Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Kam až budú rásť akcie Tesly, alebo kam klesnú?

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

  • JozkoPucik
    komentoval k 's odpoveď
    No veď to je ten problém, cash je v Tesle a iných veciach a už je neskoro predávať, takže zase len čakať

    Dobre, že som predal tú Lufthansu pred mesiacom.

  • Wilo
    komentoval k 's odpoveď
    Kluuud, teraz pride obrovsky vyplach… letia dole akcie aj krypto. Nachystaj si cash a bud pripraveny na masivny vypredaj, take zlavy si este nevidel 😉 za 2 roky budes skakat od radosti. Scenare su len dva - bud sa strasne napakujes alebo bude svetovy konflikt, a vtedy ti to uz bude vsetko uplne ukradnute. Drz barikadu a cakaj

  • JozkoPucik
    odpovedal
    A sme tam kde sme boli pred rokom.... mňa z toho picne! Keď nie covid tak Ukrajina.

    Pridajte komentár:


  • Wilo
    komentoval k 's odpoveď
    Teraz popadalo skoro vsetko, akcie, krypto, do toho inflacia… vyckaj casu #dobrebude

  • JozkoPucik
    odpovedal
    No ste nejako ticho chlapci no ja asi Model Y kupovat nebudem, kedze som cakal az doteraz s predajom akcii

    Pridajte komentár:


  • Miroslav Rojko
    komentoval k 's odpoveď
    Tesla ma tento rok vacsiu volatilitu ako Bitcoin. Akcie su tak napumpovane, ze maju v cene zaratane to najoptimistickejsie smerovanie firiem (maximalne zisky dalsich 20 rokov). Ja uz kupujem len indexy. Ak si na Teslu, radsej nakup nejaky technologicky co sleduje NASDAQ, napriklad SXRV v € na nemeckej Xetre.

  • mozeg
    komentoval k 's odpoveď
    No Ja cakam. Ale urcite nakupim IPO starlink.

  • Catchcash
    komentoval k 's odpoveď
    Ale co ja viem tak Musk uz vsetko co chcel predat predal, opravte ma ak sa mylim. Dakde hore to tu aj najdes sa mi zda

  • jeeff
    komentoval k 's odpoveď
    Keby sme vedeli odpovedat na to co sa pytas, tak nesedime v praci, ale sme na bahamach na vlastnej jachte. TSLA je volatilna je tazke predpokladat vyvoj.

  • Stefan 32A
    odpovedal
    Dobry den . Niekto nejake aktualne info,aky sa predpoklada vyvoj?? Či teraz este kupit ,ale pockat po Coole?? Ako je to teraz este s predajom Maskom. Bude este predavat? Dik za info

    Pridajte komentár:


  • Jiri GrandPa
    komentoval k 's odpoveď
    On pada NASDAQ index uz pat dni po sebe este viac ako Tesla takze to je normalka situacia.

  • 1fisker
    odpovedal
    Tak nám Tesla úspešne padá. Kúpychtiví už sa tešte? Alebo ešte čakajte?
    V posledných dňoch som zachytil akúsi negatívnu správu, ale už neviem čo to bolo

    Pridajte komentár:


  • hudino
    komentoval k 's odpoveď
    1fisker ale ved teda prikup ked budu zase dole pod 1000...

  • dango
    komentoval k 's odpoveď
    zidu dole, je zle; idu hore, je zle

  • 1fisker
    komentoval k 's odpoveď
    ale áno, sťažujem sa, hnevám sa na seba, že som neprikúpil ešte predtým
Pracuje...
X