Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Tesla giga závod - Gigafactory

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1998

    #61
     

    Komentár

    • ivan32
      Member
      • Sep 2014
      • 181
      •   

      #62
      Tak Gigafactory 4 v Európe bude pri Berlíne.

      Komentár

      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #63
        Pôvodne zverejnené od ivan32 Pozrieť príspevky
        Tak Gigafactory 4 v Európe bude pri Berlíne.
        Tu je video. Elon je tam od 40 minúty:



        Nemecko asi ako najsilenejší trh s autami, tak aby to Nemci kupovali, asi to musia postaviť v Nemecku.
        Elon Musk has confirmed that Tesla is going to build Gigafactory 4, a new vehicle factory, in the ”Berlin area” as they start listing jobs for the new factory. CEO Elon Musk has been talking about a full battery and vehicle factory in Europe for a while now. Several European countries have even launched campaigns to …
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár


        • ivan32
          ivan32 komentoval
          Upraviť komentár
          Keď to tam Elon nečakane povedal tak všetkým prítomným CEO ostatných automobiliek zabehol šampus a vypenil nosom...🤣

        • Joe79
          Joe79 komentoval
          Upraviť komentár
          ivan32 kvoli tebe som si to pozrel, som myslel ze tam niekoho nasnimali, ze mu zabehlo

        • ivan32
          ivan32 komentoval
          Upraviť komentár
          🤣🤣🤣
      Pracuje...
      X