Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Reklamné predmety TESLACLUB.SK, TESLA MOTORS

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • teslakduri175
    Member
    • Jul 2014
    • 40

    Reklamné predmety TESLACLUB.SK, TESLA MOTORS

    Dájú sa niekde zohnať reklamné predmety teslaclub.sk alebo tesla motors ? Ak áno tak kde ? Dakujem
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #2
    Vo Viedni majú nejaké tričká, šiltovky, bundy ale inak nič moc. A sú parádne drahé. TeslaClub.sk na predaj zatiaľ nič nemá, ale ak bude záujem tak sa môže niečo spraviť.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár


    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      http://shop.teslamotors.com/ a amici si to mozu objednat cez net tu. ale ostatny zatial len cez Tesla prevadzky po celom svete ako je ta vo Viedni.
  • teslakduri175
    Member
    • Jul 2014
    • 40

    #3
    toto som pozeral ale toto je FEST drahe,lebo treba pripocitat aj dovoz. Ale dakujem za snahu a tá čo bola na TOPSPEED.SK mal jeden chlapík tričko teslaclub.sk alebo niečo také

    Komentár

    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #4
      To bolo kúpené v Tesla predajni v Toronte a v Londýne.
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár

      • teslakduri175
        Member
        • Jul 2014
        • 40

        #5
        Aha a takže som pozeral an internete a daju sa vyrobiť vlastne tričká len nemám ani tušenia ake tesla logo tam mam dat.. nemám fantaziu

        Komentár

        • Juro
          Administrator
          Gold Member
          • Mar 2014
          • 2208
          • juraj1702
          •   

          #6
          Ak niekto vymyslí dobrý dizajn na tričká, šiltovky, tak by sme dali spraviť niečo.
          Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
          Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

          Komentár

          • teslakduri175
            Member
            • Jul 2014
            • 40

            #7
            Vlastné tričko može stat do 20eur cca + - Skusim niečo a odkial mám zohnat logo klubu ?

            Komentár

            • Juro
              Administrator
              Gold Member
              • Mar 2014
              • 2208
              • juraj1702
              •   

              #8
              no len kto to bude chcieť kupovať?
              Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
              Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

              Komentár


              • teslakduri175
                teslakduri175 komentoval
                Upraviť komentár
                Však práve ja si kúpim asi 2-3 kusy.. ale nepredbiehajme možno sa dočkame na slovensku..
            • cypro
              Junior Member
              • Feb 2015
              • 1

              #9
              Kde sa da zohnat zberatelsky model auta TESLA S? Dakujem.

              Komentár


              • ICE666SVK
                ICE666SVK komentoval
                Upraviť komentár
                A exzistuje vobec? Ak ano, najskor by som sa opital priamo v Tesle. Ked vedia predat auto, mozno budu mat aj model.

              • cypro
                cypro komentoval
                Upraviť komentár
                Vdaka za radu. Najblizsi oficialny predajca je vo Viedni, pockam, az bude na SK, az tak mi to neponahla :-)
            • peco1
              Junior Member
              • Apr 2015
              • 13

              #10
              Zdravim vsetkych,
              ak mate zaujem o tricka,pera,bundy,ciapky atd. , s logom tesla,napisom atd. viem v tom pomoct. Kamos dovaza pre vsetky reklamky atd tento tovar
              a viem to zohnat za par eur. Myslim ze tricka uz s napisom stoja cca 2-5 eur. Staci poslat logo ,v nejakom normalnom rozliseni a navrh.
              Tak ak je zaujem napiste.

              peto

              Komentár

              • denial
                Member
                • Jun 2014
                • 322

                #11
                http://mobilenet.cz/clanky/obal-s-lo...z-nabizi-29015

                ...
                Tesla Motors, která ze zbytků kůže, jež původně míří na sedadla vozů, vyrábí obaly pro iPhone.

                zial ten chlapik z moskovskeho tesla clubu celkom slusne skritizoval interier tesly, aj pouzitu kozu.

                Komentár

                • jux
                  jux
                  Senior Member
                  • Apr 2015
                  • 1378
                  •      

                  #12
                  Na http://shop.teslamotors.com teraz pred vianocmi pridali nejaké veci, ale ako písal ICE6.... pre nás sa dajú objednať len cez viedenský showroom.

                  Komentár

                  • sy242
                    Junior Member
                    • Sep 2016
                    • 3

                    #13
                    Ahoj dámy a pánové, poštovné ze store na Teslamotors je 45 dolarů...to není málo. Jezdíte někdo do Vídně, a byli byste ochotní mi koupit tričko dětské a dospělácké? Máme zatím "jen" hybridní auto, ale trocha čistolelektrické osvěty do školy by se hodila. Na podmínkách se jistě domluvíme. Vědět to dříve, zkusil jsem třeba rovnou oslovit bratislavského 296JH, kterého jsme potkali minulý týden v neděli na Vystrkově když jsme se byli podívat jak vypadá budoucnost tankování:-) Jsem z Prahy. Díky.

                    Komentár


                    • Tomáš
                      Tomáš komentoval
                      Upraviť komentár
                      Ja by som tiez nieco kupil, ak by bola moznost
                  • Yoshitoshi
                    Junior Member
                    • Sep 2016
                    • 3

                    #14
                    Jedu do vídeňské Tesly 28.října tak pokud někdo máte zájem něco přivézt pište na můj e-mail ullrichmichal@yahoo.com

                    Komentár

                    • sy242
                      Junior Member
                      • Sep 2016
                      • 3

                      #15
                      Já tam nakonec jedu v nejbližších dnech, napíšu sem jaký můžete očekávat sortiment.

                      Komentár

                      Pracuje...
                      X