Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Tesla Motors Web stránka

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1997

    Tesla Motors Web stránka

    Tesla Motors vynovila svoju web stranku. Vsak posudte sami: http://www.teslamotors.com/en_EU
  • Hasky
    Member
    • Oct 2014
    • 34
    •   

    #2
    Mne pripada rovnaka...

    Komentár


    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Hmmm.......... lebo teraz rovnaka je. Ale ked som to sem daval, tak tam boli zmeny. Prva vec, dlho mi to nacitavalo. Druha vec Supercharger napriklad bol rozdeleny na today, 2015, 2016 a to pre Severnu Ameriku, Europu, Aziu-Pacifik. A boli tam aj ine zmeny, ale skoda pisat, ked to vratili na povodne. Nabuduce spravim asi screeny. Mozno si nieco skusali. Neviem. Sorry za zbytocnu temu. Ale nahajme ju, mozno sa tam daco casom objavy a tema bude aktualna.
  • Hasky
    Member
    • Oct 2014
    • 34
    •   

    #3
    Tak, teraz uz vazne Tesla svoju stranku vynovila. Ako pozeram tak pridala do volitelnej vybavy NOVY PACKAGE, som zvedavy ako to bude vyzerat a ako je vyriesene to ovladanie pre pasazierov vzadu. Executive Rear Seats

    Customize your Model S cabin with private and comfortable executive rear seats. Both leather wrapped seats include two zone heaters and are separated by a wide center console with hidden storage. Rear seat passengers can control media, climate and panoramic roof settings with the Tesla app.

    Komentár


    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Tak som to hore napisal dobre, ze si asi nieco skusali.
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1997

    #4
    Ten Executive Rear Seats odobere jedno miesto na sedenie v zadu podla toho obrazku sa mi vidi.
    Naposledy upravené ICE666SVK; 13-01-2015, 10:00.

    Komentár

    • Hasky
      Member
      • Oct 2014
      • 34
      •   

      #5
      Presne tak. A nieje to len podla obrazku aj v texte sa pise o dvoch sedadlach delenych stredovym panelom.

      Komentár

      • denial
        Member
        • Jun 2014
        • 322

        #6

        http://www.autoforum.cz/zajimavosti/...m_campaign=rss



        dufam, ze auta maju zabezpecene lepsie

        Komentár

        • Juro
          Administrator
          Gold Member
          • Mar 2014
          • 2208
          • juraj1702
          •   

          #7
          No, podľa doteraz zistených informácií, sa na Tesla server nikto nedostal, žiadne údaje neboli kompromitované. Hakerovi sa len podarilo nabúrať hostiteľa domény (Network Solutions, Inc.) a presmerovať DNS na hakerovu web stránku. Tesla web stránka zostala nedotknutá.
          Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
          Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

          Komentár

          • Hasky
            Member
            • Oct 2014
            • 34
            •   

            #8
            Boze jake bulvarne nadpisy davaju tym clankom a pritom ani nevedia o com pisu....

            Komentár

            • Stano Kurek
              Administrator
              • May 2014
              • 278

              #9
              INFO: postrehol som že práve sa objavil nový zaujímavý prepočet dojazdu ako aj porovnanie medzi modelmi S od 70D - 85 - 85D - P85D.
              http://www.teslamotors.com/models (prepočet a porovnanie nájdete po rozklikutí špecifikácie Modelu S v dolnej časti, žial zatiaľ len v mílach)

              Komentár

              • Stano Kurek
                Administrator
                • May 2014
                • 278

                #10
                Model S is a premium performance sedan with dual motor all wheel drive and 265 miles range.

                Komentár

                • Stano Kurek
                  Administrator
                  • May 2014
                  • 278

                  #11

                  Komentár

                  • ICE666SVK
                    Senior Member
                    • Jul 2014
                    • 1997

                    #12
                    Tesla pridala na svoju stranku moznost si zvolit ci chcete maximalny dojazd, alebo maximalny vykon.

                    Komentár

                    • ICE666SVK
                      Senior Member
                      • Jul 2014
                      • 1997

                      #13
                      Tesla stranka ma jednu zmenu nedaju sa pri objednavke kupit zimne pneumatiky. Dalej je dole odkaz pre EU zakaznikov a osobitne pre Ruskych, Tureckych a Island zakaznikov.

                      Pre EU zakaznikov teda pre nas:

                      U objednavok EU Tesla Motors Netherlands cize Holandsko BV Tesla nebude zriadovat ziadnu dopravu pre vase vozidlo. Ste zodpovedny za koordinaciu vyzdvihnutia vasho vozidla z Tilburg Factory v Holandsku (do jedneho tyzdna od vyzvy na prevzatie vozidla). Predaj do iných krajín EÚ bude podliehat sadzbe DPH 0% v Holandsku, za predpokladu, ze zakaznik poskytne Tesle do 30 dni po dodani prislusnych dokumentov na podporu uplatnenie sadzby DPH 0% v Holandsku. Nasledujuce doklady budu pozadovane od zakaznika: podpisane vyhlesenie DPH (ktore maju byt poskytovane Tesle v okamihu dorucenia), ako aj doklad o registracii vozidla v cielovej krajine. V pripade, ze vozidlo bolo prepravene dopravcom, bude treba aj kopiu podpisaneho CMR. Ak vyssie uvedene dokumenty nie su vybavene do stanoveneho casoveho ramca, Tesla je opravnena (a zakaznik bude akceptovat) upravit fakturu s ciastkou DPH splatnej z predaja.

                      "Tesla Ranger Sluzba" moze byt k dispozícii na poziadanie. Ale nieje to garantovane, pretoze"Tesla Ranger Sluzba" nemusi byt k dispozicii vo vsetkych trhoch alebo na urcitych miestach.
                      "Tesla Ranger Servis" bude vykonany iba vtedy, ak su vhodne zariadenie k dispozicii. Urcite operacie nemozno vykonavat a "Tesla Ranger" bude pozadovať vratenie vozidla na autorizovana servisne stredisko Tesly. Tesla si kedykolvek, vyhradzuje pravo odopriet "Tesla Ranger Servis" a bude vyzadovat vratenie vozidla, do autorizovaneho servisneho strediska Tesly, Ak vase auto potrebuje navrat do servisneho strediska a Tesla tuto sluzbu prime, budete si ju musiet zaplatit. To plati pre trh alebo urcite miesto, kde Tesla sluzba nieje dostupna.

                      Dufam, ze som to dobre prelozil, ak je nieco co chcete opravit alebo doplnit, tak.....

                      Naposledy upravené ICE666SVK; 13-01-2016, 11:51.

                      Komentár

                      • nemo
                        Senior Member
                        • Oct 2015
                        • 562
                        •   

                        #14
                        Ja to citam tak, ze si budem moct po zaplateni ceny bez DPH auticko vyzdvihnut osobne. Na mieste budem musiet podpisat vyhlasenie o DPH ktore mi predlozia pri preberani v Tilburgu a do mesiaca im poslat dokaz (v akej forme sa nepise) o registracii tej bestie v krajine sidla firmy. Ak bola na prepravu vyuzita nejaka transportna spolocnost, bude treba predlozit CMR. V opacnom pripade pride po mesiaci z Tilburgu dalsia faktura na doplatenie holandskej DPH.
                        • The sale to other EU countries will be subject to the 0% VAT rate in the Netherlands, provided that customer will provide Tesla within 30 days after supply with the relevant documents to support the application of the 0% VAT rate in the Netherlands.
                        • The following documents are requested from customer:
                          • signed VAT declaration (to be provided by Tesla upon delivery) as well as
                          • proof of registration of the vehicle in the destination country. If the vehicle has been transported by a carrier, a copy of the signed CMR will be required as well.
                        • If the above documents are not provided with the agreed timeframe, Tesla is entitled (and customer will accept) an adjusted invoice with the VAT amount due on the sale.


                        Komentár

                        • ICE666SVK
                          Senior Member
                          • Jul 2014
                          • 1997

                          #15
                          Som zvedavy ako sa ide pomenit web-stranka, ked tam ma pribudnut rezervacka aj na Tesla Model 3 a sami ste hovorili, ze aj u Tesla Modelu S maju byt zmeny a co este nas caka. Kazdopadne to bude zaujimavy den a este je 1 april.

                          Komentár

                          Pracuje...
                          X