.

    • ivan32
      ivan32 komentoval
      Upraviť komentár
      Paja odkiaľ máš info? Máš k nim blízko alebo tam robíš???
  • Paja
    Junior Member
    • May 2019
    • 9

    #7
    Takze pro zvidave kratky sumar neoficialnich informaci z prazskeho servisu:

    - Tesla ma prijimaci kancelar do servisu v casti prvniho patra budovy na fotkach, jede se tam vytahem od dveri vpravo na prvnim snimku. Je to maly open space, cca 3 pracovni mista, konferencni stolecek a nejaka kresilka. Mistnost je prosklena, docela pekna, reprezentativni. Osazenstvo prijemne a komunikativni.
    - servis je schopen resit bezne ukony vcetne diskutovanych servisnich prohlidek (@Vrso), ale treba plecharinu nyni nedelaji.
    - za prvnich 14 dni provozu je servis zaplnen takovym zpusobem, ze se nyni objednava s cekaci dobou 3 mesice. Casem se to snad zlepsi a zkrati. Odhaduje se, ze aktualne je v CR v provozu cca 1000 Tesel. A mnoho majitelu neco na voze resi, je tedy skutecne na cem pracovat.
    - vydejni misto pro internetove objednavky anebo showroom tady nikdy nebudou, neni prostor, kam by mohl prijet kamion a slozit tam auta. Ale snad neni vsem dnum konec a jednou bude mit Tesla v Praze lepsi lokaci, kam se toho vejde vice.
    - v te casti budovy, ktera je cervena a ma na sobe Tesla logo, se 3 rolovacimi vraty nebyla videt zadna Tesla, byl tam uvnitr 2x Mercedes a 1x Porsche, ocividne to stale slouzi Advantage cars a nikoliv Tesle. Nicmene pred budovou stal krasny oranzovy Tesla roadster. Vne oplocene plochy jsou 2 destination chargery.
    - subjektivne to pusobi, ze Tesla si podpronajala tak max. 10% celkove plochy budovy od Advantage cars.

    Komentár

    • jeeff
      Member
      • Nov 2015
      • 192
      • lubos1519
      •   

      #8
      Ja som teraz riesil servis Model S po 80.000 km. Vieden mi dala termin na september, Praha na polku jula, Linz o 2 tyzdne. Takze idem vyskusat Linz, nie je to az tak daleko a zjavne tam nemaju tolko aut ako vo VIE, takze verim ze nebude ziaden problem a pocas dna mi auto spravia.

      Komentár

      Pracuje...
      X