Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Kam až budú rásť akcie Tesly, alebo kam klesnú?

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

  • Jiri GrandPa
    komentoval k 's odpoveď
    Toto hovoria ľudia, ktorí žiadne akcie nemaju a hreje ich pocit - ako dobre že som nekúpil.
    No risk, no fun!

  • jeeff
    komentoval k 's odpoveď
    Ja som vcera nevydrzal a nakupil som za 166, uvidime ako to bude este klesat, pri takychto poklesoch vzdy za "par" eur nakupujem.

  • Wilo
    komentoval k 's odpoveď
    Zatial nic neobvykle a necakane, pozri si historicku krivku. Bolo aj horsie, a stale nikto neprerobil 😅

  • Miroslav Rojko
    komentoval k 's odpoveď
    veď takto pred rokom bola za 107, tak aký plač ? je 50% navyše za rok

  • 1fisker
    odpovedal
    V mnohých rodinách bude plač. Joj ako sme tej Tesle verili.......

    Pridajte komentár:


  • jeeff
    komentoval k 's odpoveď
    1fisker posledne 4Q po kazdom shareholder decku bol prepad o cca 10%, teraz to bolo nieco nad 10%, ale viaceri signalizovali cenu okolo 180. Ja som cakal az na dnes (piatok), nemal som prostriedky na investicnom ucte, takze som to tesne nad 180 nestihol kupit. Uvidime co bude dnes, standardne ale piatok byva pre TSLA najhorsi.

    Minuly rok pri cene 100 som nemal volne prostriedky, kto kupil vtedy je dnes kral. Moj nazor je, ze prilis pod 180 to nepojde.

  • ivan32
    komentoval k 's odpoveď
    Ja už som si zvykol a nevykľají ma to. Pred dvoma týždňami som dokupoval 🙈🙈🙈

  • Miroslav Rojko
    komentoval k 's odpoveď
    Pred rokom bola par € nad 100, takze ten nocny call este skocil velmi dobre

  • 1fisker
    odpovedal
    Totálny krach Tesly? Je to možné? 182

    Pridajte komentár:


  • Jiri GrandPa
    komentoval k 's odpoveď
    PistaTT - mýliš sa. Krátkodobé excesy a nelogicke výkyvy sú možno špekulatívne. Ale dlhodobý kontext je vzdy založený na poctivej robote.
    Firmy potrebujú prachy na nové investície a bez tohto piliera kapitalizmu (burza CP) by nikdy žiadna prosperujúca spoločnosť nevznikla.
    dango - myslim, že za pár rokov budeme vysoko nad týmto číslom.
    Alebo že by to bolo moje zbožné želanie? Necháme sa prekvapiť.
    Každopádne sedím na akciách a čakám na další výrazný pokles aby som zasa prikúpil (naposledy som trafil dno za 100$). 😄.

  • Dus
    komentoval k 's odpoveď
    Spätne je všetko jasné. Hlavne čo mal človek nakúpiť a čo predať...
    Ja TSLA stále verím, hoci som mierne skeptickejší ako pred dvoma rokmi. Ďalší rast závisí hlavne od toho, či vôbec a kedy sa im podarí spustiť FSD. Ja si myslím, že ak sa to niekomu vôbec podarí, bude to určite Tesla. A v tom prípade podľa niektorých analytikov pôjde kurz hore až 10x.
    Ale sú aj ďalšie faktory, ktoré raz môžu tlačiť kurz hore, napr. možné oznámenie Gigafactory v Indii a vstup na indický trh, Optimus, 25k EV, energy, charging, atď. Pokiaľ budú najžiadanejší zamestnávateľ medzi engineering students, o budúcnosť by som sa nebál.

  • dango
    komentoval k 's odpoveď
    takze casy najvacsej slavy su uz definitivne prec a 300vka sa uz nikdy neobjavi?

  • Miroslav Rojko
    komentoval k 's odpoveď
    Ja myslim, ze dovody su jasne. Tesla stratila poziciu najvacsieho vyrobcu EV, zaroven dane pocty EV vyraba s mensou marzou ako najvacsi vyrobca a takisto nedokazala dodat nejake znatelne mnozstvo Cybertruck, aby otvorila novy trhovy segment a zcasti sa prejavilo zmensenie tempa rastu vyroby, co je pochopitelne na velky objem vyroby.

  • PistaTT
    komentoval k 's odpoveď
    mozno jedneho pekneho dna ludom dojde, ze cena akcii na burze nema s realnou vykonnostou alebo buducim potencialom obchodovanej spolocnosti prakticky nic spolocne... je to proste bublina, cena odvodena od spekulativnych obchodov bez toho aby bola cena akcii z vacsej casti kryta realnou hodnotou aktiv obchodovanej spolocnosti... ale ak by tomu nebolo takto, tak by sa Tesla nemohla stat automobilkou s najvyssim ohodnotenim... takze hor sa do obchodovania bubliny

  • Jiri GrandPa
    komentoval k 's odpoveď
    A burza reaguje klasicky pokles hodnoty akcii. To nevymyslis.
Pracuje...
X